Temat: SEZON 22/23
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4947

Re: SEZON 22/23

Kapke majczysz bo jeśli było 3 0 do połowy a filipak wszedł w drugiej połowie a to on strzelił na 3 0 to nie mogło być 3 0 do przerwy tylko 2 0....także śledzimy poczyniania piłkarzy a nie promocje u sąsiada chińczyka

Re: JKS CZARNI 1910 JASŁO-EKOBALL STAL SANOK sob.g.16.30

Powiem tak 1 połowę w miarę wyrownana ...więcej z gry na pewno miał Sanok.ale to Czarni mają karnego na Setlaku w mało groźnej sytuacji.po przerwie widoczna przewaga gości.Czarni czekają na kontrę którą miał kieltyka niestety bramkarz okazał się lepszy. 2 połowę ewidentnie po stronie Ekoballu ale po rzucie różnym dla nas piłkę dobrze przeciął Szydło odnalazł się Mastaj przytomnie odegrał do Setlaka a bok pomocy .który dobrym zagraniem odnalazł kieltyke bramkarz odbił jego zagranie głowa ale najprzytomniej w polu karnym odanalaz sie kulish i to Czarni dowiezli 2 0 do końca. Szacunek Panowie psy jak zwykle zaczekać będą ale to Czarnych nakręca i jestemy w górnej czesci tabeli .

KLIMATYZACJA

gdzie w Jaśle jest najlepszy serwis który wykona odgrzybianie i nabicie klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego??i oczywiście nie za miliony
autor: bond
19 maja 2020, 23:03
Temat: Nagrobek
Odsłony: 1494

Nagrobek

gdzie w Jaśle lub okolicy znajde firme która wykona nagrobek solidnie i w miare tanio??moze ktos cos polecic??
autor: bond
24 kwietnia 2020, 20:22
Temat: Cz w jasle przyjmuje jakis Notariusz ?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3019

Cz w jasle przyjmuje jakis Notariusz ?

Czy jest w Jaśle jakiś pracujący notariusz?
autor: bond
1 lutego 2020, 14:54
Temat: sezon 2019 / 2020
Odpowiedzi: 492
Odsłony: 104750

Re: sezon 2019 / 2020

1 połowa 0 0 z 3-4 setkami dla nas .partyzant bezbarwne.ciezko grać sparing gdzie o strzelonej bramce decyduje ilość głosów za lub przeciw czy jest spalony czy go nie ma.tak to jest bez bocznych.sam sparing na duży plus nie widać różnicy w jakości A można powiedzieć że momentami to nawet Partyzant tylko się bronil

Re: Iskra Przysietnica-CZARNI1910 JASŁO nd 13.00

Teraz tylko potrzeba jak najwięcej kibiców żeby pokazać Ustrzyki siłę Czarnych i kończymy rundę z uśmiechem na ustach.
autor: bond
12 października 2019, 18:10
Temat: CZARNI 1910 JASŁO-WISŁOK SIENIAWA sob.g 15.00
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3501

Re: CZARNI 1910 JASŁO-WISŁOK SIENIAWA sob.g 15.00

Balut wycieczka...gra była nerwowa ogólnie mecz nie zachwycił...liczy się to co wpadlo i to że nie wpadło z tylu...dopisać 3 pkt zapomnieć i walczyć dalej
autor: bond
18 sierpnia 2019, 21:03
Temat: Lks Czelusnica -JKS CZARNI 1910 JASŁO nd.g 16.30
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 10365

Re: Lks Czelusnica -JKS CZARNI 1910 JASŁO nd.g 16.30

Boro rozciecie łuku.ale powinien się do sb wygrzebac z tego.Olek podkrecony staw skokowy też do wygrzebania.Szopka sprawy wyższe.po dzisiaj liczą się 3 pkt trzeba zapomnieć i zapisać w tabeli.