pediatra

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: pediatra

Post autor: avicularia »

krolik pisze:Ja polecam dr Fior i dr Mikrut. bardzo dobre lekarki.
Ja do doktor Fior poszłam raz ze sobą :D Miałam powracającą anginę, mój lekarz rodzinny nie mógł jakoś zaradzić. Popatrzyła do gardziołka , zapisała antybiotyki i przeszło jak ręką odjął. Do dr Mikrut chodzą wszystkie moje koleżanki ze swoimi dziećmi i sobie chwalą
goja
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 15:37

Re: pediatra

Post autor: goja »

Witam. Chciałabym odświeżyć ten temat i poprosić o kolejne opinie na temat jasielskich pediatrów. Kogo polecacie, a kogo zdecydowane odradzacie? Może też opinie o tych, o których tutaj jeszcze nie pisano?
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: pediatra

Post autor: mija »

Bardzo dobry pediatra i alergolog to pan dr Błażowski nie stety tylko prywatnie przyjmuje ale jest godny polecenia :)
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 grudnia 2008, 13:43

Re: pediatra

Post autor: smykula_27 »

mija pisze:Bardzo dobry pediatra i alergolog to pan dr Błażowski nie stety tylko prywatnie przyjmuje ale jest godny polecenia :)
Podpisuje się pod tym. Doktor godny polecenia. Trudno czasami dostać się do niego, ale dla chcącego nic trudnego. A jak dziecko jest chore to się bardzo chce.
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: pediatra

Post autor: wikone »

Ja polecam doktora Karpia- przyjmuje u Masteja- niestety prywatnie.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: pediatra

Post autor: makatka »

A dobry pediatra, który przyjmuje u Masteja na fundusz? Może ktoś coś powiedzieć?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: Laura Diaz »

makatka pisze:A dobry pediatra, który przyjmuje u Masteja na fundusz? Może ktoś coś powiedzieć?
Na pewno dr Nędza. Czy dobry - tak, aczkolwiek nieco... uciążliwy w kontakcie, tak bym to ujęła, ci którzy do niego chodzili, wiedzą, co mam na myśli :D
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: pediatra

Post autor: makatka »

Hm ale tak mniej więcej co masz na myśli? Bo ja nie lubię lekarzy, z których muszę wyciągać wszystkie informacje :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: Laura Diaz »

Rozmowny... baaardzo rozmowny. Jak wpadnie w trans, i zacznie gadać, to nie idzie mu przerwać. Opowiada jakieś historie z czasów króla Ćwieczka, opowiada o filmach które widział, opowiada o wszystkim. A kolejka pod drzwiami rośnie :zalamany: Ale jako specjalista jest niezły, i jak zadasz mu konkretne pytanie - odpowie. Pierwsze moje dziecko było pod jego opieką przez 2 lata, i nie powiem - w porządku.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: pediatra

Post autor: makatka »

Aha, wiem o co biega :D No są tacy ludzie, co zrobić, ale dla mnie lepsze to niż "ludzie milczki" :D
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: pediatra

Post autor: wiolka666 »

polecam dr Mikrut a prywatnie pani Sewelską zna sie na wszystkim starsza doświadczona pani :)
jasielskiczytelnik
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 września 2014, 12:43

Re: pediatra

Post autor: jasielskiczytelnik »

czy jeszcze ktos moze doradzic do jakiego pediatry na pierwsza wizyte? blazowski- nie ma szans(sprawdzone osobiscie), snoch nie przyjmuje podobno, a czy ktos moze ma doswiadczenie z dr ewa polchlopek ? wiem ze dobry alergolog ale czy pediatra tez?
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: pediatra

Post autor: słoneczko »

jasielskiczytelnik pisze:czy jeszcze ktos moze doradzic do jakiego pediatry na pierwsza wizyte? blazowski- nie ma szans(sprawdzone osobiscie), snoch nie przyjmuje podobno, a czy ktos moze ma doswiadczenie z dr ewa polchlopek ? wiem ze dobry alergolog ale czy pediatra tez?
Byłam z synem u pani Barbary Urbanik i w awaryjnej sytuacji u pani Ewy Polchlopek. Obie panie bardzo mile i kompetentne.
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: pediatra

Post autor: Człowiek Legenda »

Jak dla mnie dr Błażowski, jedyny minus- trudno się do niego dostać :(
ODPOWIEDZ