Wakacyjna praca za granicą?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: wieśniak »

kotek27 pisze:przy budowie jest pracy duzo zagranica tylko trzeba poufnych firm poszukac ludzi, w urzedzie pracy sa oferty zagraniczne prosze sie przejsc zobaczyc
Jak myślisz dlaczego są cały czas te same ofert ? Jest tak jak w Polsce, tylko ch... pracodawca daje ogłoszenie do urzędu ,bo nikt nie chce u niego pracować ,a z urzędu wyślą cię na "siłe" albo wyrejestrują.
milsia09
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 16:16

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: milsia09 »

moj brat załatwia prace w Angli przy zbiorach:) jezeli ktos chce wiecej inf pisac
reaa 12
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 4 marca 2013, 12:34

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: reaa 12 »

milsia09 pisze:moj brat załatwia prace w Angli przy zbiorach:) jezeli ktos chce wiecej inf pisac
Proszę o szczegóły : [email protected]
malinkaa_1994
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 2013, 09:59

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: malinkaa_1994 »

milsia09 pisze:moj brat załatwia prace w Angli przy zbiorach:) jezeli ktos chce wiecej inf pisac


ja również prosze o jakies info [email protected] :)
kaarolaabin
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 marca 2013, 21:25

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: kaarolaabin »

milsia09 pisze:moj brat załatwia prace w Angli przy zbiorach:) jezeli ktos chce wiecej inf pisac
Ja również proszę o więcej szczegółów :) Moj e-mail : [email protected]
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: paulo06 »

ja byłam w Angli rok temu, w ciagu 1,5 miesiącaa zarobiłam ok 14-15 tysiecy na czysto:)
Awatar użytkownika
skoorek
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 19 lipca 2007, 14:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: skoorek »

dirtyang3el - ciekawe w jakiej branży taki zarobek w tak krótkim czasie^^
W 3,5 miesiąca w taką kwotę uwierzę , ale półtora ? No way..
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Fps »

skoorek pisze:dirtyang3el - ciekawe w jakiej branży taki zarobek w tak krótkim czasie^^
W 3,5 miesiąca w taką kwotę uwierzę , ale półtora ? No way..
Ja sie domyślam tylko w jakiej branzy mozna tyle zarobic :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: paulo06 »

skoorek pisze:dirtyang3el - ciekawe w jakiej branży taki zarobek w tak krótkim czasie^^
W 3,5 miesiąca w taką kwotę uwierzę , ale półtora ? No way..
napewno nie w takiej jak myslisz-nie oceniaj kazdego swoim poziomem.
jak się ma dobre znajomości,to sie tyle zarobi:]
a nie wiesz przy czym to sie nie udzielaj.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Fps »

dirtyang3el pisze:
skoorek pisze:dirtyang3el - ciekawe w jakiej branży taki zarobek w tak krótkim czasie^^
W 3,5 miesiąca w taką kwotę uwierzę , ale półtora ? No way..
napewno nie w takiej jak myslisz-nie oceniaj kazdego swoim poziomem.
jak się ma dobre znajomości,to sie tyle zarobi:]
a nie wiesz przy czym to sie nie udzielaj.
w sumie kazdy kto jedzie za granice przywozi 14 tys, a zyje tam jak pies, oszczedza na wszystkim, siedzi w robocie po 12-16 godzi, wraca do polski i wielkiego pana pokazuje, jaki to nie bogaty, a po 2 tygodniach znowu tyra jak murzyn w ameryce na platacjach bawelny.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: paulo06 »

w sumie kazdy kto jedzie za granice przywozi 14 tys, a zyje tam jak pies, oszczedza na wszystkim, siedzi w robocie po 12-16 godzi, wraca do polski i wielkiego pana pokazuje, jaki to nie bogaty, a po 2 tygodniach znowu tyra jak murzyn w ameryce na platacjach bawelny.[/quote]



to,ze Ty pokazywales wielkiego pana-twoja sprawa.
ale nie mow "kazdy". trafia sie tacy,ale trafia sie tez tacy ktorzy nikogo nie pokazujA,nie oceniaj wszystkich jedna miara
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Fps »

dirtyang3el pisze:w sumie kazdy kto jedzie za granice przywozi 14 tys, a zyje tam jak pies, oszczedza na wszystkim, siedzi w robocie po 12-16 godzi, wraca do polski i wielkiego pana pokazuje, jaki to nie bogaty, a po 2 tygodniach znowu tyra jak murzyn w ameryce na platacjach bawelny.


to,ze Ty pokazywales wielkiego pana-twoja sprawa.
ale nie mow "kazdy". trafia sie tacy,ale trafia sie tez tacy ktorzy nikogo nie pokazujA,nie oceniaj wszystkich jedna miara[/quote]

ja nie jezdze za granice, ucze sie jeszcze, i nie mam zamiaru pracowac na jakies obcokrajowca, w polsce jest duzo pracy, ale jak wszyscy ida na studia humanistyczne i maja wielkie pretensje ze pracy niema, nie slyszalem przypadku zeby jakis student po politechnice mial problem z praca. Chyba ze wybierze jakis kierunek typu ochrona srodowiska.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: dragoness »

w polsce jest duzo pracy,
Gdzie?
nie slyszalem przypadku zeby jakis student po politechnice mial problem z praca.
W swoim zawodzie? Może jeszcze w Jaśle? :szok: A zresztą my tu dyskutujemy o pracy wakacyjnej, nie na stałe.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: zielony87 »

Fps pisze: nie slyszalem przypadku zeby jakis student po politechnice mial problem z praca
No to teraz chociaż nie będziesz mógł powiedzieć i napisać,że tego nie czytałeś.Ze smutkiem oznajmiam,że jestem mgr inż. po AGH który już praktycznie 3 kwartał szuka pracy (trochę krócej zarejestrowanym w PuP).Oczywiście praktycznie nie w Jaśle tylko w Województwie Podkarpackim i nie tylko.I nie jestem po ochronie środowiska. O informatykach bez pracy i nie tylko ja słyszałem i czytałem też,choć w sumie ich jest najmniej,a tak to jest ciężko z tą pracą bez doświadczenia po dziennych studiach... Nie będę publicznie się chwalił jaki wydział co i jak,to moje prywatne sprawy, napiszę tylko tyle,że powtarzasz oklepane frazesy z mediów,a o rynku pracy nie masz pojęcia...
Ja377
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 lutego 2011, 20:31

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Ja377 »

milsia09 pisze:moj brat załatwia prace w Angli przy zbiorach:) jezeli ktos chce wiecej inf pisac
Ja też proszę o szczegóły [email protected]
ODPOWIEDZ