Cesarka na życzenie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kociamberek »

tak już na poważnie ten temat wart żeby zainteresować nim NFZ
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: dragoness »

kociamberek pisze:tak już na poważnie ten temat wart żeby zainteresować nim NFZ
Ech, daj spokój, przecież w papierach na pewno jest porządek. Ja mam tylko nadzieję, że takich lekarzy-idiotów, którzy narażają niepotrzebnie kobiety jest niewielu, wręcz margines.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze:
kociamberek pisze:tak już na poważnie ten temat wart żeby zainteresować nim NFZ
Ech, daj spokój, przecież w papierach na pewno jest porządek. Ja mam tylko nadzieję, że takich lekarzy-idiotów, którzy narażają niepotrzebnie kobiety jest niewielu, wręcz margines.
niestety sądząc po wpisach w tym wątku i innych oraz znając temat z opowiadań wiem że jest inaczej
aa i jeszcze jedno - jak jedna z drugą chcą pruć brzuch to proszę korzystać z prywatnych klinik, zapłacić 1500-2000 pln a nie iść na łatwiznę i robić to za pieniądze podatników, bo bardziej przydadzą się one ludziom chorym, nóż się w kieszeni otwiera że brakło szpitalowi pieniędzy dla chorych na raka,a tu jedna z drugą idą se dziecko wyciągać bo się boją że im się z ci..y zrobi wylotówka na warszawę
mico21
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 grudnia 2010, 20:53

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: mico21 »

Do kociamberek widocznie tobie zrobila sie z ci..y wylotowka na warszawe skoro sie udzielasz aktywnie na forum co dotyczy porodu najlepszym rozwiazaniem bedzie dla ciebie przeszczep mozgu ale ze swini :super:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kociamberek »

mico21 pisze:Do kociamberek widocznie tobie zrobila sie z ci..y wylotowka na warszawe skoro sie udzielasz aktywnie na forum co dotyczy porodu najlepszym rozwiazaniem bedzie dla ciebie przeszczep mozgu ale ze swini :super:
po pierwsze zacznij używać znaków diakrytycznych bo takie są używane w pisowni języka polskiego, bo zamiast łaski zrobisz komuś laskę :rotfl:
Miłe to że oddajesz swój mózg do przeszczepu ale niestety taka operacja jest niemożliwa, poza tym nie chcę twojego głupiego świńskiego móżdżku :P
mico21
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 grudnia 2010, 20:53

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: mico21 »

Jak zaczniesz uzywac swojego swinskiego mozgu to wtedy zmienie swoja pisownie a jak narazie widze to nadal masz pusto pod ta twoja kora mozgowa
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kociamberek »

dzieciątko ty nie zmienisz pisowni bo krowa nie zmienia poglądów i pisowni jednocześnie (bo nie umie) :hyhy: zresztą dlaczego ja porównałem cię do tak pożytecznego zwierzęcia :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: dragoness »

mico21 pisze:Jak zaczniesz uzywac swojego swinskiego mozgu to wtedy zmienie swoja pisownie a jak narazie widze to nadal masz pusto pod ta twoja kora mozgowa
POD korą mózgową nie może być pusto, na litość boską! Zalecałabym dyskutantom opanowanie emocji i języka, bo wątek nie po temu. CC przy wskazaniach medycznych jak najbardziej TAK i refundowane, z konsultacją drugiego lekarza, aby uniknąć machlojek. Dla panienek wygodnickich, płatne w 100%, wycenione według stawek. I sprawa jasna.
atheena38
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 grudnia 2013, 19:36

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: atheena38 »

Kociamberek, a może by się tobą zainteresowali specjaliści, np. od leczenie urojeń tudzież innych schorzeń o podłożu psychicznym? Z drugiej strony, pewnie byłaby to starta czasu, bo przecież wyraźnie widać, że po tym twoim pustym łbie to hula wiatr. A zachowujesz się tak, jakbyś sam dokonał jakiegoś podejrzanego zabiegu, a teraz dręczony wyrzutami sumienia próbujesz odwrócić uwagę od tego co zrobiłeś i wylewasz kubeł pomyj na kobiety, dla których nie zawsze cesarka jest kaprysem. Dziwię się, że ty podobno płeć męska (bo licho cie wie, coś ty za jeden, może jaki obojniak) zabierasz głoś na temat o którym nie możesz mieć pojęcia. Jak próbujesz zabłysnąć jako obrońca uciśnionych to może zajmij się ochroną środowiska albo bezdomnymi zwierzętami. One nawet jak będą słuchać twoich bredni, to na szczęście nic z tego nie będą wiedzieć. Z nowym rokiem życzę ci rozumu, choć nie wiem czy nie wymagam rzeczy niemożliwych.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: kociamberek »

antena38 - grozisz mi ?? :hyhy: sama se idź do psychiatry zbada przyczynę twojego lęku przedporodowego, najlepsze jest to że ja się bawię a takie kretynki jak Ty się nakręcają :ok:
ale i tak uważam że należy zainteresować NFZ
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: beti »

jest dwa rodzaje porodow:porod silami natury i porod przez cesarskie ciecie,gdyby kobiety nie mogly rodzic to wszystkim robiono by cc,natomiast gdyby nie mozna bylo cc to polowa swiata juz by zniknela....JESLI nie ma przeciwskazan do porodu sn,to trzeba rodzic a przynajmniej sie starac,CESARSKIE CIECIE tylko wtedy gdy zajdzie taka potrzeba ,wiec dlatego jest refundowana,zas na zyczenie jest odplatna,wiec wszystko samo sie wyjasnia....CESARKA NA ZYCZENIE???
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: smerfetka1718 »

kociamberek pisze:antena38 - grozisz mi ?? :hyhy: sama se idź do psychiatry zbada przyczynę twojego lęku przedporodowego, najlepsze jest to że ja się bawię a takie kretynki jak Ty się nakręcają :ok:
ale i tak uważam że należy zainteresować NFZ

Kociamberek ... jak już dorośniesz i zajdziesz w ciążę, to zrozumiesz nas, ciężarne i sama będziesz się obawiać porodu i różnych rzeczy z nim związanych... a póki co to zajmij się układaniem klocków, wytrzyj mleko spod nosa i zajmij się swoimi sprawami, bo tutaj nic ciekawego do powiedzenia nie masz ... :dobani:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: dragoness »

Kochane panie, nie broniąc absolutnie formy dyskusji kociamberka, muszę niestety zgodzić się z większością treści. Nie ma zgody na fikcyjne uzasadnianie przyczyn cc. Taki lekarz to zwykły konował i łapówkarz i powinien pójść siedzieć a przynajmniej stracić prawo do wykonywania zawodu. Cesarka na życzenie, jak któraś boi się konsekwencji uprawiania seksu w postaci porodu; w porządku, ale płatna. Nota bene, w swoim zacietrzewieniu nie zauważyłyście, że kociamberek to facet, w związku z tym zajście przez niego w ciążę jest praktycznie niemożliwe, aczkolwiek teoretycznie prawdopodobne, ale musiałoby skończyć się cc. I to jest najśmieszniejsze w całej tej dyskusji.
atheena38
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 grudnia 2013, 19:36

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: atheena38 »

kociamberek pisze:antena38 - grozisz mi ?? :hyhy: sama se idź do psychiatry zbada przyczynę twojego lęku przedporodowego, najlepsze jest to że ja się bawię a takie kretynki jak Ty się nakręcają :ok:
ale i tak uważam że należy zainteresować NFZ
Musisz być naprawdę skończonym debilem, skoro cie to bawi. I to twoimi lękami powinien zając się psychiatra, bo widać, że masz nierówno pod sufitem. Może podczas porodu matka ścisnęła ci pomiędzy skurczami głowę i dlatego bredzisz. To jedyne wytłumaczenie na twoją tępotę umysłową
atheena38
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 grudnia 2013, 19:36

Re: Cesarka na życzenie

Post autor: atheena38 »

dragoness pisze:Kochane panie, nie broniąc absolutnie formy dyskusji kociamberka, muszę niestety zgodzić się z większością treści. Nie ma zgody na fikcyjne uzasadnianie przyczyn cc. Taki lekarz to zwykły konował i łapówkarz i powinien pójść siedzieć a przynajmniej stracić prawo do wykonywania zawodu. Cesarka na życzenie, jak któraś boi się konsekwencji uprawiania seksu w postaci porodu; w porządku, ale płatna. Nota bene, w swoim zacietrzewieniu nie zauważyłyście, że kociamberek to facet, w związku z tym zajście przez niego w ciążę jest praktycznie niemożliwe, aczkolwiek teoretycznie prawdopodobne, ale musiałoby skończyć się cc. I to jest najśmieszniejsze w całej tej dyskusji.
Dragoness, ja nie kwestionuję zasadności cięcia, tylko głupoty kociamberka, który twierdzi, że jest facetem. Moim zdaniem to szczeniak, który nawet jeśli kiedyś dorośnie, to tak jak piszesz, nie będzie miał pojęcia o porodzie. Wdając się trochę w tę jałową dyskusje, próbuje uświadomić tylko tyle, że rodzaj drugi (Seksmisja) nie powinien zabierać głosu w temacie, o którym nie ma fiołkowego pojęcia. Jeżeli kociamberka to bawi, jak sam twierdzi, to tylko świadczy o jego niskim poziomie, zakładając,że w ogóle jakikolwiek posiada.
ODPOWIEDZ