PWSZ Krosno opinie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PWSZ Krosno opinie

Post autor: zielony87 »

A przyszło ci już ile masz punktów ? Mogłem pójść tam na informatykę,z perspektywy czasu może nawet i trochę żal,że wybrałem ostatecznie inny kierunek (brakowało miejsc,bo pierwotnie składając w Krakowie nie wiedziałem na jakim wydziale są jakie progi a matura poszła mi raczej średnio) ale doprawdy żal.pl jak przekraczasz próg na Krosno kilkanaście razy. No i Rzeszów ostatecznie jak będziesz dobry powinni ci umożliwić załapanie się gdzieś dalej do jakiejś lepszej firmy,a po takim Krośnie - no nie wiem czy za 5 lat nie będziesz mieć problemów - informatyków brakuje ale DOBRYCH,tych słabszych już teraz jest "jak psów"... A być adminem za 1200 w małej firemce albo praca w sklepie komputerowym to chyba średnia przyjemność...
Arturmag
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 13:06

Re: PWSZ Krosno opinie

Post autor: Arturmag »

Wszystko jest online rekrutacja jest do któregoś tam powiedzmy np do 15 września to 16 czy 17 przyjdzie ci wiadomość na konto tamte co sie rejestrowałeś czy jesteś przyjęty :) A wtedy zawozisz dokumenty do rynku :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: PWSZ Krosno opinie

Post autor: sylwula13 »

a jakie są ceny za zaoczne w krośnie ? na pielęgniarkę ? jakby się ktoś orientował bo nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat .
ODPOWIEDZ