pobieraczek straszy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Re: pobieraczek straszy

Post autor: PabloJKS »

Kiedyś tam założyłem konto na tym słynnym pobieraczku i jakis czas temu dostalem maila , że musze zaplacic 98zl , bo inaczej sprawa trafi do sadu . Usunalem dana wiadomosc i nie mam zamiaru placic za cos z czego nie skorzystalem , do tego nie moga Ci nic zrobic , to juz nie pierwsza wiadomosc jaka od nich otrzymalem i do tej pory nie dostalem zadnego listu odnosnie sprawy . Nie bój sie usun wiadomosc , a jeszcze smieszniej napisz do nich ze kolo [...] Ci lata to co pisza ;)
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: pobieraczek straszy

Post autor: houseMd »

pobieraczek to oszusci. po raz kolejny zostali ukarani przez UOKiK za stosowane przez siebie praktyki. nie ma sie czym przejmowac:)
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: pobieraczek straszy

Post autor: COCONUT »

mojemu bratu przyszedł list tez 98zl ale spalił odrazu:D a z drugiej strony mu mowie ze głupek z niego, bo po cholere podaje prawdzie dane??:D:D:D:D:
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: pobieraczek straszy

Post autor: mala317 »

Dokładnie jest tak jak piszą wyżej :) mnie też straszyli na meila jakieś 1,5 roku temu :P olałam ich i już nic więcej nie pisali... Ale słyszałam , że oni na tym zarabiają nie małą kasę, bo niektórzy się boja i płacą, ale jak to mówią: "NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI"
Jadranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 marca 2013, 21:59

Re: pobieraczek straszy

Post autor: Jadranka »

Dzięki za odpowiedzi. Trochę się przestraszyłam, bo mi napisali, że wystąpią do sadu i zasądzą karę umowną w wysokości 334 złotych, jeśli nie zapłacę. Ale chyba nikt poważny nie wysyła drogą mailową pism z wezwaniem do zapłaty w ciągu 7 dni. Przecież nie ma obowiązku sprawdzania codziennie skrzynki!
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: pobieraczek straszy

Post autor: serjtankian »

dzwonek2009
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 08:16

Re: pobieraczek straszy

Post autor: dzwonek2009 »

mialem ten problem ale sie go pozbylem trzeba tylko kliknac -do kosza- i problem znika he he pozdro.
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: pobieraczek straszy

Post autor: amaro87 »

Olewka totalna to banda oszustów. Za 100 zł nie będą ścigac nikogo.
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: pobieraczek straszy

Post autor: awion »

ja dostałem 3 lata temu wezwanie i odpisałem żeby je sobie wsadzili w du*ę:)
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: pobieraczek straszy

Post autor: poszukiwana »

Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: pobieraczek straszy

Post autor: Wojtq »

Temat wałkowany na tym, jak i na każdym innym forum miliony razy.

Niech to w końcu dotrze do tych łebków co niezbyt ochoczo się reformują - POBIERACZEK TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA i ma na celu wyłudzić pieniądze od naiwnych którzy się przestraszą ich listów i maili.
Przegrali sprawę w UOKiK ale dalej ich nie potrafią utemperować. Takie rzeczy tylko w Polsce...Tutaj się ściga "bandytę" za wypicie piwa pod Supersamem zamiast złapać oszusta który wyłudza dziesiątki tysięcy złotych dzięki naiwności ludzkiej.
ODPOWIEDZ