Wakacyjna praca za granicą?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
damian_xxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 30 czerwca 2014, 23:33

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: damian_xxx »

Witam
Czy wybiera się ktoś w lipcu do Niemiec do mahlmann gemusebau ? Szukam transportu.
elewela26
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:43

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: elewela26 »

Witam.Czy wybiera sie ktos moze na truskawki do niemiec z bis-polu gdzies w polowie maja??bo ja zamierzam pojechac,tylko ze sama wiec moje pytanie brzmi czy jest tez ktos kto sam sie wybiera??jesli tak to piszcie,bo wiadomo ze w grupie razniej jest,wiec mozna bylo by sie zapoznac:)
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Wind »

Nadchodzi czerwiec, ile młodych wyrwie po maturze? Studiach? Niedługo obudza się z ręka w nocniku bo nie będzie komu pracować! Tak pracodawcy, będziecie albo zamykać swoje biznesy, albo szukać za większe pieniądze bo nie będzie ludzi do pracy! Nie mówiąc już o starszych fachowcach z prawdziwego zdarzenia. Ci też wyjeżdżają!
Awatar użytkownika
Dr.Oetker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 11:19

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Dr.Oetker »

Wind pisze:Nadchodzi czerwiec, ile młodych wyrwie po maturze? Studiach? Niedługo obudza się z ręka w nocniku bo nie będzie komu pracować! Tak pracodawcy, będziecie albo zamykać swoje biznesy, albo szukać za większe pieniądze bo nie będzie ludzi do pracy! Nie mówiąc już o starszych fachowcach z prawdziwego zdarzenia. Ci też wyjeżdżają!
Zostań pracodawcą w takim razie i daj komuś pracę za wysoką stawkę.
z twojej wypowiedzi wynika że jesteś albo w gimnazjum, albo (jak wiele osób) skończyłeś zwykłe liceum i masz po nim wysokie wymagania co do zarobków a nikt cię nie chciał zatrudnić - to zacznij od siebie, to nie jest niczyj błąd, matura to nie wszystko
Berek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2018, 13:04

Re: Wakacyjna praca za granicą?

Post autor: Berek »

Witam, a czy ktoś pracował jako opiekunka osób starszych? Na tych wakacjach chcę się wybrać, jestem na prawdę w ciężkiej sytuacji, ale mam sporo wątpliwości i obaw, co do takiej pracy. Proszę podzielić się opinią.
ODPOWIEDZ