Inna siłownia niż Mosir

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Miluna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 26 września 2013, 16:41

Inna siłownia niż Mosir

Post autor: Miluna »

Witam przeszukałam forum i nie bardzo mogę znaleźć jakieś informacje odnoście siłowni czy prócz tej na Mosirze jest jakaś gdzie można spokojnie poćwiczyć kobieta bez obecności napakowanych Panów przyglądających się jej (chodzi tu wyłącznie o swobodę i brak skrępowania żeby czasem nie zostało to odebrane jako atak na tych Panów) ???
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: rkoh »

niestety na każdej siłowni tak jest :P a z tego co wiem, była jakaś tam w okolicach baczyńskiego o ile dobrze pamietam
Miluna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 26 września 2013, 16:41

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: Miluna »

Domyślam się że tak może być ale jakoś wolę wybrać się mimo wszystko na inną niż mosir siłownię :) jakby mógł ktoś coś doradzić byłabym wdzięczna :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: ananasek »

Dokładnie. Na każdej siłowni tak jest, tego nie unikniesz :) ale jeżeli krępuje Cie obecność facetów to możesz wybrać się na zajęcia fitness albo zumbe.

Z innych siłowni to Fabryka mocy na Baczyńskiego.
Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: Mastah »

Oprócz Mosiru to jak wspomnieli na ul.Baczyńskiego "Fabryka Mocy" na piętrze. Pytanie w jakich godzinach możesz chodzić na siłownię bo do godziny 15 jest tam prkatycznie puściutko.
Miluna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 26 września 2013, 16:41

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: Miluna »

Niestety za moim przypadku godziny przed południem odpadają najwcześniej koło 18;30-19 ale bardzo dziękuję za pomoc samym problemem nie jest stricte obecność panów tylko bardziej obawa przed komentarzami dziwnymi spojrzeniami mimo że jakaś przy kości nie jestem bo waga względem wzrostu jest ok ale swoje niedoskonałości mam może łatwiej byłoby gdybym chodziła z kimś z jakaś koleżanką ale niestety takie osoby również nie mam
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: czarni-fan 1910 »

facet jak facet jak widzi ladna kobiete to sie patrzy .Czy cos w tym zlego ?.Czego tu sie wstydzic.Kompleksy ? .Duzo kobiet chodzi tez na meska sale i jakos nie widze zeby im to przeszkadzalo.
Miluna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 26 września 2013, 16:41

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: Miluna »

Właśnie kompleksy w tym problem ponieważ pod żadnym względem niektóre kobiety nie czują się atrakcyjne ;-( wiem wiem ze chodzą też na męska ja pewnie gdybym troszkę formy nabrała też pewnie by mi to nie przeszkadzało początki są najgorsze ;-) mnie konkretnie chodzi o pozbycie się lekkiej tkanki tłuszczowej z ud bioder i brzuszka (jak pisałam wcześniej według wskaźnika to mam wagę do wzrostu ok ale niestety siedzący trwa zrobił swoje) tylko bez tworzenia masy mięśniowej niestety rower czy bieganie odpada i wszelkie ćwiczenia obciążające stawy kolanowe.
agnieszka5
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 października 2013, 09:46

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: agnieszka5 »

Witam. Mogłaby pani wybrać się ewentualnie do Gabinetu Profilaktyki Zdrowia na Szajnochy tel.534902627. Tam jest Orbitrek, rower stacjonarny , fotel masujący oraz lampa Bioptron nie wiem czy jest drabinka i materac, bo zaczynają koło wtorku ,lub czwartku. Pozdrawiam.
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: Marta25 »

Z doświadczenia wiem, że na siłowni raczej ludzie skupieni są na sobie , nie na innych :) Mi nie przeszkadza jak ktoś spojrzy jak ćwiczę.
1706
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2013, 22:10

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: 1706 »

Mam pytanie : czy nadal funkcjonuje siłownia na ulicy Baczyńskiego ?
Jeśli ktoś tam ćwiczy poproszę o więcej informacji :)
Pozdrawiam !:)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: rkoh »

a jakie ty chesz info?
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Inna siłownia niż Mosir

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Siłownia Fabryka Mocy funkcjonuje i ma się dobrze. Możesz zaglądnąć na ich stronę i będziesz miał/miała szersze info.
ODPOWIEDZ