Ubrania do oddania

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Ubrania do oddania

Post autor: mila87 »

Mam sporo ubrań do oddania. Może ktoś zna jakąś rodzinę której mogłabym oddać te ubrania? Lub może wiecie gdzie można oddać takie ubrania dla potrzebujących?
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Ubrania do oddania

Post autor: marta.ziomek »

Co jakiś czas są zbiórki odzieży i jeżdzą samochodami (np pomoc humanitarna), czytaj ogłoszenia w swojej okolicy.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Ubrania do oddania

Post autor: krolik »

Lepiej oddać pewnej potrzebnej rodzinie.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Ubrania do oddania

Post autor: Magladenka »

Hej, ja też mam sporo ubrań w dobrym stanie do oddania. Ale nie chcę ich przekazywać żadnym takim zbirókom, bo nie mam do nich zaufania. Do PCK, niestety też nie. Wolałabym konkretnej rodzinie. Może ktoś zna kogoś takiego i wie, że można by było kogoś poratować? Królik, napisałeś tego posta tak, że mam wrażenie, że masz jakiś konkret na myśli... Jeśli tak, proszę o priv.
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Ubrania do oddania

Post autor: szmitu3 »

marta.ziomek pisze:Co jakiś czas są zbiórki odzieży i jeżdzą samochodami (np pomoc humanitarna), czytaj ogłoszenia w swojej okolicy.


Taaak , jezdza samochodami , zbieraja odziez , a pozniej zawoza do sortowni , wybieraja co lepsze i sprzedaja to na sztuki , a to gorsze sprzedaja do sklepow z uzywana odzieza.

Tu jest o tym artykul :

http://www.itvl.pl/news/kontenerow-pck- ... bna-odziez

Dawniej czytalem jeszcze inny , o tym ile setek tysiecy zlotych zaplacila ta firma za prawo do uzywania logo PCK , ale nie znalazlem tamtego artykulu.

Lepiej napisac za darmo ogloszenie na jaslo4u , lub zawiesic gdzies na miescie , moze ktos naprawde potrzebujacy sie skontaktuje.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Ubrania do oddania

Post autor: jjaa18+ »

poszukać Domu Dziecka jakiegoś i oddać chyba że to ciuchy z dorosłej osoby ...ale gdyby nie to do Domu Dziecka proponuje
ODPOWIEDZ