Wakacyjna praca za granicą?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
terabajt
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 lutego 2013, 13:09

Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: terabajt »

Witam! Kończę w tym roku szkołę i szukam jakiejś oferty pracy za granicą, oczywiście na sezon. Interesuje mnie praca w miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień. Ma ktoś z Was może kontakty za granicą, z firmami które potrzebują pracowników sezonowych ? Gdzie mógłbym się zwrócić jeśli nie uda mi się znaleźć nic na własną rękę ? Jest w Jaśle lub okolicach jakieś biuro które mogłoby mi pomóc ?
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: ewelinaj103 »

bispol lub nl jobs w jaśle.
terabajt
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 lutego 2013, 13:09

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: terabajt »

Znajduje się biuro NL Jobs w Jaśle ?

A ma ktoś z Was namiary na jakąś robotę za granicą, sprawdzoną, że był, widział, pracował i wszystko ok ? Żebym mógł mniej więcej załatwić to samemu, a nie poprzez biuro pracy które zedrze ze mnie 1/3 zarobionej kwoty ?
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: szlapt »

ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: ewelinaj103 »

a masz info na temat roboty w tych firmach,był ktos z twoich znajomych?
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: buła »

ewelinaj103 pisze:bispol lub nl jobs w jaśle.

bispol podobno [...].ówka a ta druga agencja rzekomo solidna
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: szlapt »

ewelinaj103 pisze:a masz info na temat roboty w tych firmach,był ktos z twoich znajomych?
bylem osobiscie, ale to było 5 i 6 lat temu...na temat zbiorów w Niemczech http://www.gowork.pl/forum/forum_posty_ ... 860,0,0,85 jak i tej farmy w Szkocjihttp://www.gowork.pl/opinie_czytaj,45121,0,0,3 mozna znalezc troche opini na gowork... duzo wiecej opini jest na temat niemieckiej farmy, a wiec dodam kilka slow na temat zbiorow w Szkocji. Nie wiem jak jest tam teraz, pewnie duzo sie zmienilo, ale po pobycie tam moglem to miejsce kazdemu polecic w ciemno. Porownujac swoj wczesniejszy pobyt w Niemczech do tego w Szkocji, to moge jedynie stwierdzic ze praca w Szkocji przy zbiorach to była plaża (czasem sobie nawet mysle jak to dobrze byłoby wziać sobie z 2 miesiace bezplatengo urlopu i jechac tam sobie odpoczac :hyhy: )
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Marysia88 »

Mat Job w Bispolu - jest sporo ofert.
LondonLook
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 19 lipca 2012, 16:52

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: LondonLook »

Z chęcią bym wyjechała na wakacjach do pracy, ale boje się sama jechać, nigdy nie pracowałam za granicą. Gdyby ktoś był w podobnej sytuacji to niech da znać na priv, w grupie zawsze raźniej :P
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: zielony87 »

W sumie też myślę o wyjeździe jeśli do wakacji nie znajdę pracy (kiepsko mi to póki co idzie) albo nie dostanę stażu z PUPu (no słyszałem,że wiosną może coś ruszyć,choć na razie nic)... I dlatego takie pytanie - kiedy się zaczyna a kiedy kończy sezon ? Czy trzeba już aplikować ?
terabajt
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 lutego 2013, 13:09

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: terabajt »

Mam ten sam problem, ponieważ ja również nie byłem jeszcze nigdy za granicą za poszukiwaniem pracy. Jeśli by się udało oczywiście możemy wybrać się razem, byłoby dużo łatwiej.
reaa 12
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 4 marca 2013, 12:34

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: reaa 12 »

zielony87 pisze:W sumie też myślę o wyjeździe jeśli do wakacji nie znajdę pracy (kiepsko mi to póki co idzie) albo nie dostanę stażu z PUPu (no słyszałem,że wiosną może coś ruszyć,choć na razie nic)... I dlatego takie pytanie - kiedy się zaczyna a kiedy kończy sezon ? Czy trzeba już aplikować ?
Ostatni dzwonek aby aplikować do pracy sezonowej- zazwyczaj wszelkie formalności załatwia się początkiem stycznia ...do lutego. Później można ...ale na listę rezerwowych ;)
Kiedy zaczyna się sezon? zależy ..np szparagi od kwietnia do czerwca, truskawki od połowy maja do sierpnia ,borówka od czerwca do września, jabłka w jesieni... (wszystko zależy od pogody , odmiany...) są jeszcze gospodarstwa z warzywami ....tam to praktycznie cały czas praca :najpierw sadzenie później zbiory :oczami:
ania334
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 marca 2013, 17:53

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: ania334 »

Macie jakieś sprawdzone miejsca ?? Też potrzebuję pracy :)
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: jasnowidzroman »

ania334 pisze:Macie jakieś sprawdzone miejsca ?? Też potrzebuję pracy :)

Sprawdzony Nowy Styl :P
kotek27
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:10

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: kotek27 »

przy budowie jest pracy duzo zagranica tylko trzeba poufnych firm poszukac ludzi, w urzedzie pracy sa oferty zagraniczne prosze sie przejsc zobaczyc
ODPOWIEDZ