dentysta dla dziecka

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: ananasek »

Nie zamierzam się z Tobą licytować. 3 moich znajomych z bólem próbowało się do niej umówić i odmówiła, poleciła innego dentyste, który pomoże, pojechali tam i bez problemu ich przyjął. A tłumaczyła się tym, że chętnie by pomogła, ale jest po 13 godzinach pracy, jutro czeka ją to samo, a ona chce odpocząć.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: JohnnyD. »

ananasek pisze:Nie zamierzam się z Tobą licytować. 3 moich znajomych z bólem próbowało się do niej umówić i odmówiła, poleciła innego dentyste, który pomoże, pojechali tam i bez problemu ich przyjął. A tłumaczyła się tym, że chętnie by pomogła, ale jest po 13 godzinach pracy, jutro czeka ją to samo, a ona chce odpocząć.
To i tak chyba dobrze ze polecila kogos kto pomoze a nie kazala dzwonic po wszystkich innych dentystach szukajac pomocy
Karolina1984
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 lutego 2014, 15:15

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: Karolina1984 »

Witam! Poszukuję dentysty dla córeczki ( 2latka). Konkretnie chodzi o lapisowanie ząbka. Wiem, że są w Jaśle dentyści którzy to robią ale ja szukam takiego który zrobi to w innym kolorze niż czarny. Może ktoś pomóc?
rafian
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 23 kwietnia 2014, 18:27

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: rafian »

Po lapisowaniu ząb zawsze jest czarny. Oczywiście tam gdzie są zmiany próchnicowe...
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: walentyna »

Ponawiam temat , może ktoś polecić dentystę dla 4 latka?
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: Jaslanin2010 »

Dla dziecka i nie tylko polecam panią Katarzynę Wawro-Frączek :) Doskonała dentystka
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: walentyna »

Jaslanin2010 pisze:Dla dziecka i nie tylko polecam panią Katarzynę Wawro-Frączek :) Doskonała dentystka
Ale czy rzeczywiście ma podejście do dzieci ???-ktoś sprawdził i był z dzieckiem?
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: jędza »

Tylko Rzeszów jak dla mnie. Dr Nowak lub Dr Marczynska pracują w jednej klinice. Specjalizują się w leczeniu zębów u dzieci. Cała klinika jest dostosowana do potrzeb dziecka łącznie z tv na ścianie w gabinecie. I co najważniejsze mają maseczkę z gazem więc są w stanie wyleczyć w sposób bezbolesny i niezauważony zęby nawet największemu przeciwnikowi dentystów.
Co do kosztów to cena za plombe jak wszędzie po 100. Tylko dochodzi koszt maseczki też około 100 zł. No i bywa że pani robi z 2 zęby naraz więc z kosztami się trzeba liczyć jak dziecko ma mocno zniszczone zęby.
Nutshell
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2016, 11:57
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: Nutshell »

Ja chodzę do ProFamili w Rzeszowie z 3 latką i 5 latkiem pierwsze zaczołem do Primadentu też w Rzeszowie ale jednak Profamilia lepsza. Ceny są wysokie ale zawsze masz pewność obsługi na wysokim poziomie.
julia66
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 12:36

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: julia66 »

Ja polecam Trident z Krosna .
ODPOWIEDZ