Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Katia35
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 8 września 2012, 15:30

Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: Katia35 »

Potrzebny dobry kamerzysta z okolic Jasła!
Na ślub planowany na czerwiec przyszłego roku, więc już się rozglądam, wstępnie z http://www.kamerzysta.pl/indexx.php?mod ... 3o&s_data= znalazłam kilka ofert z okolic, ale jeszcze nie jestem zdecydowana, więc może byście coś podpowiedzieli?

Zalezy mi na cenie to fakt, ale nie na ściemie, więc usługa musi byc dobra, i najlepiej ktoś z doświadczeniem
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: amaro87 »

Na priv dam ci namiary na gościa co ma bdb kontakt z młodymi i robi db atmosferę podczas filmowania polecam na 100%
Awatar użytkownika
necia
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2013, 14:06

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: necia »

polecam serdecznie Paprotkę z Nowego ŻMIGRODU profesjonalna obsłóga zdj+kamera nie maja niestety strony internetowej ale film wychodzi bardzo ładnie początek i wszystkie przygotowania ubierania młodych naprawdę super cena tez jest naprawdę ok bo 2800zł za zdj i kamerzystę
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: Major Kożuch »

Bez reklam ale jest gość filmowiec wart kazdych pieniędzy. Info na priv.
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: amaro87 »

Studio filmowe...... no dobra bez reklam
sizeer
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 6 kwietnia 2013, 11:45

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: sizeer »

zarzyka.eu polecam!
bany
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 listopada 2013, 20:21

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: bany »

witam,polecam foto Mazur czytając wcześniejsze wypowiedzi na temat tego kamerzysty,myślę ze większość osób,która wypowiada się na ten temat nie ma pojęcia o czym pisze ,pan Mazur jest bardzo dobrym fachowcem a jeżeli komuś się nie podoba jego filmowanie to przecież nikt nikogo nie zmusza żeby wynajmował akurat tego kamerzystę ,proszę sobie polecać nawzajem ale bez obrażania,pan Mazur u mnie filmował ślub w kościele, przyjecie na sali, sesje zdjęciowa,jak również komunie mojej siostrzenicy ,polecam tego pana bo zna się na tym co robi a jeżeli państwo chcą osodzac to proszę mieć na tyle odwagi żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem,umówić się na spotkanie wskazać błędy ,które się temu panu zarzuca a nie oczerniać,pozdrawiam
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: Major Kożuch »

Sprawdzcie ip. tego banego i smiech kto to pisze te pochwały.Hahahaha :szok:
kasiakam
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 14:03

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: kasiakam »

:wstyd:
Ostatnio zmieniony 5 listopada 2013, 19:40 przez kasiakam, łącznie zmieniany 2 razy.
kasiakam
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 14:03

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: kasiakam »

Na ten temat lepiej sie nie wypowiadac! bo mozecie być nękani telefonami ..... ;/
Ostatnio zmieniony 5 listopada 2013, 20:08 przez kasiakam, łącznie zmieniany 1 raz.
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: amivisage »

kasiakam pisze:Chyba każdy
Każdy może sobie napisać co chce i powinien nie zapomnieć dodać LOKOWANIE PRODUKTU.
Ty możesz 2x odradzać A i 3x razy, szok, już zdążyłaś 3x polecać Z a ja:
Witam, ja, ja, ja sam jestem najlepszy w łapaniu ptasich kup. Dziś po raz pierwszy w życiu, gołąb napultał mi na głowę.
Mama zamiast mi należycie współczuć popłakała się ze śmiechu jakby to śmieszne było,
ale na koniec skwitowała, że to na szczęście i pomogła mi usunąć ten obiekt z mej bujnej grzywy.
Cóż początki szczęścia bywają trudne, ale za to mogę się z wami podzielić to radosną nowiną.
Pamiętajcie, ja sam jestem najlepszy w... w łapaniu, we wszystkim. Wierzycie mi?
Wpis zawiera(ł) LOKOWANIE PRODUKTU.
magdale4444
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 5 lipca 2011, 12:43

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: magdale4444 »

kogo jeszcze polecacie? proszę o opinie...interesuje mnie filmowanie wesela za przystępną cenę
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Dobry kamerzysta z okolic Jasła?

Post autor: Major Kożuch »

Dowiem się nr tel to napiszę.
ODPOWIEDZ