agencja eventowa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
aneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 kwietnia 2013, 00:46

agencja eventowa

Post autor: aneczka »

Poszukuję agencji eventowej/biura podróży, które organizuje imprezy/wyjazdy integracyjne dla firm. jest w ogóle coś takiego w naszym mieście?? Czy musze szukać dalej
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: agencja eventowa

Post autor: a-tatutek »

Ze swojej strony mogę polecić http://exclusive-event.pl/
Co prawda firma z Katowic, ale bezproblemowo organizują imprezy i wyjazdy firmowe spoza regionu. Potrafią najbardziej zwariowane pomysły spełnić:)
aneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 kwietnia 2013, 00:46

Re: agencja eventowa

Post autor: aneczka »

a kojarzycie powersport.pl ? bo zainteresowały mnie ich eventy, a nie mam zielonego pojęcia czy jest dobra
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Nowy temat

Post autor: benyBek »

Jak najbardziej jestem za! Popieram takie działania.
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Jako nowy proszę o wyrozumiałość

Post autor: benyBek »

Proponuję niektórym więcej rozwagi. Czasami warto przemyśleć niektóre kwestie, zanim podejmie się odpowiednie działania.
mandala
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2016, 18:40

Re: Jako nowy proszę o wyrozumiałość

Post autor: mandala »

benyBek pisze:Proponuję niektórym więcej rozwagi. Czasami warto przemyśleć niektóre kwestie, zanim podejmie się odpowiednie działania.
Pełna zgoda, przy wyborze dobrej agencji eventowej polecam sprawdzić opinie nt. możliwie wielu firm na forach, w porównywarkach internetowych i na stronkach takich, jak chociażby aleo. com/pl/firmy/marketing-reklama-i-pr/tag-firmy-eventowe
To pozwoli nam wyrobić sobie lepszą opinię nt. przyszłej współpracy :)
szyq87
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 czerwca 2016, 00:35

Re: agencja eventowa

Post autor: szyq87 »

Podczas imprez tego typu bardzo ważną kwestią są multimedia. Mnie się bardzo podoba wykorzystywanie najnowszych technologii w event marketingu, co robi świetnie np. firma Alpha Vision, na ich kanale YT https://www.youtube.com/user/AlphaVisionPolska możecie zobaczyć przykłady takich nowinek w działaniu. Robi wrażenie! :)
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: agencja eventowa

Post autor: Joziiiin »

ile za wklejkę ? 50 gr ?
william
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:53

Re: agencja eventowa

Post autor: william »

Jeśli chodzi o zapewnienie atrakcji na event firmowy czy imprezę integracyjną, to polecam skorzystać z usług firmy Gamma Discover. Mają głowę pełną pomysłów i na pewno zaproponują Ci coś niebagatelnego, co zapadnie w pamięci pracowników :) To mogą być warsztaty kulinarne, taneczne, sushi, degustacje whisky czy cygar ale też specjalne gry pracownicze np. w formie LARP-ów, sztuk korporacyjnych, gier LEGO i wielu innych. Nie sposób wymienić wszystkiego, więc po prostu zajrzyj na ich stronę.
ODPOWIEDZ