dentysta dla dziecka

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

dentysta dla dziecka

Post autor: buno1 »

Jakiego dentystę polecacie dla dziecka 18 - to miesięcznego?
Chodzi o pęknięty ząbek(jedynka ) po upadku ze smoczkiem w buzi.
Na 100% boli ,ponieważ je tylko '' bokiem''.
Czy takie zabiegi robi się pod narkozą?
Chyba tak,ponieważ dzieci w tym wieku nie pozwolą sobie obcej osobie w buzi''coś robić'',
a na pewno moja córeczka. Dziękuję.
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: mila87 »

Z czystym sumieniem polecam Panią Kasię Wawro-Frączek
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: kbolek194 »

Jaki jest cennik u Pani Wawro - Frączek
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: mila87 »

Ja za wizyte czyli plomba pluz znieczulenie płacę 100zł.Ale jestem mega zadowolona
chaberek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 czerwca 2011, 12:35

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: chaberek »

co ty gadasz, jaka narkoza u 1,5 rocznego maluszka. Chyba jakiś gestapowiec by się podjął. Nie lekceważę tematu, ale to pierwszy ząb. Prawdopodobnie skończy sie na usunięciu ząbka
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: mila87 »

Ja napisałam ogólnie jaki jest koszt. Teraz są takie fajne
znieczulenia w różnych żelach itp. typowo dostosowane
dla dzieci. Ta Pani ma też fajne podejście do dzieciaczka,.co
też jest ważne. Zadzwoń i poprostu dopytaj, napewno wszystko Ci wytłumaczy.
Swego czasu polecali też Panią Bałon-Dudała, ale nigdy nie korzystałam
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: ananasek »

Jak chcesz się dostać do Katarzyny Wawro-Frączek to dziecko musi jeszcze kilka miesięcy pochodzić z pękniętym ząbkiem :rotfl: dzwoniłam początkiem lutego i najbliższy termin to koniec kwietnia/początek maja.
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: cup »

W temacie mogę tylko powiedzieć,że pani Bałon- Dudała raczej nie podejmie się leczenia takiego maluszka ani nawet usunięcia mu ząbka,bo ona nie wyrywa zębów. Mojego dziecka to bała się wogóle dotknąć,aby zobaczyć na próchnicę na ząbku.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: JohnnyD. »

ananasek pisze:Jak chcesz się dostać do Katarzyny Wawro-Frączek to dziecko musi jeszcze kilka miesięcy pochodzić z pękniętym ząbkiem :rotfl: dzwoniłam początkiem lutego i najbliższy termin to koniec kwietnia/początek maja.
nie sądze by ona w przypadku nagłym jakim jest taki wypadek nie przyjęła 1,5 rocznego dziecka... sama przecież chyba też ma dzieci i wie jak to jest
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: buno1 »

żaden dentysta w jaśle nie podejmie się leczenia dziecka tak małego. krosno :(
wiem ponieważ osobiście już sprawddziłem.
dziękuję za pomoc
koniec tematu.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: JohnnyD. »

buno1 pisze:Jakiego dentystę polecacie dla dziecka 18 - to miesięcznego?
Chodzi o pęknięty ząbek(jedynka ) po upadku ze smoczkiem w buzi.
Na 100% boli ,ponieważ je tylko '' bokiem''.
Czy takie zabiegi robi się pod narkozą?
Chyba tak,ponieważ dzieci w tym wieku nie pozwolą sobie obcej osobie w buzi''coś robić'',
a na pewno moja córeczka. Dziękuję.


narkoza?? a czy wogule wiesz jakie sa konsekwencje znieczulenia ogolnego zwlaszcza u takich malych dzieci? nie wiem czy słyszałaś o przypadku sprzed kilku lat http://www.fakt.pl/2-latek-zmarl-u-dent ... 683,1.html

ja bym chyba nie podjął takiego ryzyka u swoich dzieci
Dekora
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 19:31

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: Dekora »

polecam fajną klinikę ale w Rzeszowie - Primadent. Specjalizują się także w dzieciach Ja byłem z 3-latkiem, a później sam tam wyleczyłem zęby. Z dziećmi sobie radzą i na maluszku niestety nie oszczędzisz.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: ananasek »

JohnnyD. pisze:
ananasek pisze:Jak chcesz się dostać do Katarzyny Wawro-Frączek to dziecko musi jeszcze kilka miesięcy pochodzić z pękniętym ząbkiem :rotfl: dzwoniłam początkiem lutego i najbliższy termin to koniec kwietnia/początek maja.
nie sądze by ona w przypadku nagłym jakim jest taki wypadek nie przyjęła 1,5 rocznego dziecka... sama przecież chyba też ma dzieci i wie jak to jest
Z tego co się orientuje ma tyle pacjentów, że pracuje po 13 godzin dziennie i nikogo, nawet z bólem, jeśli nie byłeś zapisany nie przyjmuje.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: czarna30 »

buno1 pisze:żaden dentysta w jaśle nie podejmie się leczenia dziecka tak małego. krosno :(
wiem ponieważ osobiście już sprawddziłem.
dziękuję za pomoc
koniec tematu.
To tylko świadczy o jednym, jakich mamy wspaniałych specjalistów ale kasę co niektórzy biorą jak na warunki Rzeszowskie albo lepiej
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: JohnnyD. »

ananasek pisze:
JohnnyD. pisze:
ananasek pisze:Jak chcesz się dostać do Katarzyny Wawro-Frączek to dziecko musi jeszcze kilka miesięcy pochodzić z pękniętym ząbkiem :rotfl: dzwoniłam początkiem lutego i najbliższy termin to koniec kwietnia/początek maja.
nie sądze by ona w przypadku nagłym jakim jest taki wypadek nie przyjęła 1,5 rocznego dziecka... sama przecież chyba też ma dzieci i wie jak to jest
Z tego co się orientuje ma tyle pacjentów, że pracuje po 13 godzin dziennie i nikogo, nawet z bólem, jeśli nie byłeś zapisany nie przyjmuje.
a to ciekawe bo ja sam swojego teścia do niej umówiłem i z bólem go przyjęła nawet w sobote mimo iż nie był zapisany i specjalnie z domu dla niego na gabinet podjechala, a mojego kolege kiedyz w niedziele uratowala bo byla taki spuchniety
ODPOWIEDZ