Gdzie najlepiej sprzedać...

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jestem z Jasła
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, 21:49

Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: jestem z Jasła »

Witam,
czy znacie jakieś miejsca w Jaśle lub okolicach, gdzie można sprzedać używane rzeczy, głównie chodzi mi o ubrania, buty itp.
Dawniej sprzedawało się na "rynku", ale teraz to w Jaśle raczej nie bardzo...chyba, że w którejś z okolicznych miejscowości jest w jakiś dzień tygodnia taki "rynek" z prawdziwego zdarzenia, gdzie faktycznie ludzie chodzą i chcą kupić coś niedrogo.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: CYNGIEL »

Przy takiej ilości szmateksów jak jest obecnie ,na rynku ciężko będzie cokolwiek sprzedać z rzeczy używanych.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: mala317 »

Spróbuj przez ogłoszenia na jaslo4you, albo na facebooku jest też miejsce, gdzie ludziska wstawiają ogłoszenia z rzeczami na sprzedaż z Jasła i okolic. Bo na targowiskach będzie ciężko tam jest dość przekupek z tego typu rzeczami :P oczywiście jeżeli masz ładne, zadbane, nie zniszczone ciuszki, buty, czy inne rzeczy na sprzedaż, bo "szmat" jest wszędzie pełno:P :/
ropuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 10:48

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: ropuch »

Może rozpuścić wici po znajomych, a nuż ktoś będzie zainteresowany.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: asia77 »

Ja też bym chętnie sprzedała coś po dziecku bo wiadomo dzieciak rośnie i wyrasta z ubrań ale ktoś tu dobrze zauważył, że przy takiej ilości szmateksów jest to chyba nie możliwe. Za komuny to pod tym względem było super. Jak miało się coś fajnego to kolejka znajomych się upominała. No cóż czasy się zmieniły.
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: COCONUT »

we frysztaku jest we czwartki, zreszta w kazdy dzien jest gdzies indziej takze;) jedz do frysztaka ale jak zrobi sie cieplej wtedy wiecej ludzi.. i mozna cos sprzedac :) i kupic;)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: marley »

najlepiej takie rzeczy zamiescic na int.na Jasle
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: Laura Diaz »

A może założymy taki temat na forum (o ile regulamin to dopuszcza), typu "sprzedam, oddam, zamienię", i można by się w ten sposób pozbywać zbędnych rzeczy :) Sama mam multum ciuchów po dzieciach i nie mam co z tym zrobić, nikt ze znajomych nie jest chętny, w allegro bawić mi się nie chce.. :zalamany:
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: Tulix »

Generalnie to czy prawo polskie zabrania czegoś takiego jak pchli targ? Anglicy mają Car boot sale, Niemcy Flohmark, a Polska Straż Miejską...

Byłoby fajnie jakby raz w tygodniu w jednym miejscu zbierali się ludzie i sprzedawali co tam mają do sprzedania bez żadnych kontrol/paragonów. Nie mówię o stoiskach handlowych, tylko używane zabawki, jakies tam aparaty i inne niepotrzebne rzeczy.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: asia77 »

Fajnie by było gdyby to wszystko ktoś chciał kupić. A prawda jest taka, że każdy tylko chce się czegoś tam pozbyć a kupujących brak. Wydaje mi się, że to wszystko przez szmateksy, które tak bardzo są zapchane i dużą część towaru puszczają po złotówce i w takim przypadku jak ktoś czegoś potrzebuje to idzie na dziady i się we wszystko zaopatrzy.
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: mila87 »

Spróbuj wystawić na allegro, może się uda:)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Gdzie najlepiej sprzedać...

Post autor: ananasek »

asia77 pisze:Fajnie by było gdyby to wszystko ktoś chciał kupić. A prawda jest taka, że każdy tylko chce się czegoś tam pozbyć a kupujących brak. Wydaje mi się, że to wszystko przez szmateksy, które tak bardzo są zapchane i dużą część towaru puszczają po złotówce i w takim przypadku jak ktoś czegoś potrzebuje to idzie na dziady i się we wszystko zaopatrzy.
Bardzo często wystawiam ciuchy na allegro, i różne tego typu podobne strony np. tablica.pl, vinted.pl, szafa.pl. Ciuchy się sprzedają, ale trzeba mieć ładne, modne ciuchy, a nie stare szmatki, bo tego nikt nie kupi.
ODPOWIEDZ