Cesarka na życzenie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Andzior
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 10:22

Cesarka na życzenie

Post autor: Andzior »

Witam
Czy któraś z Was załatwiała?? Jak to się odbywa?? I czy wogóle jest na to szansa w Jaśle?? Tak się właśnie zastanawiam jak to jest?? Proszę o opinie mogą być również na priv
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: ewelinaj103 »

taki temat już był na forum,poszukaj i poczytaj ale coś nie coś słyszałam że z ginekologiem prowadzącym ciąże sie załatwia cesarke na zyczenie.
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: Maja321 »

Jak się dobrze żyje z lekarzem, i bez kasy się to załatwi. Sama nie wiem co jest lepsze, ja stchórzyłam i poprosiłam dr. Pierza o cesarkę. Niby miałam pod koniec ciąży cholestazę. Ale jestem z niej zadowolona, z cesarki oczywiście, po wyjściu ze szpitala biegałam po sklepach :P Ja jestem za, szkoda tylko że mąż nie może być przy, i dziecko zaraz zabierają :/
Andzior
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 10:22

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: Andzior »

Maja321 dzięki za wiadomość
kosa895
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 23 marca 2009, 21:15

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kosa895 »

nie wiem jak to się odbywa w Jaśle ale ja miałam cesarkę na życzenie w rzeszowie w Pro familii. Zapłaciłam 1 500 zł dostałam paragon i nigdy nie będę żałować tej decyzji. Wszytsko odbyło się bez bólu. Po cesarce środki przeciwbólowe ile potrzebujesz tyle dają oczywiście w granicach rozsądku. Opieka na najwyższym poziomie. Ciągle ktoś przychodził pytal czy wszystko w porządku od położnych przez pielęgniarki doktorów nawet psychologa. Do pionizowania przyszło 4 panie. Które pomagały nawet przy pierwszym prysznicu. Jednym słowem wcale nie odczułam trudności porodu. A jeśli chodzi o dziecko to pokazują je na sali operacyjnej a potem po około godzinie przychodzi pielęgniarka z dzieckiem i pomaga ci przykładać dziecko do piersi kładzie je na klatce piersiowej. przeogromnym plusem jes to że ojciec dziecka w moim wypadku był na sali operacyjnej a potem mógł być przy nas przez całe dnie
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: Maja321 »

No faktycznie dużym plusem jest to że mąż jest przy cesarce, ale w Jasielskim szpitalu nie można narzekać na pielęgniarki. Ja bez płacenia i znajomości miałam wprawdzie jedną pielęgniarkę :) przy prysznicu, też chodziły i doglądały. Jedna nawet, tego jej nie zapomnę do końca, caaałą noc siedziała przy mnie i pomagała mi dostawiać dziecko do piersi i ściągać pokarm bo miałam ,, nawałnice,, :P mąż też mógł siedzieć ile chciał za ptasie mleczko jedynie :) Ja osobiście byłam baaardzo zadowolona.
mika81
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 sierpnia 2011, 20:28

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: mika81 »

Maja321 pisze:No faktycznie dużym plusem jest to że mąż jest przy cesarce, ale w Jasielskim szpitalu nie można narzekać na pielęgniarki. Ja bez płacenia i znajomości miałam wprawdzie jedną pielęgniarkę :) przy prysznicu, też chodziły i doglądały. Jedna nawet, tego jej nie zapomnę do końca, caaałą noc siedziała przy mnie i pomagała mi dostawiać dziecko do piersi i ściągać pokarm bo miałam ,, nawałnice,, :P mąż też mógł siedzieć ile chciał za ptasie mleczko jedynie :) Ja osobiście byłam baaardzo zadowolona.


to chyba musiałaś trafić na dobry humor tej pielęgniarki - bo aż trudno mi uwierzyć w to co piszesz - z wyjątkiem ptasiego mleczka bo to rzeczywiście podziałało również w moim przypadku,a wg mnie to jest smutne że trzeba coś dać żeby mąż na chwilę wszedł....szkoda gadać
kosa895
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 23 marca 2009, 21:15

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kosa895 »

Ja nie rodzłam w Jaśle ale z tego co słyszałam mam wrażenie jakbyś pisała o zupełnie innym szpitalu
Misio1849
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 stycznia 2014, 17:27

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: Misio1849 »

Hej, czy doktor Perz załatwia cesarki? ile za to bierze? czy poprostu jak się do niego chodzi prywatnie to nic się nie płaci? czekam na odpowiedz bo naleze do tych kobiet co sa malo odwazne do porodu naturalnego. Pozdrawiam
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: asia77 »

W Jaśle każda kobieta, która chce może mieć cesarkę na życzenie. Teoretycznie można się zapisać w szpitalu. Jak to wygląda w praktyce. Mi cesarkę robił dr Źrebiec ale ja byłam jego pacjentką. Moja koleżanka, która rodziła jakiś rok po mnie a chodziła do lekarza na nfz załatwiła to w ten sposób, że w 8 miesiącu poszła dosłownie na jedną wizytę do ww lekarza i umówiła się z nim na cc. Zrobił bez problemu mimo, ze nie była jako tako jego pacjentką.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kociamberek »

ale wy jesteście głupie, Prawdziwa kobieta idzie rodzić a nie wyjmować dziecko z brzucha, niedługo kretynki będziecie wynajmować brzuchy, cesarka to jest ostateczność w zagrożeniu życia dziecka lub kobiety, ja na taką maszkarę ze zerżniętym brzuchem nawet bym nie spojrzał :mur:
atheena38
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 grudnia 2013, 19:36

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: atheena38 »

Kociamberek, nikt ci nie każe patrzeć. Jesteś zdrowo pieprznięty i tyle. Dziwię się, że zabierasz głos, jak nie masz nic do powiedzenia. Czasem lepiej wyjść na mruka niż na idiotę. A może to wynika z twoich kompleksów? Już z samego zachowania wynika, że jesteś chamem i prostakiem. A jeśli masz taki wygląd jak charakter, to gwarantuje ci, że do końca życia będziesz sam. Na takiego stwora z pewnością nie popatrzy żadna kobieta.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: ananasek »

kociamberek pisze:ale wy jesteście głupie, Prawdziwa kobieta idzie rodzić a nie wyjmować dziecko z brzucha, niedługo kretynki będziecie wynajmować brzuchy, cesarka to jest ostateczność w zagrożeniu życia dziecka lub kobiety, ja na taką maszkarę ze zerżniętym brzuchem nawet bym nie spojrzał :mur:
Ogarnij się. Wy - faceci zwykłe przeziębienie przeżywacie jakbyście umierali, ciekawe co byś zrobił jakbyś doswiadczył bóli, jakie towarzyszą kobietom przy porodzie :cisza: jak to łatwo szczekać na temat, o którym nic się nie wie.

Osobnik taki, jak Ty nie powinien się rozmnażać.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kociamberek »

ananasek pisze:
kociamberek pisze:ale wy jesteście głupie, Prawdziwa kobieta idzie rodzić a nie wyjmować dziecko z brzucha, niedługo kretynki będziecie wynajmować brzuchy, cesarka to jest ostateczność w zagrożeniu życia dziecka lub kobiety, ja na taką maszkarę ze zerżniętym brzuchem nawet bym nie spojrzał :mur:
Ogarnij się. Wy - faceci zwykłe przeziębienie przeżywacie jakbyście umierali, ciekawe co byś zrobił jakbyś doswiadczył bóli, jakie towarzyszą kobietom przy porodzie :cisza: jak to łatwo szczekać na temat, o którym nic się nie wie.

Osobnik taki, jak Ty nie powinien się rozmnażać.
mylisz się PRAWDZIWI mężczyźni wiążą się z prawdziwymi kobietami, na katarek narzekają tylko cioty
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: ananasek »

Prawdziwi mężczyzni nie nazywają kobiet, które miały cesarskie cięcie nieprawdziwymi kobietami.

Jak nazwiesz kobiete, która po porodzie naturalnym była szyta?
Ostatnio zmieniony 3 stycznia 2014, 13:47 przez ananasek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ