wypadanie włosów-

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: wypadanie włosów-

Post autor: zuzaa »

Brak minerałów w organizmie powoduje m.in wypadanie włosów, czy też problemy z paznokciami. Jeżeli chodzi o suplementy to polecam Nature-Min z firmy Forever. Są to naturalne tabletki bez żadnych powłoczek chemicznych, nie mozna ich przedawkowac ponieważ organizm "wezmie" sobie tyle ile będzie potrzebował a reszte wydali, nie obciąża wątroby. Brak minerałów prowadzi również do różnych chorób, a każdy z nas jest niedoborowy, więc polecam każdemu ten produkt :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: wypadanie włosów-

Post autor: mija »

A czy ktoś stosował minerały koloidalne? czy warto kupić ? :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: wypadanie włosów-

Post autor: nitro »

kicius pisze:Ostatnio lekarz polecił mi preparat Bioxsine, podobno rewelacyjnie działa na łysienie typowe dla mężczyzn (zakola i mniej włosów na czubku czoła). Podobno blokuje jakiś enzym za to odpowiedzialny. Kupiłem i stosuje. Napiszę wam o efektach.
Jesteś facetem, włosy na 1mm lub na zero żyletką, nie zatrzymasz łysienia raczej :P
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: wypadanie włosów-

Post autor: avicularia »

mężczyznom z wysokim poziomem testosteronu wypadają włosy dość szybko :hyhy: więc nie ma się czego wstydzić.
Ale tak na poważnie ,najlepiej iść do dermatologa po poradę czy to niestety tak już będzie, czy to choroba i można sobie z nią poradzić
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: wypadanie włosów-

Post autor: marcel12 »

a ja jestem łysy, chodze na silownie i proszę się niesmiać, a jak tego to mam tupecik w zanadżu
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Diego Forlan »

Spróbujcie może szamponu z rzepy firmy Joanna. W Triomenie 400 ml. kosztuje niecałe 8 złotych. Delikatnie wmasowywać w skórę aż do uzyskania piany. Po umyciu głowy nie wycierać intensywnie głowy a jedynie delikatnie przykładać ręcznik. Pobudza ukrwienie skóry głowy co zapobiega wypadaniu włosów. Dodam że dla włosów przetłuszczających się.
monis90
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 14:33

Re: wypadanie włosów-

Post autor: monis90 »

Ja stosuje zalecenia zgodnie z tym co piszą na lysyproblem.pl strona poświęcona tylko tematyce łysienia i wypadania włosów. Warto poczytać jest wiele ciekawych informacji które mi pomogły.
Mika9990
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 marca 2014, 14:35

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Mika9990 »

paulo06 Borykam sie z tam samym problemem co Ty...i niestety nie odbyło się bez wizyty u dermatologa. W moim przypadku łysienie plackowate jest na tel nerwowym (od stresu) aczkolwiek łysienie plackowate może być również od tarczycy. Od lekarza dostałam tabletki uspokajające, tonik do stosowanie codziennie i maść na te łysienia do stosowania co 2 dni. Po 2 tyg pomalutku widać efekty. Pozdrawiam
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Anka7 »

Czy naprawdę NR07 jest skuteczny? Zastanawiam się nad kupnem, ale jest on bardzo drogi.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: wypadanie włosów-

Post autor: łodyniec »

Anka7 pisze:Czy naprawdę NR07 jest skuteczny? Zastanawiam się nad kupnem, ale jest on bardzo drogi.

se kurzyńcym posmaruj to ci bedom rosły nawet na dłoni :hyhy:
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Anka7 »

A co to jest "kurzyńcym"? Z jakiego regionu ta gwara?
Awatar użytkownika
alibabka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 6 listopada 2014, 21:42

Re: wypadanie włosów-

Post autor: alibabka23 »

loxon kup. działa.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: wypadanie włosów-

Post autor: beti »

jak zwykle borykam sie z tym wypadaniem i zawsze stosowalam tabletki rozne,efekty dlugi czas oczekiwania i duzo ilosci lykania,bo wiadomo ze odrazu cudow nie ma,a pozatym jak dzialaja na wlosy to wiadomo ze nie tylko na te co na glowie,wiec jesli ktos ma wieksze sklonnosci do owlosienia,odradzam,jak nigdy postanowilam wyprobowac cos na zewnatrz,bez przekonania,ale dalam sobie szanse i ku mojemu zdziwieniu,mega zdziwieniu widze jakis mily efekt,nie chce zapeszyc,bo nie wiem czy wlosy ktore mialy wypasc wypadly,czy naprawde ten srodek zaczal dzialac,mianowicie kupilam w rossmanie seboravit-odzywka do wcierania,na tluste i wypadajace wlosy,efekt widze bo nawet nie przetluszczaja sie tak jak wczesniej,kolezanka tez zaczela stosowac i moze tez pomoze,ale wiadomo,ze trzeba wyprobowac samemu,gdyz na kazdego co innego dziala,pozdr
joanna99
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 lutego 2014, 17:40

Re: wypadanie włosów-

Post autor: joanna99 »

Również borykam się z tym problemem, chociaż na chwilę obecną udało mi się wstrzymać ten proces. Tyle, że doprowadziłam do wypadania włosów sama. Nakładałam na skórę głowy różne maski, olejki itp, później nie spłukiwałam tego dokładnie i nawet nie robiłam masażu skóry na głowie. Zaczęła się robić taka warstewka oblepiająca włosy, co skutkowało właśnie wypadaniem włosów. Jak później się dowiedziałam cebulki włosów były niedotlenione i oblepiała je warstewka łoju ( bo jak wiadomo skóra złuszcza się i trzeba regularnie usuwać tą zrogowaciałą warstwę i w dodatku te odżywki i maski... ) oraz pojawił się łupież suchy. Próbowałam różnych szamponów, odżywek, olejków, suplementów na wypadanie. Nic to nie dało. Powinnam pierwsze zacząć od oczyszczenia mojej skóry. Jestem właśnie w trakcie takie oczyszczania i nie jest to jakaś rewolucyjna metoda, po prostu :
-robię peeling skóry głowy, dodając 2łyżki cukru do 4łyżek szamponu i masuję skórę głowy przez około 3minuty (peeling robię max na 2tygodnie),
-używam zwykłego szamponu Head and Shoulders i może to być dziwne, ale w moim przypadku się sprawdza, szoruję skórę głowy paznokciami, nie opuszkami palców bo nic to nie daje, a paznokcie nie ranią skóry i pozbywam się nagromadzonej warstwy (chociaż długa droga przede mną),
-używam szamponu Babuszki Agafii na kwiatowym propolisie, który jest nawilżający,
-codziennie spożywam Biotebal,
-przede wszystkim nakładam kozieradkę, pół łyżeczki mielonej kozieradki zalewam wrzącą wodą, mieszam i odstawiam pod przykryciem do ochłodzenia, następnie dodaję 2,3 kropli olejków eterycznych tymiankowego, z drzewa herbacianego oraz lawendowego i strzykawką (bez igły!) nakładam na skórę głowy przy okazji wmasowując w skórę, czekam ze zmyciem parę godzin, to zależy ile mam czasu.

Podsumowując: najlepsze efekty dała u mnie kozieradka, jak kiedyś wypadało mi mnóstwo włosów, tak teraz przez parę dni jest ich mniej niż wcześniej jednego dnia. Kosztuje jedynie coś około 2zł, więc na prawdę opłaca chociaż spróbować. Oczywiście jeśli nic innego nam nie dolega, choroby tarczycy, czy łysienie androgenowe lub też inne schorzenia. Staram się również myć głowę co 2 dni, ponieważ teraz w okresie 'zimowym', kiedy nosimy czapki skóra głowy szybciej się przetłuszcza i grzyby na skórze mogą się mnożyć i również powodować wypadanie włosów.
Jak do wszystkiego w życiu, do pielęgnacji włosów i skóry głowy trzeba podchodzić z umiarem i nawet chodzenie po lekarzach nic nie da. Ja sama musiałam się dowiedzieć co spowodowało u mnie wypadanie włosów. Teraz już wiem i kiedy proces się wstrzymał, czekam na pojawienie się baby hair czy nowych włosków ;) W razie pytań chętnie odpowiem ;)
Awatar użytkownika
Salomea
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 marca 2019, 17:17
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Salomea »

Spróbuj nakładać sobie jakieś maseczki na włosy, to pomaga.
ODPOWIEDZ