Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kowalski38200 »

Może to nie na temat ale co sądzicie o tym przypadku? Ciekawe czt TA PANI dostała kwiatki????
:wsciekly:
Zabiła dziecko, a dziś pracuje w szkole. W sieci zawrzało, Tusk wstrząśnięty
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zabila-d ... omosc.html

Trwa dyskusja po tekście Mariusza Szczygła, który ukazał się w najnowszym wydaniu "Dużego Formatu". Reporter opisał historię nauczycielki, która została skazana na 15 lat więzienia za brutalne zabójstwo 6-letniego chłopca. Dziś kobieta nadal pracuje w szkole i jest ekspertem Ministerstwa Edukacji Narodowej ds. mianowania nauczycieli. "Jestem tym głęboko poruszona" - pisze minister Krystyna Szumilas. - Nie ma podstaw prawnych, by odwołać ją z funkcji - twierdzą jednak prawnicy. Premier Donald Tusk uważa, że prawo jest w tej kwestii ułomne.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

Zgodnie z obietnicą, udzielam informacji na temat otrzymanych "korzyści majątkowych": kwiat doniczkowy Zandeteschia - 25 - 30 zł., Zegarek Timemaster: 120 zł. Oprócz tego dużo podziękowań od maturzystów za przygotowanie do matury i od uczniów prośby o naładowanie baterii przed następnym rokiem szkolnym.
kowalski38200 pisze:W łacińskim oryginale nie ma mowy o potwierdzaniu czegokolwiek, gdyż użyte w nim słowo probare oznacza : „sprawdzać”, „testować” i tylko czasem w językach pochodnych zmieniło swe znaczenie (franc. Prouver, ang. To prove – dowodzić, potwierdzać), czego Rzymianie z pewnością nie mogli przewidzieć. Wyjątki nie potwierdzają więc reguły, ale ją sprawdzają! :hyhy:

Czyżby ktoś nie uważał na LEKCYI ?
Lubisz się czepiać, p. kowalski? To sprawdź sobie określenie uzus, ok?
Na tym z mojej strony zamykam dyskusję o prezentach, kompetencjach i powołaniu i przypominam o możliwości nauczania domowego. Miłego weekendu, bo dla niezorientowanych, wakacje zaczęły się jedynie dla uczniów.
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kowalski38200 »

Koniec dyskusji, idziemy rozpakować prezenty :hyhy:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze: wakacje zaczęły się jedynie dla uczniów.
to kogo będziesz teraz uczyć chyba ze sama weźmiesz się za uzupełnianie wiedzy
noo i skąd wiesz ile kosztuje ten zegarek ?? zdążyłaś już sprawdzić jego wartość na allegro :hyhy:
moHer
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 marca 2012, 09:27

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: moHer »

Kurde, gdzie Wy mieszkacie? W życiu nie widziałem, żeby nauczyciel dostał coś co jest więcej warte niż ładny bukiet kwiatów.
Moja dzidzia skończyła przedszkole i dołożyłem się za 20zł dla 3 Pań (kwiaty, pamiątkowy album, pożegnalna impreza z ciastkiem dla dzieci).
Jako nauczyciel nie przyjąłbym czegoś takiego jak biżuteria za 1000zł.
Jako rodzic nie pozwoliłbym i nie pozwolę sobie, żeby nauczyciel stawiał takie warunki - znałem takich "profesorów" na studiach. Zero osobowości.

Dobrze, że jutro zapomnicie o tym wątku. Zacznijcie się cieszyć wakacjami.
nowynowy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 8 marca 2009, 13:46

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: nowynowy »

a ja (tez nauczyciel) dostalam dzis PRZEPIEKNY bukiet kwiatow. A oprocz tego nasze wspolne z klasa zdjecie z wycieczki w przeslicznej ramce i dedykacja od kazdego. Cudo:) :hurra:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

kociamberek pisze:
dragoness pisze: wakacje zaczęły się jedynie dla uczniów.
to kogo będziesz teraz uczyć chyba ze sama weźmiesz się za uzupełnianie wiedzy
noo i skąd wiesz ile kosztuje ten zegarek ?? zdążyłaś już sprawdzić jego wartość na allegro :hyhy:
Obiecałam informację, ale ty przecież moich postów nie czytasz. A Twoje uwagi świadczą, że nie masz pojęcia o mojej pracy. Miłego odpoczynku życzę.
Bran
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 3 marca 2012, 10:47

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Bran »

Ale macie problem, dostali to dostali nikt wam nie kazuje dawać, zawistne, zazdrosne polaczki. Wam to zawsze źle, z zazdrości to aż was gryzie od środka, chcesz dostawać przezenty, proszę bardzo idźcie na nauczyciela przecież nikt wam nie broni ukończyć studia w tym kierunku. Dlatego Polacy zawsze będą 100 lat za murzynami, bo przeciez to naród zazdrosnych ludzi i dewotek.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

Bran pisze: nie kazuje dawać
możesz rozwiać co to znaczy co znaczy słowo kazuje ??? bo w żadnym słowniku nie znalazłem takiego słowa, chyba jesteś uczniem dragoness, a ona wie wszystko więc pewnie przekazała Ci znaczenie tego słowa :hyhy:
Bran
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 3 marca 2012, 10:47

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Bran »

Przepraszam, nie mogę edytować, wiec nie poprawie na "każe", ale co to wnosi do tematu? myślę, że zrozumiałeś moją wypowiedź, wiec po co robić offtop?. Nie, nie jestem uczniem dragoness, a i byłbym zapomniał, stawia się jeden pytajnik, nie xxx.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: warez »

Kopa w D... powinien dostać. Kasę za "nauczanie" wziął - to co mu się jeszcze należy?! Ja też jak pracuję jako babka klozetowa to powinienem dostawać prezenty od każdego dawcy kału lub moczu. :cisza:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Dzień nauczyciela

Post autor: warez »

Znowu dzisiaj będą się nachapywać kwiatami i prezentami belfry. :niepewny:
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: obiektywnyObserwator »

Nikt nie bronił Ci zostać nauczycielem...
Widać, że w młodości nie po drodze Ci było z edukacją i nauczycielami.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: warez »

Darmozjady - posiedzą kilka godzinek w szkole, potem udają wielce zmęczonych. Widać, że prawdziwej pracy nie widzieli. Wakacje 2 miechy nicnierobienia i jeszcze ich uwielbiać?! Każdy weekend wolny... :zalamany:
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: obiektywnyObserwator »

Jak by nie facet od matmy z pierwszego LO, pozwól że nazwiska nie wymienię,
to nie był bym tu gdzie teraz jestem. Jest na prawdę konkretnym dobrym nauczycielem
i wielu ich jeszcze było na mojej drodze za co im bardzo dziękuję!
Ja też mam każdy weekend wolny, praca może trochę stresująca ale ją lubię.
Za nic bym się nie chciał zajmować bachorami obcych ludzi, a Oni wybrali taką drogę
i dają sobie radę, nie wiem czego im tak zazdrościsz i takim jadem w Ich stronę plujesz.

Powtarzam jeszcze raz, nikt nie bronił Ci zostać nauczycielem!
ODPOWIEDZ