jaki prysznic

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

jaki prysznic

Post autor: michalr607 »

Forumowicze mam pytanie.
Czy możecie mi doradzić czy warto jest kupować kabine prysznicową z hydromasażem czy lepiej kupić normalną kabinę i nie łakomić sie na żadne nowości.
Planuję remont łazienki i nie wiem czy te kabiny z hydromasażem i z głębokim brodzikiem które są w sprzedaży po około 1500 zł są coś warte.chodzi mi o ich wykonanie,materiał z którego są wykonane itd.proszę o opinie.
Dekora
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 19:31

Re: jaki prysznic

Post autor: Dekora »

Dokladnie tak. Kabina z hydro aby byla cos warta musi kosztowac. Lepiej kupic zwykla kabine i dobra baterie z prysznicem. Sa takie zestawy z deszczownica. Tu 1500 zl tez bedzie nieco za malo jesli chcesz miec dobra jakosc. Jak trzeba doradzic podejdz na Towarowa 2 i pokazemy rozwiazania. Pozdrawiam
jasłowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 lutego 2014, 15:06

Re: jaki prysznic

Post autor: jasłowa »

Uważaj na kabiny z hydro za 1500zł-mogą się okazać marnymi chińskimi podróbami..:/ ja mam kabinę z brodzikiem tradycyjną i nienajdroższą, za to zainwestowałam w panel prysznicowy z Sanplastu, taki z dyszami natryskowymi. Służy mi już kilka dobrych lat także mogę polecić ze spokojnym sumieniem.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: jaki prysznic

Post autor: T135 »

przez parę lat sprzedawałem urządzenia sanitarne. Na początek od razu proponuję wybić sobie z głowy "pakiety kabin prysznicowych, razem z baterią, brodzikiem i panelem z hydromasażem, baterią itd w kwocie 1500 - 2500zł.
GWARANTUJĘ, że po pół roku panel się zepsuje, rolki w kabinie trzeba wymieniać co 3-4 miesiące bo pękają, brodzik zaczyna pękać itd. nie wspomnę już o nie działającym radiu i hydromasażu. Jeżeli chcesz dobrą kabinę z hydromasażem, to pamiętaj, że sam panel do hydromasażu który jest w MIARĘ dobry kosztuje w granicach 1500 - 1800zł. Do tego dochodzi koszt kabiny i brodzika, czyli łącznie około 4000-5000zł.
W rozsądnej cenie i jakościowo dobry zestaw prysznicowy, to kabina np. z firmy SANPLAST + brodzik z tej samej firmy, jest to polska firma, dostajemy gwarancję na 5 lat, mamy do wyboru różne rodzaje szkła, ciemne, jasne, matowe, błyszczące (ciemne wygląda bardzo ładnie ale jak masz wodę z kamieniem to odpada, bo po każdym myciu musisz szorować szybę), warto też zaimpregnować kabinę preparatem do tego przeznaczonym ,polecam firmę HG lub San profi. Za kabinę o której pisałem razem z brodzikiem, zapłacimy w granicach 1400-1500zł, a jest to bardzo solidna kabina, na metalowych rolkach, które się nie psują. Do tego najlepiej kupić baterię z termostatem z firmy KLUDI lub FERRO, koszt od 400 do 800zł, ale bardzo wygodna rzecz, ustawiamy sobie temperaturę jaka nam odpowiada i nie trzeba nic regulować - dodawać ciepłej, zimnej itd , tylko mamy stałą ustawioną temperaturę. W taki sposób za 2000zł możemy mieć porządną kabinę która będzie służyła przez długie lata. Można oczywiście kupić taką za 1500zł z radiem, wyświetlaczem itd. ale gwarantuję, że po pół roku będziecie na nią klnąć :D A i jeżeli chodzi o rozmiar kabiny to proponuję nie brać mniejszej niż 90cm bo są baaardzo nie wygodne, chyba że lubicie się obijać łokciami o kabinę :D
Pozdrawiam!
Dekora
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 19:31

Re: jaki prysznic

Post autor: Dekora »

dobrze poprzednicy piszą. poszukaj w podobnej cenie kabiny która ma powłokę, taką zapobiegającą szybkiemu brudzeniu. Ma to wspomniany Sanplast w wyższych modelach, Koło już w takich za ok 1500 zł i Radaway w podobnej cenie. Zawsze to fabrycznie nałożone a nie samodzielnie. Unikaj Chińczyków.
czekoladka88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2014, 12:26

Re: jaki prysznic

Post autor: czekoladka88 »

I tak nic nie przebije wanny i długich gorących kąpieli :)
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: jaki prysznic

Post autor: łodyniec »

Baterie moim zdaniem mają być funkcyjne ,a nie ładne :D nikt nie będzie zwiedzał mojego prysznica więc nie widzę sensu przepłacania. Dobra ,solidna i nie koniecznie droga. Można kupić baterię za 80 zł i będzie działać latami ,ale jak ktoś ma za dużo $$$ to i tysiąc może być mało :P
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: jaki prysznic

Post autor: lusio »

Ja nie miałam większego problemu z wyborem kabiny, ale jeśli chodzi o panele prysznicowe, to sporo czasu spędziłam przeszukując internet ;) Zdecydowałam się w końcu na panel prysznicowy Silla, bo ta firma była mi znana i kojarzyłam ją z dobrą jakością. To był dobry zakup i mówię to, jako wielka fanka prysznica, nigdy nie rozumiałam fenomenu wanny ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: jaki prysznic

Post autor: Mosznicki »

Dla Błaszczka i podobnych tylko zimny!
ODPOWIEDZ