wypadanie włosów-

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

wypadanie włosów-

Post autor: paulo06 »

Witam, czy któraś z Was miała podobny problem. otóz w ostatnim czasie zauwazyłam "place" na głowie bez włosów.w ogole w tym miejscu nawet nie ma cebulek,nie widze zeby rosły..włosy wypadaja mi nie zmiernie. zaznaczam,ze włosy ostatnio farbowałam jakies 8 m-cy temu.
macie jakies rady sposoby na to, do jakiego lekarza sie z tym udac?
Aokiga6
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 1 czerwca 2012, 22:05

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Aokiga6 »

dermatologa
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: wypadanie włosów-

Post autor: sylwula13 »

dermatologa
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: wypadanie włosów-

Post autor: paulo06 »

sylwula13 pisze:dermatologa
dobrze,ze mi podpowiedziałaś :P
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: wypadanie włosów-

Post autor: paulo06 »

to,ze do dermatologa wiem,który byłby w miare dobry od tego tupu problemu?
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: wypadanie włosów-

Post autor: julia1978 »

Jedź do Iwolangu do Iwonicza, dr Rajchel. To jest klinika drmatologiczna. Polecam.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Jaślanka11 »

Łysienie plackowate, co możne się nasuwać po opisanych objawach, to schorzenie o podłożu min. emocjonalnym. Jeśli dermatolodzy wymiękają, to trzeba dobrego psychologa albo psychiatry. I nie dlatego, że z Tobą jest coś nie tak, ale czasem organizm reaguje w taki sposób na stress z którym sobie psychika nie radzi. Wtedy leczenie prowadzi się na kilku frontach.
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Public Enemy »

Pijesz może dużo alkoholu??Słyszałem że od picia tez mogą wypadać.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: wypadanie włosów-

Post autor: paulo06 »

Public Enemy pisze:Pijesz może dużo alkoholu??Słyszałem że od picia tez mogą wypadać.
nie pije :/.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Fps »

szampon dermena, koszy chyba 30 zl, 3 razy w tygodniu musisz myc głowę, ja polecam Ci bardzo :super:
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: wypadanie włosów-

Post autor: COCONUT »

jak duzymi placami to mzoe to byc lysienie palckowate chyba... idz jak najszybciej do lekarza
Ulle
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 16:18

Re: wypadanie włosów-

Post autor: Ulle »

Nie chcę cię straszyć, ale przeczytałem niedawno artykuł o badaniach naukowców francuskich, którzy zauważyli, że łysienie w wieku 20 lat może sygnalizować wystąpienie raka prostaty w późniejszym wieku. Wg badań prowadzonych przez naukowców Uniwersytetu Kartezjusza i Szpitala Pompidou W populacji 388 osób chorujących na raka prostaty połowa z nich łysiała w wieku 20 lat. Łysienie w wieku 30-40 lat stwierdzone na próbie 281 osób nie powodowało żadnych zmian nowotworowych prostaty. Wprawdzie nie polecam nic wycinać jak Angelina Joli ale zawsze warto się przebadać. W końcu wcześnie wykryte zmiany dają większy procent szybkiego wyleczenia.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: wypadanie włosów-

Post autor: paulo06 »

Ulle pisze:Nie chcę cię straszyć, ale przeczytałem niedawno artykuł o badaniach naukowców francuskich, którzy zauważyli, że łysienie w wieku 20 lat może sygnalizować wystąpienie raka prostaty w późniejszym wieku. Wg badań prowadzonych przez naukowców Uniwersytetu Kartezjusza i Szpitala Pompidou W populacji 388 osób chorujących na raka prostaty połowa z nich łysiała w wieku 20 lat. Łysienie w wieku 30-40 lat stwierdzone na próbie 281 osób nie powodowało żadnych zmian nowotworowych prostaty. Wprawdzie nie polecam nic wycinać jak Angelina Joli ale zawsze warto się przebadać. W końcu wcześnie wykryte zmiany dają większy procent szybkiego wyleczenia.

nie mam raaka,bylam u lekarza i mi wlosy rosna
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: wypadanie włosów-

Post autor: czarna30 »

Kiedyś miałam podobny problem, wypadały tak ,ze aż miałam "placek" na głowie. Poszłam do dermatologa ale nie wiele mi pomógł, wiec zaczęłam pomagać sobie sama, czytając rożne artykuły w necie. Kopiłam szampon Dermena, jest stosowany również dla osób po chemioterapii o ile dobrze pamietam, myłam nim włosy codziennie , do tego wcierkę Jantar, maseczki nawilżające i odżywcze, czasem nafta, olejek rycynowy, migdałowy, robiłam różne mieszanki.
Do tego kupiłam w aptece pokrzywę i zaczęłam ja pic , siemię lniane tez pomagają jeśli ktoś lubi pic i tabletki Regital polecam. Ale bardzo duży wpływ na stan włosów ma tez dieta, np jajka jeść, owoce ananasy, winogrono, warzywa najlepiej te zielone.
Na efekty czekałam długo bo rok, ale za to mam świetne włosy coraz więcej i to widać bo aż stercza nowe od skory głowy, zgęstniały, dodam również że w tym czasie w ogóle nie suszyłam ich suszarka ani prostownica.
U mnie efektem wypadających włosów były źle dobrane hormony i nerwy .
Czasem warto poświęcić trochę czasu i poczytać różne artykuły niż latać po lekarzach, którzy często nie rozumieją tego.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: wypadanie włosów-

Post autor: czarna30 »

Zapomniałam napisać ze jest tez super płyn Loxon 2% i 5 % myślę ze ten 2% będzie wystarczający, właśnie na łysienie plackowate, warto i to mieć , jest do kupienia bez recepty
ODPOWIEDZ