Białe ściany w domu

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
karest
Guru
Guru

Białe ściany w domu

Post autor: karest » 21 grudnia 2020, 12:29

Temat związany z urządzaniem domu - ściany i meble. Co myślicie o domu, w którym wszystkie ściany pomalowane są na biało? Wiele osób mówi, że wtedy dom wygląda jak szpital/laboratorium, a ponadto białe ściany najszybciej się brudzą. Osobiście podobają mi się ściany białe. Chociaż bardziej błękitne i do tego białe meble. Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
paseczka
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Białe ściany w domu

Post autor: paseczka » 21 grudnia 2020, 13:52

Dla mnie światło, stonowane barwy, naturalne dodatki jak drewno, bawełna, skały, rośliny, kolory w dodatkach. Baza jest biel, brąz drewna, śmietankowy kolor. Tak lubię i tak się dobrze czuje. Zmieniam dodatki w zależności od pory roku, święta (nie mam ich dużo bo wykorzystuje to co daje natura na dany sezon). Światło dzienne i sztuczne to podstawa plus kominek i świeczki ☺️ Ale... mam ochotę na kolory, na zmianę. Wiem natomiast że kolory na ścianach s a niej eleganckie, szybciej się nudzą wg mnie a im więcej tym dom staje się mniej spójny i bardziej pstrokaty. Także ten kto potrafi je użyć i zestawić z dodatkami to chyle czoła.

Zerknij sobie tutaj:
https://homeandpassion.pl/blog/jadalnia ... i-dodatki/

Na stronie jest kilka porad jak umeblować jadalnie w stylu skandynawskim.

ODPOWIEDZ