laryngolog

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: laryngolog

Post autor: europlace »

kalisz niby dobry, ale mi nie pomógł. miałam częste krwawienia z nosa i on to zbagatelizował (po wziernikowaniu stwierdził iż nic nie widzi tam) i powiedział, że to nie jest problem laryngologiczny. po czym dopiero w klinice znaleźli przyczynę. może doktor traktuje inaczej pacnejtów prywatnych. mi na nfz nic nie pomógł, a nawet wprowadził w błąd
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: laryngolog

Post autor: T135 »

Jaki dokładnie znalezli problem i w jakiej klinice?
megi87
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 czerwca 2017, 14:46
Lokalizacja: Poznań

Re: laryngolog

Post autor: megi87 »

Polecam dr Małgorzatę Ferchmin, przyjmuje na Wojskowej. Dokładanie bada, wypytuje i zleca konieczne badania, nie trzeba się prosić o skierowanie.
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: laryngolog

Post autor: michalr607 »

Ja wam poradzę tylko jedno.Jasielskich lekarzy omijać szerokim łukiem i jechać do Krosna.Tamtejszy oddział Otolaryngologii to chyba najlepszy oddział w całym województwie.
Jeżeli chodzi o lekarzy to doktor Łukasz Rolniak,Tomasz Stapiński jak i reszta zespołu to fachowcy pierwsza klasa.
Poszukajcie w google oni przyjmują w Krośnie w przychodniach.
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: laryngolog

Post autor: kowalik267 »

Witam w jakie dni teraz dr Kalisz przyjmuje i czy bez rejestracji jest możliwość przyjęcia dziecka( non stop zatoki).Ż góry dziękuję
Barbarossa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2016, 14:19

Re: laryngolog

Post autor: Barbarossa »

Na pewno nie można bagatelizowac chorych zatok. Świetnym uzupełnieniem leczenia są inhalacje z Zabłockiej mgiełki solankowej. W ogóle dobrze działa przy wszelkich schorzeniach górnych dróg oddechowych. Można robić inhalacje tradycyjne lub przy pomocy nebulizatora. A znajdziemy ją w niemal każdym sklepie zielarskim.
ODPOWIEDZ