laryngolog

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

laryngolog

Post autor: mija »

Potrzebuję informacji na temat dobrego dziecięcego laryngologa najlepiej na NFZ , wiem tylko o dr Chudy Zima , a czy w Jaśle jest jeszcze ktoś godny polecenia? dzięki :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: laryngolog

Post autor: T135 »

w Jaśle jest jeden godny polecenia laryngolog dla dzieci - dr. Janusz Kalisz. Jest ordynatorem laryngologii w Jaśle. Ma naprawdę super podejście, jest super lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem. Przyjmował na NFZ na chopina w przychodni, a jak teraz to nie wiem. Napewno przyjmuje w centrum zdrowia dr. Masteja na Staszica.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: laryngolog

Post autor: Charlie_P »

też polecam dr. Janusza Kalisza. Leczyłem się u dr. Stachacza, dr.Zimy i dr Stępień, ale dopiero Kalisz prawidłowo zdiagnozował u mnie rzadką chorobę gardła i wyleczył z niej, człowiek godny polecenia. Chodziłem prywatnie na Staszica, zawsze jest tam dużo dzieci, niemowlaków więc jest chyba także dobrym lekarzem dla najmłodszych. Koszt wizyty 50zł, a kontrole miałem za darmo.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: laryngolog

Post autor: Zynek6 »

ja też polecam dr Kalisza leczyłem się u niego prywatnie ale nie pomagało to skierował mnie do siebie na odział do szpitala tam dostałem dożylny antybiotyk i inhalacje i problemy z gardłem ustąpiły :oczami:
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: laryngolog

Post autor: Zynek6 »

na oddziale w szpitalu przebywa bardzo dużo dzieci na wycinanie migdałków, na przegrody nosowe i leczy je dr Kalisz
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: laryngolog

Post autor: magusia »

Też polecam Dok. Kalisza .Lekarz z powołania jest ordynatorem na laryngologii ma podejście do pacjenta .
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: laryngolog

Post autor: mija »

Dziękuje bardzo za namiary do dr Kalisz :)
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: laryngolog

Post autor: Jocke »

uważam że w Jaśle tylko dr. Kalisz jest kompetentny i trochę się tutaj marnuje.. inni jasielscy laryngolodzy są ok do takich rzeczy jak migdałki, polipy w nosie itd. ale do poważniejszych spraw to raczej dr Kalisz a jeżeli ktoś potrzebuje naprawdę dobrego laryngologa w jakiejś poważnej sprawie, jak np rak krtani czy inne poważne choroby nosa, uszu gardła to polecam doktora Kamala Morsheda z Lublina, jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Pracuje w klinice laryngologii w Lublinie jako szef oddziału, operuje najcięższe przypadki. Na nfz na wizytę czeka się rok-dwa, przyjmuje prywatnie, koszt wizyty 100-200zł Jeżeli jest to choroba która wymaga natychmiastowego leczenia czyli np. rak, lub inne choroby które zagrażają życiu to przyjmuje na NFZ poza kolejnością. Naprawdę niesamowity lekarz, w internecie można poczytać opinie o nim.
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: laryngolog

Post autor: magusia »

W które dni przyjmuje Dok. Kalisz prywatnie? Orientuje się ktoś długo trzeba czekać na wizytę ? :)
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

Re: laryngolog

Post autor: owocowy_drops »

Również przyłączę się do poprzednich postów - tylko dr Kalisz. Świetny specjalista, który ma do tego świetne podejście do pacjenta. Jedyny taki lekarz w Jaśle. Przyjmuje prywatnie we wtorki i piątki. Na wizytę czeka się długo. Polecam przyjść po prostu bez rejestracji i poczekać - zawsze przyjmuje wszystkich do końca i nikomu nie odmówi.
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: laryngolog

Post autor: magusia »

Dzięki za info. :)
Maria
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:59

Re: laryngolog

Post autor: Maria »

Tylko dr.KALISZ. U Masteja przyjmuje prywatnie.Pod tym numerem można się dowiedzieć kiedy-13 443 80 00
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: laryngolog

Post autor: madellina »

Również polecam dr Kalisza. Kilka lat temu, w trakcie wielkiego strajku lekarzy on jedyny mnie przyjął i uratował zdrowie (dodam, że przyjmował wtedy jeszcze na NFZ).
Bardzo indywidualne, specjalistyczne i spokojne podejście do pacjenta. Jak dla mnie idealny lekarz! Niektórzy powinni się od niego uczyć! :hyhy:
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: laryngolog

Post autor: ewela1591 »

właśnie chciałam zarejestrować synka do niego termin najbliższy na sierpień;/
Xanatos
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 października 2012, 19:02

Re: laryngolog

Post autor: Xanatos »

Jak większość osób powyżej również gorąco polecam dr. Kalisza. Zna się na rzeczy, jest miły, podsumowując każdy lekarz powinien być podobny do niego!
ODPOWIEDZ