Dobry zegarmistrz

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Dobry zegarmistrz

Post autor: Bandit »

Poszukuje dobrego zegarmistrza w Jaśle, lub okolicach. Nie koniecznie musi to być jakiś zakład. Czasem ludzie hobbystycznie coś naprawiają i maja do tego smykałkę. Możecie coś polecić? Chodzi mi o naprawę starego zegara ściennego.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: dragoness »

Bandit pisze:Poszukuje dobrego zegarmistrza w Jaśle, lub okolicach. Nie koniecznie musi to być jakiś zakład. Czasem ludzie hobbystycznie coś naprawiają i maja do tego smykałkę. Możecie coś polecić? Chodzi mi o naprawę starego zegara ściennego.
Na Kościuszki, koło "Europy". Zegarmistrz z prawdziwego zdarzenia.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: ananasek »

dragoness pisze:
Bandit pisze:Poszukuje dobrego zegarmistrza w Jaśle, lub okolicach. Nie koniecznie musi to być jakiś zakład. Czasem ludzie hobbystycznie coś naprawiają i maja do tego smykałkę. Możecie coś polecić? Chodzi mi o naprawę starego zegara ściennego.
Na Kościuszki, koło "Europy". Zegarmistrz z prawdziwego zdarzenia.
Też go polecam.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: Anek »

Ja polecam zegarmistrza koło kawiarni parkowej tak w podcieniach gość naprawił zegarek który w sklepie i serwisie tej marki w Krakowie powiedzieli że nie da się go naprawić. Bardzo polecam !
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: danielo »

poradzi sobie z nowszym zegarkiem?, serwis drugi raz mi odsyła "niby" naprawiony a wciąż ten sam problem sie pojawia. zegarmistrz nie chce się podjąć i odsyła do serwisu
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: Bandit »

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Zegar zostawiony u pana Wiesława koło Europy. Całkowicie o nim zapomniałem, a on tam przecież jest od lat. Byłem wcześniej koło placu Żwirki, i pani powiedziała że zegar tylko na części, a pan Wiesiek przy mnie już go uruchomił, tylko musiał zostać na dwa dni, żeby sprawdzić go w 100%, czy bedzie dobrze chodził i wybijali godziny. Dziękuje raz jeszcze.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: Mysia84 »

Ja tez Polecam Panow zegarmistrzow ze sklepu obok "EUROPY" :P
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: kbolek194 »

Czy zna ktoś zegarmistrza, który mógłby odwiedzić przedszkolaków i opowiedzieć o swej pracy?
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Dobry zegarmistrz

Post autor: MalcolmX »

Wg mnie zdecydowanie najlepszy zegarmistrz w Jaśle i w promieniu 100 km to Pan Adam z Jasła.
I nie przesadzam - przerabiałem na własnej skórze, a właściwie na zegarkach - w tym mechanicznych w budżecie powyżej 3000 zł.
Gdyby nie on miałbym duży problem z najcenniejszymi zegarkami z kolekcji. Byle komu bałbym się ich dać do rąk.
Oprócz umiejętności posiada też sporo specjalistycznego sprzętu analizującego szczelność, punktualność itp.
Mowa o Panu Adamie Łępie ze Świata Zegarków. Punkt mieści się na Jagiełły 50 w Jaśle. Dla zainteresowanych telefon: 602 512 883.
ODPOWIEDZ