Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: lenka77 »

Podobno można kupić puste kapsułki do ekspresów Nespresso i napełniać je sobie samemu dowolną kawą. Wie ktoś może czy w Jaśle takie dostanę??
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: mala317 »

Zobacz sobie jescze filmik instruktażowy =====>>>> http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... S7fk4H0qM8
Maciek366
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2013, 12:13

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: Maciek366 »

W jaśle kupisz na Wyspiańskiego w sklepie z Kawą. Maja pakowane po 100 szt. :)
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: lenka77 »

Cana za 100 szt 49 zł, zobacz sam http://www.cafemax.com.pl/nespresso-sys ... -2338.html :)
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: lenka77 »

Ja kupiłam te kapsułki i jestem zadowolona a do tego mają bardzo dobrą kawę włoską za 11 zł. Napełniam kapsułki i wychodzi super kawka. Następnym razem kupię sobie inną. Lubie sobie popróbować różnych a dzięki tym kapsułkom mogę. :)
pewientaki
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 19:15

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: pewientaki »

Hm, pytanie tylko na ile kapsułek wystarcza takie 0,5kg opakowanie, bo może się okazać, że po doliczeniu pustych kapsułek wyjdzie tyle co za oryginalne nespresso :D ja ostatnio kupiłem tchibo privat kaffe african blue (ze słoniem) i jak na razie najlepsza z tych sklepowych, które próbowałem :D
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: lenka77 »

Ale ja nie mówię o kawach marketowych tylko o kawach sprowadzanych z Włoch i produkowanych na rynek włoski np. http://www.cafemax.com.pl/kawa-wloska-k ... d-108.html to jest dopiero kawa , jak spróbujesz to innej nie będziesz chciał widzieć. Polecam spróbować. Polecam iść na jakość a nie na ilość :) O ile lubisz pić dobrą kawę :)
Ja od kiedy kupiłam pierwszą kawę chyba to była kawa Firmy Saicaf nie kupuje już nic innego. Chodzę po kawę na Wyspiańskiego tam ma biuro sprzedaży właśnie ta firma CafeMax i zawsze wybieram sobie kawkę. Mają duży wybór kaw ziarnistych.
Zresztą nie będę się rozpisywać idź sam i sobie zobacz może znajdziesz coś dla siebie.
pewientaki
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 19:15

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: pewientaki »

Skoro tak mówisz to spróbuję tej kawy jak tylko mi się skończy :)
annaduzyptak
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:23

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: annaduzyptak »

w dobrym sklepie z wieloma kawami napewno będzie.
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Gdzie kupię puste kapsułki do nespresso??

Post autor: lenka77 »

No nie wiem, 14 zł za 10 kapsułek??? A puste kapsułki to 0,49 zł plus własna kawa to może wyjdzie 1 zł za szt. Ja jestem bardzo zadowolona z tego systemy, tym bardziej że w sklepie w którym kupuje kapsułki, zamawiam kawę świeżo palona i zmielona specjalnie pod nespresso, co ma duży wpływ na jakość kawy. Dla mnie osobiście napełnianie kapsułek to cała przyjemność, wiem co pije.
ODPOWIEDZ