Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: wolands_kitten »

Cześć dziewczyny,

Poszukuje w Jaśle jakiegoś dobrego makijażystę i fryzjera (najlepiej w jednym salonie). Chciałabym nowoczesną fryzurkę i naprawdę bardzo dobry, profesjonalny i dokładny makijaż (bez efektu "tapety").
Proszę o pozytywne i negatywne opinię o różnych salonach, żeby wiedzieć gdzie się udać, a jakich miejsc unikać :)
benek2
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 30 listopada 2010, 10:49

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: benek2 »

Ja byłam ostatnio w tym salonie fryzjerskim koło Grzymały - nazywa się Dajmond i tam od niedawna jest kosmetyczka.
Robiła mi hybrydy i makijaż wieczorowy - bylam bardzo zadowolona. A jesli chodzi o fryzjrekę to pani Justyna jest najlepsza w miescie :)
i wszystko w jednym miejscu :)
Osobiście polecam :)
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: mala317 »

Również mogę polecić salon Diamond (koło Grzymały). Robiłam niedawno fryzurkę u Pani blondynki :) i wyszło rewelacyjnie włoski trzymały się całą noc i na drugi dzień jeszcze moje loczki nieźle wyglądały :) a do kosmetyczki chodzę zawsze do ELLE w rynku :) i również bardzo polecam
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: La Mamba »

Jesli chodzi o makijaż polecam sprawdzony salon studio urody Obsesja, profesjonalnie i dobre ceny.
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: hinana »

Ja mialam robiona fryzurke w Studio 04 u pani Marty i makijaz rowniez tam u pani Madzi :) polecam, naprawde profesionalistki!
paola.w
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 maja 2013, 18:46

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: paola.w »

Proszę o nr do pani Justyny z salonu Diamond

:)
A gdzie polecacie zrobić makijaż na ślub???
magda23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 17 grudnia 2011, 11:36

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: magda23 »

694566511 numer do salonu Diamond :) również polecam ten salon i panią Justynę :)
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: ważna »

hinana pisze:Ja mialam robiona fryzurke w Studio 04 u pani Marty i makijaz rowniez tam u pani Madzi :) polecam, naprawde profesionalistki!


Wybrałam dokładnie ten sam duet :) Efekt już we wrześniu... ;-)
mauvelous
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 maja 2013, 13:02

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: mauvelous »

Polecam tę Panią wizażystkę: https://www.facebook.com/KarolinaWojcikMakeUp. Dojeżdża do klientki - nie musiałam nigdzie jeździć! po jej makijażu zauważyłam różnicę, gdy maluje wizażystka, a nie kosmetyczka - niebo a ziemia... makijaż był oryginalny i ciekawy, trzymał się idealnie cały dzień i całą noc (zostałam umalowana ok. 9 rano), hulałam i dalej wyglądałam super! rewelka!
Estera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 29 listopada 2011, 12:59

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: Estera »

A co myślicie o Trendy Hair Fashion na ul. PCK?
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: hinana »

ważna pisze:
hinana pisze:Ja mialam robiona fryzurke w Studio 04 u pani Marty i makijaz rowniez tam u pani Madzi :) polecam, naprawde profesionalistki!


Wybrałam dokładnie ten sam duet :) Efekt już we wrześniu... ;-)
do ważna ja bylam bardzo zadowolona, mysle ze ty takze bedziesz, powodzenia ! :)
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: fiołek20 »

Cześć :) Podbijam temat dotyczący kosmetyczki na ślub. Przeglądnęłam już chyba wszystkie posty na tym forum, ale większość jest z tamtego roku, albo starszych, a chciałabym jakieś bardziej teraźniejsze opinie. Szukam kosmetyczki, która naprawdę wymaluje mnie profesjonalnie i trwale. Chciałabym, żeby mój makijaż ślubny trzymał się bardzo długo, a że mam liczne przebarwienia i raczej problem z przetłuszczającą się cerą, będzie potrzeba jakiś chyba cudownych kosmetyków. Dziewczyny, pomóżcie mi i doradźcie :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: wolands_kitten »

Witam,
ja zdecydowałam się na makijaż (i fryzurę) w studiu 04. Makijaż był przygotowywany ponad godzinę i chociaż mam przetłuszczającą się skórę to nie "spłynął" do końca imprezy. Pani która mnie malowała użyła jakiś utrwalaczy (pierwszy raz takie coś widziałam). Polecam :)
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: fiołek20 »

wolands_kitten dziękuję za odpowiedź i proszę też inne Dziewczyny o opinie ;)
dym10
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 grudnia 2014, 21:26

Re: Gdzie zrobić makijaż i fryzurę na wesele?

Post autor: dym10 »

ja robilam w sobote w skolyszynie zaklad kenzar u pani marzeny super i trwaly jesli ktos chce skozystac podaje tel 697220821
ODPOWIEDZ