Sklep rowerowy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Sklep rowerowy

Post autor: Bandit »

Gdzie w Jaśle można kupić jakieś części do roweru? Np. przerzutki, tarcze hamulcowe itd? Istnieje jeszcze gdzieś taki sklep, czy już wszystko wymiotło z Jasła?
kot0307
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 14 września 2013, 14:43

Re: Sklep rowerowy

Post autor: kot0307 »

wystarczy wpisac w wyszukiwarke sklep rowerowy Jasło i masz :) masz Rojax obok ronda jak na szpital na rynku warzywnym po schodach maly sklepik obok baru Legenda to takie najbardziej z poluparnych i magura sport na ulicy krasinskiego obok Mpmu
romek_44
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 21:02

Re: Sklep rowerowy

Post autor: romek_44 »

Rojax jesli szukasz dobry rower szosowy, crossowy treckingowy ale i cena odpowiednia, na targowicy(dawniej bar u cygana) dużo rowerów ale takich miejskich tańszych dla mam dzieci itp i części trochę, obok baru legenda mało rowerów ale za to kupisz każdy duperelek, każdą część i gość doradzi co czym zastąpić bo sam naprawia serwisuje na zapleczu(chyba że żona za ladą) Na krasińskiego na rogu na przeciw mordowni piwnej "pod papugami" w dawnym sklepie "dziecinnym" nowo otwarty na razie rozwija się na zapleczu serwis naprawa(centrowanie koła 10 PLN) i reklamuje się że gwarancja door to door. Tyle znam osobiście po części chodzę do tego obok legendy bo najtaniej. Widzę że serwis na zapleczu to teraz podstawa bo przyciąga to klienta i dobrze bo mało kto wie że powinno sie rower po miesiącu użytkowania od kupna podregulować żeby pózniej bezawaryjnie pracował. A potem przed każdym nowym sezonem znowu przegląd i regulacja. To dla tych co myślą że jak dali za rower dużo to znaczy że będą miec spokój z psuciem się. Pozdro!
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Sklep rowerowy

Post autor: Bandit »

Nie chcę kupować roweru, tylko części do niego. Na rynku to wiem że jest, ale byłem przekonany, że tam tylko rowery w całości sprzedają, a nie części. Polatam po sklepach, przez Was proponowanych. Dziękuję za informację.
Awatar użytkownika
SocAl
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 10 stycznia 2013, 13:35

Re: Sklep rowerowy

Post autor: SocAl »

wiele zależy od tego ile chcesz na rower wybrać - szukać samej używki można w nieskończoność bo raczej mało kto chce pozbyć się jednego elementu zostając z resztą żelastwa z którym nie ma co robić. dlatego poszukaj tanich części rowerowych
ODPOWIEDZ