DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
abecede
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 grudnia 2012, 18:02

DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: abecede »

Witam, czy ktoś miał do czynienia z Tą Panią Dietetyk? Ile kosztuje u Niej wizyta?
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: MarioPuccini »

Mam takie głupie pytanie ale zawsze mnie to interesowało, więc sie nie obraź.
Co takiego robi się u dietetyka???Tzn. co takiego czego nie można sobie samemu sprawdzić w prasie, necie, książce?
Pozdrawiam.
abecede
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 grudnia 2012, 18:02

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: abecede »

MarioPuccini pisze:Mam takie głupie pytanie ale zawsze mnie to interesowało, więc sie nie obraź.
Co takiego robi się u dietetyka???Tzn. co takiego czego nie można sobie samemu sprawdzić w prasie, necie, książce?
Pozdrawiam.

Bliskiej mi osobie bardzo pomogła, chorej poważnie. Dostosowała dietę do choroby, przeprowadziła testy żywieniowe i sprawdzila indywidualne predyspozycje co do jedzenia - chory czuje się o niebo lepiej. Tez mam problemy zdrowotne i chce bardzo sprawdzic czy zmiana nawykow zywieniowych pomoze mi dojsc do siebie. niestety internet i wiedza laika nie idą w parze z ułożeniem sobie pełnowartościowej diety, indywidualnej.
gaduła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 01:03

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: gaduła »

abecede pisze:Witam, czy ktoś miał do czynienia z Tą Panią Dietetyk? Ile kosztuje u Niej wizyta?
abecede pisze:
MarioPuccini pisze:Mam takie głupie pytanie ale zawsze mnie to interesowało, więc sie nie obraź.
Co takiego robi się u dietetyka???Tzn. co takiego czego nie można sobie samemu sprawdzić w prasie, necie, książce?
Pozdrawiam.

Bliskiej mi osobie bardzo pomogła, chorej poważnie. Dostosowała dietę do choroby, przeprowadziła testy żywieniowe i sprawdzila indywidualne predyspozycje co do jedzenia - chory czuje się o niebo lepiej. Tez mam problemy zdrowotne i chce bardzo sprawdzic czy zmiana nawykow zywieniowych pomoze mi dojsc do siebie. niestety internet i wiedza laika nie idą w parze z ułożeniem sobie pełnowartościowej diety, indywidualnej.

Po co pytać w pierwszym poście o tą osobę, a później chwalić jej dokonania? Czy "abecede" to jakiś schizofrenik czy Anna Zwoleńska?
abecede
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 grudnia 2012, 18:02

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: abecede »

Nie zauważyłeś pytania na końcu? pytam ile kosztuje wizyta. Chcę wiedzieć, czy pomogła jeszcze komuś, chyba logiczne. Jeżeli nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie to nie wypowiadaj się.. Boże.. :znudzony:
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: czarna1966 »

Powiem ci tak ,jezeli pomogla bliskiej ci osobie to najprosciej by bylo poprostu ja o to zapytac:) ,no pewnie wie ile wizyta!.Cos mi to twoje niby pytanie nie pasuje:)
abecede
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 grudnia 2012, 18:02

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: abecede »

Po to jest stworzony taki dział, żeby udzielać sobie informacji. Nie wiem Ludzie, skąd w Was taka podejżliwość i nieuprzejmość (użytkownik gaduła).. Jeżeli chciałabym z Tą Osobą o tym rozmawiać to bym zapytała a nie zakładała temat na forum. Bardzo proszę o odpowiedzi na temat a nie jakieś sugestie czy bezsensowne dyskusje...
Expert123
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 21:26

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Expert123 »

Przypominam, że Dietetyk to zawód regulowany, a z tego co mi wiadomo nie ma na tą chwile osoby w Jaśle z takimi uprawnieniami. Natomiast jeżeli Pani Anna Zwoleńska ma takie uprawnienia, to czemu leczy ludzi metodami Dr. Jonasa na zasadzie licencji??? Przecież dietę dobiera się indywidualnie do typu schorzenia po wcześniejszych licznych badaniach, a nie jakiejś tam rozmowie jak czytałem w opiniach na stronie tejże Pani.
Moim zdaniem Pani Anna to nie jest dietetyk. Jeżeli byłaby osobą kompetentną w opisie "o mnie" podała by nazwę uczelni którą ukończyła o specjalności dietetyka kliniczna, lub dietetyka odnowa w sporcie itp.
Dieta to odpowiedzialność za czyjeś zdrowie, każda dieta daje rezultaty, ale może też zaszkodzić w późniejszym czasie.
Expert123
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 21:26

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Expert123 »

Poza tym cytuję fragment ze strony rzekomo Pani Dietetyk "Terapię wykonują konsultanci detoksykacji akredytowani przez firmę „Joalis” (Republika Czeska)". Więc pytanie moje.... Co to za dietetyk??? skoro to konsultanci leczący metodą medycyny niekonwencjonalnej. Dla czego ktoś nie pisze prawdy, tylko ukrywa się pod szumnym hasłem Dietetyk???
Zielarz to zielarz, a lekarz to lekarz. Nie mylmy pojęć.
Expert123
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 21:26

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Expert123 »

hmmm Jak widać dałem do myślenia co nie którym...
Pozdrawiam ;)
fosek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 stycznia 2013, 21:17

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: fosek »

Szanowni dyskutanci na forum. Pani Anna Zwoleńska jest dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle. Wszelaką wiedzę quazi medyczną uzyskała kończąc prawdopodobnie wszelakiego rodzaju kursy i szkolenia z zakresu "medycyny niekonwencjonalnej". Używanie tytułu "dietetyk" w przypadku Pani Anny jest według mojej opinii dużym nadużyciem mając na uwadze profesjonalistów kształcących się i kończących studia ( nie mylić z studiami zwanymi podyplomowe) w tym kierunku. Jednakże jeżeli ktoś chce spróbować zaleceń dietetycznych Pani Anny to na własne ryzyko oczywiście może. Co do pierwszego postu - niestety nie mam wiedzy ile kosztuje wizyta u Pani Anny Zwoleńskiej.
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Maja23 »

fosek pisze:Szanowni dyskutanci na forum. Pani Anna Zwoleńska jest dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle. Wszelaką wiedzę quazi medyczną uzyskała kończąc prawdopodobnie wszelakiego rodzaju kursy i szkolenia z zakresu "medycyny niekonwencjonalnej". Używanie tytułu "dietetyk" w przypadku Pani Anny jest według mojej opinii dużym nadużyciem mając na uwadze profesjonalistów kształcących się i kończących studia ( nie mylić z studiami zwanymi podyplomowe) w tym kierunku. Jednakże jeżeli ktoś chce spróbować zaleceń dietetycznych Pani Anny to na własne ryzyko oczywiście może. Co do pierwszego postu - niestety nie mam wiedzy ile kosztuje wizyta u Pani Anny Zwoleńskiej.
Może jest nadużyciem a może nie. Ale jeśli ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego to miała cztery semestry dietetyki. Natomiast jest w naszym mieście inna "dietetyczka" i trenerka personalna, która ukończyła filologię angielską...
Expert123
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 21:26

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Expert123 »

Z tego co mi wiadomo to po Akademii Wychowania fizycznego jest się nauczycielem wf ze specjalnością sportowo instruktorską, lub odnowa biologiczna, gimnastyka korekcyjna itd. Nie można po takim kierunku uzyskać żadnych uprawnień do pisania diet, nawet jeżeli miało się jakąś namiastkę dietetyki w jednym semestrze.
Ponad to Panią trener znam bo moja żona ma z nią treningi. Jest ona licencjonowanym instruktorem kulturystyki i trenerem personalnym z uprawnieniami dietetyki sportowej i teraz robi kolejne studia medyczne Dietetyczne, by podnieść swoje kwalifikacje dla pasji pogłębia swoją wiedzę ja akurat to doceniam.
My oboje z żoną jesteśmy po studiach medycznych i wiemy jaka to odpowiedzialność. Nie chodzi tu o to kto czym się zajmuję, ale by poważniej traktować profesjonalistów wykonujących ten zawód i nie mieszać medycyny konwencjonalnej z niekonwencjonalną bo to zupełnie inna profesja, a tym bardziej nie przyjmować tytułów celem wyrobienia sobie autorytetu.
Proponuję Pani Annie iść na studia medyczne jeżeli koniecznie chce być dietetykiem i mieć swój gabinet dietetyczny, lub nazwać się na dzień dzisiejszy "Specjalista, lub konsultant do spraw żywienia metody niekonwencjonalnej"
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: dax »

Expert123 pisze: Proponuję Pani Annie iść na studia medyczne jeżeli koniecznie chce być dietetykiem i mieć swój gabinet dietetyczny, lub nazwać się na dzień dzisiejszy "Specjalista, lub konsultant do spraw żywienia metody niekonwencjonalnej"
Od jakiegoś czasu nie rozumie jak można pisać o tych metodach jako niekonwencjonalne? Dla mnie akurat leczenie chemią jest medycyną niekonwencjonalną ponieważ znane jest od ok 150lat, tymczasem leczenie pożywieniem, ziołami czy innymi technikami naturalnymi znane jest od tysiącleci. Więc patrząc na staż obu sposobów leczenia raczej pisałbym na odwrót.

Co zaś tyczy się kwalifikacji to wydaje mi się ze najlepszym weryfikatorem powinni być pacjenci a nie ilość papierków.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Jozin »

Maja23 pisze:
fosek pisze:Szanowni dyskutanci na forum. Pani Anna Zwoleńska jest dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle. Wszelaką wiedzę quazi medyczną uzyskała kończąc prawdopodobnie wszelakiego rodzaju kursy i szkolenia z zakresu "medycyny niekonwencjonalnej". Używanie tytułu "dietetyk" w przypadku Pani Anny jest według mojej opinii dużym nadużyciem mając na uwadze profesjonalistów kształcących się i kończących studia ( nie mylić z studiami zwanymi podyplomowe) w tym kierunku. Jednakże jeżeli ktoś chce spróbować zaleceń dietetycznych Pani Anny to na własne ryzyko oczywiście może. Co do pierwszego postu - niestety nie mam wiedzy ile kosztuje wizyta u Pani Anny Zwoleńskiej.
Może jest nadużyciem a może nie. Ale jeśli ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego to miała cztery semestry dietetyki. Natomiast jest w naszym mieście inna "dietetyczka" i trenerka personalna, która ukończyła filologię angielską...
i aktualnie studiuje stricte dietetykę jakbyś nie wiedziała. Żal doope ściska :) Pokaż mi w Jaśle jakąś wf-stkę po AWF która osiągnęła to co Aneta.
ODPOWIEDZ