Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, życzę wszystkim tego, na co zasługują. :)
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: katrina_pi »

super pomysł
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

odkopuje temat specjalnie dla mojej wirtualnej koleżanki - dragoness :)
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: agnetta »

AleksaSana pisze:U mnie pod koniec roku szkolnego złożyliśmy się na fotoksiążkę, to lepsza opcja niż tradycyjny album, a wydawało nam się, że to całkiem fajny pomysł by zatrzymać wspomnienia :) W sumie ostatecznie bardzo się to wszystkim spodobało :)
My kiedyś zamówiliśmy kubki ze zdjęciem naszej klasy. To było bardzo miłe, gdy nauczyciele pili z nich później kawę. Nie wiem tylko, jak rozpoznawali je później w pokoju nauczycielskim. ;-)
MarekW42
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 czerwca 2015, 21:13

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: MarekW42 »

Mi się nie podoba bardzo zwyczaj kupowania jakiś drogich prezentów wychowawcom, jak np. biżuteria , tym bardziej w młodszych klasach. Przecież w takim prezencie chodzi o to, aby nauczyciel miał pamiątkę po klasie, a nie złotą bransoletkę czy kolczyki. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie, to stworzenie np. fotoksiążki ze zdjęciami klasowymi i jakąś piękną dedykacją, strony takie jak PIxbook mają bardzo dużo wzorów takich książek , a co najciekawsze taki prezent wychodzi często taniej od wielkich bukietów.
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: betson »

Empik Foto ma takie drewniane fotoalbumy. Uważam, że akurat na taką okazję to powinno się znakomicie sprawdzić, bo jeśli nie, to co innego?
Prezenty za nie wiadomo ile kasy? Moim zdaniem to powinno być po prostu rozsądne i tyle. Kupowanie sprzętu AGD czy dawanie kasy to przesada.

Obrazek
ODPOWIEDZ