Pomoooocy INTERNET

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Pomoooocy INTERNET

Post autor: mala317 »

Witam :)
Wiem, że na tym forum jest podobny temat, ale poszukuje szybkiej informacji. Mam obecnie internet z Netii + telefon stacjonarny. Rezygnujemy z tej usługi ze względu na niepotrzebny nam tel stacjonarny. Proszę podajcie jakieś info z dobrym i szybkim internetem ale bez telefonu stacjonarnego. Dodam, że mam na próbę wzięty Cyfrowy Polsat 3 Gb, ale to dla mnie za mało. Mam go 4 dni, a już połowa transferu "uciekła"... Proszę o pomoc...
glaca
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 października 2011, 21:46

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: glaca »

czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: czarna30 »

Odradzam Orange , to jakaś kpina , internetu po prostu nie ma, nie wspomnę o tym jak przyjdzie weekend. Wieczorami muli niesamowicie , strony potrafią się długo otwierać , często w ogóle nie ma sygnału , jak burza czy deszcz to też nie ma i tak stale! Fajny podobny jest internet radiowy bo wystarczy tylko odbiornik i nadajnik, wykorzystuje fale radiowe do nadesłania informacji ale wada jest spadek jakości internetu przy gorszych warunkach pogodowych ,plusem jest niska cena . Myślę że możliwości jest wiele, trzeba popytac
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: Zynek6 »

Ja mam radiowy z AP-Medi i jestem zadowolony ,polecam
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: rkoh »

Ja zastanawiałem się między sigmą, a ap-media, z mojego domu nie było widać nadajnika sigmy, więc padło na radiowy ap-media i nie żałuję, zero problemów.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: kociamberek »

czarna30 pisze:Odradzam Orange , to jakaś kpina , internetu po prostu nie ma, nie wspomnę o tym jak przyjdzie weekend. Wieczorami muli niesamowicie , strony potrafią się długo otwierać
podpisuję się pod tym co napisała czarna
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: maverik »

czarna30 pisze:Odradzam Orange , to jakaś kpina , internetu po prostu nie ma, nie wspomnę o tym jak przyjdzie weekend. Wieczorami muli niesamowicie , strony potrafią się długo otwierać , często w ogóle nie ma sygnału , jak burza czy deszcz to też nie ma i tak stale! Fajny podobny jest internet radiowy bo wystarczy tylko odbiornik i nadajnik, wykorzystuje fale radiowe do nadesłania informacji ale wada jest spadek jakości internetu przy gorszych warunkach pogodowych ,plusem jest niska cena . Myślę że możliwości jest wiele, trzeba popytac
To dziwne, ja już mam internet w Orange 4 lata i raz była usterka co internetu nie miałem 5 godzin i drugą raz nie było neta cały dzień (w zamian za przeprosiny dostałem pendriva 4gb z logo orange)....teraz mam do 10mb/s i też nie mam problemów nie rozłącza strony się szybko ładują, filmy na yt itd itd.... wieczorami też 0 problemów to ja nie wiem co tam u Ciebie się dzieje :) a odradzam internetu od: NetCom, Pascal (radiowe), z NetComu są bardzo nie mili dzwonisz do kolesia zgłaszasz usterke a on sie przedstawia jako krasnoludek to jest chore....:D no i bardzo czeste problemy sa z polączeniem co chwile rozłącza także NETCOM zdecydowanie na NIE
Ostatnio zmieniony 28 maja 2013, 20:29 przez maverik, łącznie zmieniany 1 raz.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: szybki811 »

Kolego ja mam w AP MEDIA Jasło-śmiga bez limitów tylko furczy i nie jest przede wszystkim drogo-polecam. :ok:
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: yorker »

Zamówiłem mobilny Internet na próbe w Plusie na firmę
15 GB za 49,40 zł + router 49 zł

Podobne oferty:

Netia dla firm
10 GB za 39,90
20 GB za 64,90

Play dla firm
12 GB za 55,35
17 GB za 67,95 (modem z funkcją wifi)

Czy ktoś z Was ma którąś z tych mobilnych usług? Jak się Wam sprawuje?
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: maverik »

Play najdroższy ale nie ma z nim problemów z rozłączaniem itd zasięg jest OK jak to w Play ;) internetu mobilnego to unikać w Tmobile
bezel01234
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2013, 23:56

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: bezel01234 »

za 49 zł mam w play internet mobilny 15GB i jeżeli chodzi o zasięg i o działanie to jest ok. Problemem są konsultanci, którzy często wciskają dodatkowo usługi o których nie mówią tylko potem jest wielkie zdziwienia jak przychodzi za duży rachunek. Ten sam problem dotyczy Multimedii. To co mówi konsultant to jedno a co przychodzi w rachunku to drugie...i zazwyczaj w rachunku do zapłaty jest więcej niż konsultant obiecał
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: szybki811 »

Ja mam play mobilny 10 gb za 29 zł-zasięg dobry,ale danych prędkość to do kitu.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: kociamberek »

w innym wątku prosiłem o opinie na temat radiówki z telgamu ale jak to na naszym forum bywa posypały się opinie o wszystkim tylko nie o tym o co prosiłem, tak więc proszę użytkowników TELGAMU o opinie
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: yorker »

Nie mam telgamu, ostatecznie założyłem radiówkę z SIGMA, 6 mbit za 45 zł, internet śmiga jak szalony.
Wezme jeszcze jakiś mobilny do pracy w terenie. Na razie biore Plus na próbę 7 dni.
me4me
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:16

Re: Pomoooocy INTERNET

Post autor: me4me »

kociamberek pisze:w innym wątku prosiłem o opinie na temat radiówki z telgamu ale jak to na naszym forum bywa posypały się opinie o wszystkim tylko nie o tym o co prosiłem, tak więc proszę użytkowników TELGAMU o opinie
normaka :)
ODPOWIEDZ