Fb problem

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Fb problem

Post autor: cerzka92 »

Czesc wszystkim nie wiem gdzie umieścic tego posta wiec daje go tutaj. Powiedzcie mi bo mam problem z FB i mam nadzieje pomożecie mi go rozwiazać:)
wiec pytanie jest takie na skrzynkę odbiorczą(poczte ) powinne mi przychodzić powiadomienia związane z tym (że ktoś mi np. napisał wiadomośc karzda osoba która napisała mi nawet . w wiadomości i ja wysłała). zaś nie przychodzą mi wszystkie wiadomośći na poczte elektroniczna i to mnie martwi. :kwasny: wiecie co trzeba gdzieś po ustawiać by wszystkie wiadomości od karzdej osoby jaka mi napisze na fb przychodziły powiadomienia na poczte.?
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Fb problem

Post autor: mala317 »

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:
"karzdy"
:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Fb problem

Post autor: Gabusia »

wchodzisz w ustawienia konta, po lewej stronie masz napisane POWIADOMIENIA. klikasz w to, nastepnie klikasz Adres e-mail no i tam mozesz sobie ustawic jakie chcesz dostawac powiadomienia na skrzynke. :) a pisze sie "kaŻdy" :)
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Fb problem

Post autor: Public Enemy »

cerzka92 pisze:Czesc wszystkim nie wiem gdzie umieścic tego posta wiec daje go tutaj. Powiedzcie mi bo mam problem z FB i mam nadzieje pomożecie mi go rozwiazać:)
wiec pytanie jest takie na skrzynkę odbiorczą(poczte ) powinne mi przychodzić powiadomienia związane z tym (że ktoś mi np. napisał wiadomośc karzda osoba która napisała mi nawet . w wiadomości i ja wysłała). zaś nie przychodzą mi wszystkie wiadomośći na poczte elektroniczna i to mnie martwi. :kwasny: wiecie co trzeba gdzieś po ustawiać by wszystkie wiadomości od karzdej osoby jaka mi napisze na fb przychodziły powiadomienia na poczte.?
To sie nadaje na Wiocha.pl!!!!!!!!
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fb problem

Post autor: cerzka92 »

Public Enemy pisze:
cerzka92 pisze:Czesc wszystkim nie wiem gdzie umieścic tego posta wiec daje go tutaj. Powiedzcie mi bo mam problem z FB i mam nadzieje pomożecie mi go rozwiazać:)
wiec pytanie jest takie na skrzynkę odbiorczą(poczte ) powinne mi przychodzić powiadomienia związane z tym (że ktoś mi np. napisał wiadomośc karzda osoba która napisała mi nawet . w wiadomości i ja wysłała). zaś nie przychodzą mi wszystkie wiadomośći na poczte elektroniczna i to mnie martwi. :kwasny: wiecie co trzeba gdzieś po ustawiać by wszystkie wiadomości od karzdej osoby jaka mi napisze na fb przychodziły powiadomienia na poczte.?
To sie nadaje na Wiocha.pl!!!!!!!!
nadajesz sie do jarosławia marginesie jasielski :suchy:
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fb problem

Post autor: cerzka92 »

Gabusia pisze:wchodzisz w ustawienia konta, po lewej stronie masz napisane POWIADOMIENIA. klikasz w to, nastepnie klikasz Adres e-mail no i tam mozesz sobie ustawic jakie chcesz dostawac powiadomienia na skrzynke. :) a pisze sie "kaŻdy" :)

Gabusia tak jak napisałaś mam ustawione a i tak nie widać wszystkich wiadomości na poczcie op.pl :/ (tam mam konto założone)
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Fb problem

Post autor: Public Enemy »

cerzka92 pisze:
Public Enemy pisze:
cerzka92 pisze:Czesc wszystkim nie wiem gdzie umieścic tego posta wiec daje go tutaj. Powiedzcie mi bo mam problem z FB i mam nadzieje pomożecie mi go rozwiazać:)
wiec pytanie jest takie na skrzynkę odbiorczą(poczte ) powinne mi przychodzić powiadomienia związane z tym (że ktoś mi np. napisał wiadomośc karzda osoba która napisała mi nawet . w wiadomości i ja wysłała). zaś nie przychodzą mi wszystkie wiadomośći na poczte elektroniczna i to mnie martwi. :kwasny: wiecie co trzeba gdzieś po ustawiać by wszystkie wiadomości od karzdej osoby jaka mi napisze na fb przychodziły powiadomienia na poczte.?
To sie nadaje na Wiocha.pl!!!!!!!!
nadajesz sie do jarosławia marginesie jasielski :suchy:
A Ty do słownika ANALfabetko
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fb problem

Post autor: cerzka92 »

nadajesz sie do jarosławia marginesie jasielski :suchy:[/quote]

A Ty do słownika ANALfabetko[/quote]

Dobra wyjdź i zamilcz smarku :mur:
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Fb problem

Post autor: Public Enemy »

Smarku??Haha wątpie byś była starsza niz ja.Ale wychodze,jade do Palma de Mirette na piwo,a tego twojego posta z podwójnym błędem w tym samym wyrazie to sobie wydrukuje i oprawie w ramke
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fb problem

Post autor: cerzka92 »

Zgasił bym cie ale g :cenzura: no sie nie pali ;)
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Fb problem

Post autor: Tulix »

Żałość bierze... Kiedy patrzę na taki poziom wypowiedzi Jasielskiej młodzieży na tym forum... Jeden przez drugiego z Polskiego to zaliczył co najwyżej pisanie literek, ale popisują się i krytykują nawzajem. Zero jakiejkolwiek dobrej woli i zrozumienia - po prostu zgraja zakompleksionych małolatów - byleby komuś wypomnieć błąd, który być może samemu popełniało się rok wcześniej.
Już nawet Rumuni (znani jako mniejszość "cygańska") trzymają sie razem lepiej niż nasza Jasielska młodzież... Quo Vadis Ludzie?...
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Fb problem

Post autor: Public Enemy »

Tulix pisze:Żałość bierze... Kiedy patrzę na taki poziom wypowiedzi Jasielskiej młodzieży na tym forum... Jeden przez drugiego z Polskiego to zaliczył co najwyżej pisanie literek, ale popisują się i krytykują nawzajem. Zero jakiejkolwiek dobrej woli i zrozumienia - po prostu zgraja zakompleksionych małolatów - byleby komuś wypomnieć błąd, który być może samemu popełniało się rok wcześniej.
Już nawet Rumuni (znani jako mniejszość "cygańska") trzymają sie razem lepiej niż nasza Jasielska młodzież... Quo Vadis Ludzie?...

A co sie Pan dziwi,takie czasy że każdy sie nienawidzi.Chciałem z tą wiochą zażartować a gosc mnie wyzywa od marginesu jasielskiego,nic o mnie nie wie ale mnie wyzywa.
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fb problem

Post autor: cerzka92 »

hah kolego takie żarty zostaw sobie w swoim otoczeniu lub nie wychodz z nimi na droge:)
widzisz zmieszany jesteś pierw sugerujesz ze jestem kobieta , teraz facetem to ja mam myśleć że ty jesteś oboj**em?
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Fb problem

Post autor: Public Enemy »

cerzka92 pisze:hah kolego takie żarty zostaw sobie w swoim otoczeniu lub nie wychodz z nimi na droge:)
widzisz zmieszany jesteś pierw sugerujesz ze jestem kobieta , teraz facetem to ja mam myśleć że ty jesteś oboj**em?
Cerzka skojarzyło mi sie z CEŚKĄ,dla mnie to dziwne że facet ma damski login,może to ty jesteś homo niewiadomo.
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fb problem

Post autor: cerzka92 »

hahaha śmieszna a zarazem żałosna jesteś :krzeslem: wyjdz
ODPOWIEDZ