DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Anek »

A ja mam takie pytanie bo widzę tu rozważania dotyczące wykształcenia, a mnie chodzi o to czy jest dobra w tym co robi czy warto się wybrać do niej. Bo to czy ma pełne uprawnienia czy tylko w jakiejś części wydaje mi się że jeśli zna się na tym co robi i robi to dobrze to chyba nie jest akuratnie najważniejsze.
Jeżeli ktoś był korzystał z pomocy tej Pani prosiłabym o jakąś opinię. Czy warto się wybrać czy też nie oraz czy metody zaproponowane przez Panią Anne są skutezcne i dają oczekiwane efekty.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Jaślanka11 »

Anek pisze:.... Bo to czy ma pełne uprawnienia czy tylko w jakiejś części wydaje mi się że jeśli zna się na tym co robi i robi to dobrze to chyba nie jest akuratnie najważniejsze. ....
Rozumiem, że jak idziesz do przychodni to nie ważne czy leczenie ustali ci lekarz , który musiał sie nagimnastykować żeby dostać dyplom, czy wszystko wiedząca inna pacjentka, która już tyle choruje, że zjadła wszystkie rozumy i na leczeniu też się zna jak mało kto. Ostatnio "dietetycy" biorą się nawet za leczenie anoreksji( czego szanujący się dietetyk nie poważyłby się tknąć samodzielnie) i na tym polega paranoja naiwności ludzkiej, a zdrowie to nie pole do eksperymentów. Jeśli ta pani jest pewna skuteczności swoich metod, to dlaczego podszywa się pod cudze tytuły. Farbowany lis zawsze trąci oszustwem i budzi nieufność tych, którzy mają chociażby blade pojęcie o problemie. A ty możesz oczywiście bezkrytycznie korzystać z takich usług, ale tak jak to już ktoś wcześniej pisał- na własną odpowiedzialność.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Anek »

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność . Nie jest tu mowa o lekarzu bo otyłość to nie choroba tylko stan do jakiego się doprowadziliśmy. Co do tej Pani jeśli zostały przeczytane wszystkie posty należało zwrócić uwagę że dokształca się ona w tej kwestii w formie studiów stąd moja wypowiedź co do nie pełnej wiedzy zakładając, że jest to prawdą (do tego jest po różnych kursach związanych z dietetyką). Nie mam na myśli anoreksji bo jest to choroba i to w dodatku związana z psychiką i z nią należy udać się do lekarza nie do dietetyka. Po za tym moje pytanie brzmiało czy był ktoś korzystał i czy mógłby wyrazić opinie. Post nie dotyczył stricte kompetencji wiedzy i wykształcenia tej Pani. Nie wiem też o jakich tytułach tej Pani tutaj mowa bo wzmianki nie było nigdzie w poście jakichkolwiek tytułach oraz nawet nie użyłam tytułu dietetyk gdyż aż takiej wiedzy co do tej Pani nie posiadam.
Mnie interesują kwestie które zostały w/w .
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Jaślanka11 »

Czyli jakie? Z całym szacunkiem, uważasz, że wystarczy mieć przez kilka lat w szkole WF i robiąc kurs pedagogiczny powinno się pracować jako nauczyciel WF albo czy mając na studiach np. pedagogicznych 1-2 semestry psychologii, a potem zrobić kilka komercyjnych kurów można być dobrym psychologiem? Może co niektórzy mają samorodny talent, ale w gruncie rzeczy pytasz o profesjonalizm( dla mnie kryptoreklama), a to zgoła inna bajka. Jak się chce brać kasę za konkretne usługi trzeba się liczyć z tym, że kogoś zainteresuje za co się płaci. Zresztą zbyt dużo tu szczegółów jak na niezorientowanego i głodnego informacji, żeby można posądzać Cię o bezstronność :hyhy: Dla mnie każdy powinien robić to co robi dobrze, a Ta Pani w innych działkach zaskarbiła już sobie niezłą renomę i powinna przy tym zostać.
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: jasmin »

Mam pytanie do osób które korzystały z porad tej pani. Czy przed ułożeniem diety zleciła wykonanie jakichś badań ?
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Anek »

Skoro pytam o tą Panią jakieś opinie w jej kwestii to chyba nie mam nic z nią wspólnego. Zresztą zarzucono mi, że nie wiem za co chce płacić skoro moje pytania dotyczyły skuteczności i czy warto skorzystać z usług itp. to chyba ten zarzut nie jest uzasadniony Jaki widać jej nie zachwalam ani nie potępiam mam swoje zdanie odnośnie wykształcenia wolo mi . Tej kobiety na oczy nie widziałam i NIE MAM Z NIĄ NIC WSPÓLNEGO (jestem nawet gotowa ujawnić się czy też pójść na konfrontację). Po prostu poszukuje jakiejś osoby która pomoże mi w zrzuceniu kilka kg 4-5kg i to wszystko. Wiem że są osoby w Dębicy w Mielcu Nowym Sączy Rzeszowie itp. zajmujące się właśnie tego typu rzeczami niestety jestem ograniczona czasowo w kwestii dojazdów i stąd poszukuję kogoś tutaj na miejscu, kto potrafiłby by mi pomóc np. dobrać mi odpowiednią dietę według tego co lubię itp. Nie interesuje mnie czy Pani o której mowa w tym wątku ma ludzi czy też ich nie ma, w moich postach nie ma też ani opinii negatywnej ani pozytywnej o czym już pisałam. Chodzi mi wyłącznie o kwestię jej skuteczności w tym co robi czy wart w ogóle zawracać sobie głową wizytą u niej. Nie bardzo rozumiem ten atak na mnie a szczególnie tego, co dotyczy stronniczości w moich postach nic nie ma takiego skąd można by to wywnioskować. To że wypowiadam się w odnośnie wykształcenia czy też wiedzy ( bo takie mam zdanie) musi oznaczać że jestem stronnicza ? Dziwne jest też oskarżanie mnie o krypytoreklame chyba, że mamy tu na myśli wątek w którym się wypowiadam. A wszystkie informacje zawarte w moich postach można wyczytać w tym wątku we wcześniejszych wiadomościach zarówno co do wykształcenia tej Pani jak i innych kwestii. Już nie wspominając o tym że wystarczy wpisać odpowiednie hasło w google i kolejnych rzeczy się dowiadujemy. Analizując nie ma powodu do takiego ataku na mnie, nie jestem też lekarzem mam wykształcenie w innym kierunku (humanistyczne) za to moja rodzina pełna jest lekarzy, stąd wiedza na pewne tematy. Jak już pisałam jestem osobą bezstronną nie znam ani nie widziałam tej Pani na oczy mogę w każdej chwili się przedstawić spotkać ujawnić itp.
PIOTRUŚ PAN
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 czerwca 2014, 19:28

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: PIOTRUŚ PAN »

Expert123 pisze:Z tego co mi wiadomo to po Akademii Wychowania fizycznego jest się nauczycielem wf ze specjalnością sportowo instruktorską, lub odnowa biologiczna, gimnastyka korekcyjna itd. Nie można po takim kierunku uzyskać żadnych uprawnień do pisania diet, nawet jeżeli miało się jakąś namiastkę dietetyki w jednym semestrze.
Ponad to Panią trener znam bo moja żona ma z nią treningi. Jest ona licencjonowanym instruktorem kulturystyki i trenerem personalnym z uprawnieniami dietetyki sportowej i teraz robi kolejne studia medyczne Dietetyczne, by podnieść swoje kwalifikacje dla pasji pogłębia swoją wiedzę ja akurat to doceniam.
My oboje z żoną jesteśmy po studiach medycznych i wiemy jaka to odpowiedzialność. Nie chodzi tu o to kto czym się zajmuję, ale by poważniej traktować profesjonalistów wykonujących ten zawód i nie mieszać medycyny konwencjonalnej z niekonwencjonalną bo to zupełnie inna profesja, a tym bardziej nie przyjmować tytułów celem wyrobienia sobie autorytetu.
Proponuję Pani Annie iść na studia medyczne jeżeli koniecznie chce być dietetykiem i mieć swój gabinet dietetyczny, lub nazwać się na dzień dzisiejszy "Specjalista, lub konsultant do spraw żywienia metody niekonwencjonalnej"
Szukam dietetyka w okolicach Krosna. Wiele dobrego słyszałem na temat pani Zwoleńskiej, od moich znajomych z Krosna, którzy korzystają z jej porad. Jednak chciałem jeszcze poszukać opinii w necie i trafiłem na to forum. I to bardzo ciekawe, co tu się pisze. Pozwoliłem sobie przeanalizować to wszystko. Jak zwykle środowisko lekarskie zieje jadem. Typowe, a fuu..
Jak widać ze strony tej pani ma autoryzację Polskiego Towarzystwa Dietetyków, czyli jej kwalifikacje zostały uznane przez ogólnopolskie stowarzyszenie, (można to sprawdzić na ich stronie), to chyba o czymś świadczy. Skoro jakaś pani Aneta, trener personalny po filologii cytuję „robi kolejne studia medyczne Dietetyczne” (sprawdziłem nie ma takich, są dla lekarzy a nie filologów), to ta pani chyba tym bardziej mogła ukończyć takie studia ( i musi być ukończyła dietetykę akademicką, na uczelni, skoro uznano jej kwalifikacje).
A na swojej stronie pisze, cytuję:
*Naturoterapie stosowane przez nasz gabinet nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Wszelkie decyzje w kwestiach zdrowia należą do lekarza prowadzącego leczenie. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.
To jednak nie podszywa się pod lekarza. A skoro jednak jest skuteczna jak sądzę po opiniach, to wybiorę się.
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Trener »

W odniesieniu do wypowiedzi Piotrusia Pana:
Chciałem nadmienić, że każdy posiadając już wykształcenie wyższe np mgr po filologii angielskiej może od nowa rozpocząć studia w każdym innym kierunku również kierunku medycznym np dietetyka, kończąc je tytułem licencjata lub mgr z tej dziedziny, jeżeli tylko chcę mu się uczyć.
Dla niesiedzących w temacie: Do "Polskiego Towarzystwa Dietetyków" przyjmowani są jedynie ludzie z tytułem licencjata i mgr, a w Polskim Stowarzyszeniu Dietetyków" przyjmowani są ludzie dodatkowo po kursach jak i będących w trakcie studiów. Tak że Stowarzyszenie a Towarzystwo to spora różnica, otóż zrobię kurs dietetyki trwający parę tygodni zapłacę 2 tys zł i jestem w Polskim Stowarzyszeniu dietetyków.
Do Piotrusia Pana:
Reklama Pani Zwoleńskiej i Podważanie kwalifikacji Pani Anety się nie udały. Proszę pisać fakty, a nie rzeczy wyssane z palca wprowadzając ludzi w błąd.
Za niedługo jak wejdzie ustawa regulująca ten zawód, to nie będzie takich dyskusji na forach.
Trener
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 23:24

Re: DIETETYK Anna Zwoleńska OPINIE

Post autor: Trener »

Po drugie: Tematem tego postu jest Pani Anna Zwoleńska, więc proszę pisać swoje opinie zadowolonych lub też niezadowolonych z jej usług, aby ludzie mieli jakieś rozeznanie w temacie. Bo jak widać ciągle znajdą się tacy którzy na siłę próbują porównywać oczerniać osoby niezwiązane z tematem i dobrze na tym nie wychodzą. Fakty mówią same za siebie.
ODPOWIEDZ