Tort

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Tort

Post autor: Anka7 »

Czy w Jaśle piecze ktoś torty?
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Tort

Post autor: walentyna »

Bardzo dobre ciasta i torty można kupić u Wlezienia (albo Wleźnia nie wiem dokładnie) ale to jest na przeciw szkoły podstawowej numer 2.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Tort

Post autor: jjaa18+ »

polecam ciastkarnie perelke z umieszcza cudne torty tanie i na zyczenie klienta pani spelnia wszystkie zachcianki cudne i pyszne
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Tort

Post autor: Jaślanka11 »

Radzę spróbować w firmie kateringowej z Przysiek. Piecze tam szefowa kuchni z Afrodyty. Jak gotuje, to nie jeden już spróbował w samej restauracji, a piecze wcale nie gorzej.
Awatar użytkownika
slaveq71
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 7 lipca 2010, 19:27

Re: Tort

Post autor: slaveq71 »

wypasny tort ok.5 kg. za 120 zł. Z samych świezych składników.Dzwonić na 500349536.Polecam!
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Tort

Post autor: kbolek194 »

jjaa18+ pisze:polecam ciastkarnie perelke z umieszcza cudne torty tanie i na zyczenie klienta pani spelnia wszystkie zachcianki cudne i pyszne
Ja również polecam. Jak już pisałam na innym forum miałam z Umieszcza ciasta na komunię i różne torty na urodziny. Ciasta pyszne :)
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Tort

Post autor: Mysia84 »

A ja polecam "Kolacz" z Kolaczyc torty robione wg gustu i zyczen klienta...
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Tort

Post autor: Qui Pro Quo »

mam wrażenie, że osoba która założyła ten wątek, chce jedynie zbadać rynek. Gdyby było inaczej to sprecyzowałaby dokładnie o jakie torty chodzi. Gusta są bardzo różne, jedni lubią torty tradycyjne i takie pieką kucharki weselne, inni szukają wyszukanych smaków i nowoczesnych form, czemu są w stanie sprostać tylko mistrzowie cukiernicy.A tacy też są w okolicach Jasła. Więc...?
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Tort

Post autor: Anka7 »

Moim celem nie jest badanie rynku. Może nie napisałam dokładnie o co mi chodzi, więc się poprawiam.Po prostu chciałam się dowiedzieć czy w Jaśle piecze ktoś placki i torty, takie proste,zwykłe, takie które dawniej pieczono. Nie chodzi mi o wygląd, tylko o smak. Chciałabym na urodziny czy imieniny zamówić czasem zwykły tort orzechowy albo jakiś inny na sześć, siedem, osób. Albo na niedzielę czy święta zamówić makowiec,serowiec czy inny placek. A trudno po jeden tort, czy placek jechać do Sądkowej, Świerchowej czy innej odległej wsi. Co innego gdy robi się wesele,chrzest,komunię św. czy inną dużą imprezę.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Tort

Post autor: Anka7 »

A jakie są Wasze opinie na temat cukierni '' Santos' i Wątroby. Która jest lepsza?
martynika
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 4 października 2013, 12:47

Re: Tort

Post autor: martynika »

Jak dla mnie to sanotos sie bardzo popsuł, ciastka jakby perfumowane, za słodkie no i drogie
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Tort

Post autor: azteck2000 »

Ja również polecam cukiernie Kołacz z Kołaczyc, myśle, że z dowozem do jasła też bynie bylo problemu, bo sam kiedyś zamawiałem u nich. Poza tym byłem na weselu w Szeranie gdzie jak się okazało było ciasto z Kołaczyc i wszyscy bardzo chwalili.
ODPOWIEDZ