Stałe zmęczenie

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
paseczka
Guru
Guru
Kontakt:

Stałe zmęczenie

Post autor: paseczka » 17 grudnia 2020, 12:45

Do osób z aktywnym trybem życia i zdrowo odzywiajacych się - czy czujecie czasem (zwłaszcza w czasie jesienno zimowym) zmęczenie organizmu, ospalosc, brak koncentracji itp... teoretycznie typowe objawy w tym czasie dla masy ludzi. Wyjaśnię: wczoraj miałam rozmowę z mężem bo jest nie do życia. Stwierdził że pojdzie do lekarza będzie łykał witaminy i wróci do normy... próbuję mu wytłumaczyć że to od jego stylu życia, samej do zdrowego trybu mi daleko ale on to już wersja hard. Nie ma nadwagi ale ostatnio pali około 20 sztuk dziennie, zero warzyw i owoców chyba że gdzieś przemyce np.do mielonych. Picie to kawa i cola... brak mi argumentów żeby zrozumiał że długo to on tak nie pociągnie...

Awatar użytkownika
karest
Guru
Guru

Re: Stałe zmęczenie

Post autor: karest » 17 grudnia 2020, 14:25

Kiedyś przesypiałam dosłownie całą zimę. Było tylko praca-dom- łóżko. Odkąd pamiętam tak było.
W tym roku, gdzie pojawiło się zdrowe odżywianie i siłownia drzemka w ciągu dnia zdarza mi się może raz w tygodniu (wstaje do pracy o 4 rano). Także powiedz swojemu Mężowi, naprawdę warto zmienić swoje nawyki. Dzień wydaje się o wiele dłuższy. Dużo więcej zadań zrobionych.

Może również wypróbować oczyszczania organizmu. Polecam na przyklad plastry oczyszczające Tanoki: https://auraherbals.pl/ W swojej ofercie ma je Aura Herbals.

ODPOWIEDZ