Buty trekkingowe

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Buty trekkingowe

Post autor: a-tatutek »

Gdzie w Jaśle mogę znaleźć buty trekkingowe Decathlon??
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Buty trekkingowe

Post autor: jaslanka »

a-tatutek Decathlon to jest sklep sportowy, który najbliżej jest w Krakowie. Chodzi Ci chyba o buty trekingowe firmy quechua które można kupić w decathlonie. W Jaśle takich nie znajdziesz. Pozostaje Ci allegro lub jakiś portal tego typu albo przejażdżka do Krakowa. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Buty trekkingowe

Post autor: a-tatutek »

jaslanka pisze:a-tatutek Decathlon to jest sklep sportowy, który najbliżej jest w Krakowie. Chodzi Ci chyba o buty trekingowe firmy quechua które można kupić w decathlonie. W Jaśle takich nie znajdziesz. Pozostaje Ci allegro lub jakiś portal tego typu albo przejażdżka do Krakowa. Pozdrawiam :)
Dzięki za odpowiedź:)
Może masz jakąś radę dla laika takiego jak ja w doborze butów trekingowych? Na co zwrócić szczególną uwagę?
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Buty trekkingowe

Post autor: jaslanka »

Zależy do jakich wędrówek Ci są potrzebne i jaka cena Cie interesuje.
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Buty trekkingowe

Post autor: karoluch25 »

Na zakupy po buty to trzeba co najmniej do Rzeszowa jechać i tam się rozglądnąć za wygodnymi bucikami.
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Buty trekkingowe

Post autor: a-tatutek »

Sporadyczne wypady w góry na niezbyt ciężkie szlaki. Nie planuję żadnej wspinaczki wysokogórskiej:P A cenowo myślę że około 150-200zł, raczej droższych nie opłaca mi się kupować jeżeli nie będę z nich nazbyt często korzystała. W Jaśle faktycznie tak biednie z takim obuwiem??
Widzę, że w takim wypadku będę musiała zamówić przez internet. Jak w takim razie dobrać odpowiedni rozmiar?? Z założenia noszę 37, ale nie wiem czy nie okazałoby się że są za małe albo za duże, tym bardziej że mam wąską stopę.Ewentualne bawienie się w zwrot towaru nieszczególnie mnie cieszy.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Buty trekkingowe

Post autor: jaslanka »

Musisz zmierzyć stopę lub wkładkę w bucie żeby wiedzieć ile cm liczy Twoja stopa. Każda firma ma trochę inną rozmiarówkę. Ja polecam salomony tylko cenowo może być różnie. W Jaśle najprędzej kupisz buty firmy campus, albo alpinus /naprzeciwko sklepu rybnego koło kościoła Franciszkanów/. Możesz zaglądnąć do Europy ale nie do 4F tylko tam gdzie mają marki Feel-free, regata /na górze po lewej stronie, prawie na końcu/. Dobrze zmierzyć buty bo jak piszesz stopę masz wąską. Zerknij sobie na merlina tam też często są obniżki cenowe małych rozmiarów butów.
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Buty trekkingowe

Post autor: a-tatutek »

Dzięki za rady :) Sprawdzę polecane miejsca, jeżeli nie znajdę odpowiednich to wtedy będę zamawiać przez internet.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Buty trekkingowe

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja kupiłam swoje buty właśnie w Europie, a dokładnie taki model http://www.sklep-presto.pl/product-pol- ... ampus.html
Polecam gorąco, do użytku przez cały rok. Ja korzystam z nich głównie w zimie lub w pozostałych porach roku na wycieczki z dużą dawką ruchu :)
W wyżej wspomnianym sklepie kupiłam też kurtkę na narty. Myślę, że warto się tam przejść. Albo, tak jak ktoś wspominał, na przeciwko sklepu rybnego koło Franciszkanów.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Buty trekkingowe

Post autor: czarni-fan 1910 »

a moze ktos chcialby spodnie trekkingowe nowe ?.
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Buty trekkingowe

Post autor: obiektywnyObserwator »

czarni-fan 1910 pisze:a moze ktos chcialby spodnie trekkingowe nowe ?.
Masz wiadomość na PW
Janik
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2011, 17:03

Re: Buty trekkingowe

Post autor: Janik »

Ja sobie ostatnio zakupiłem Batesy. Poczytałem opinie na ich temat i w sumie myślę, że zrobiłem dobry zakup. :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Buty trekkingowe

Post autor: T135 »

odradzam buty firmy ALPINE PRO, można je znaleźć w jasielskich galeriach, jest ich dużo, fajnie wyglądają itd. skusiłem się, miałem dwie pary, jedna prawie 300zł druga 400, wydawały się solidne, niestety po kilku wyjściach w góry buty się zaczęły rozklejać, i jedne i drugie, trzeba było reklamować. Posklejali je, ale bardzo niestarannie, klej byl po prostu widoczny, udało mi się odzyskać pieniądze i za jedne i za drugie, ale to trwało baaardzo długo. Lepiej zainwestować w lepsze firmy. Osobiście od 10 lat mam buty firmy Salomon, trochę poobcierane, ale nie do zdarcia są.
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Buty trekkingowe

Post autor: mila87 »

Ja tez polecam Batesy w 100%
przykurz0na
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 marca 2014, 20:54

Re: Buty trekkingowe

Post autor: przykurz0na »

Osobiście od kilku ładnych lat używam butów fimry lasportiva. Może cena nie jest zachęcająca ale buty sprawdzają sie świetnie- i Zimą i latem:) Zimą testowałam je pod rakami i też super.
ODPOWIEDZ