Endokrynolog

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
pocieszek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2009, 22:25

Endokrynolog

Post autor: pocieszek »

Czy któraś z Was mogłaby polecić mi dobrego, znającego się na rzeczy lekarza endokrynologa w Jaśle lub w Krośnie??? Słyszałam, że dr Paweł Samborski jest dobrym i kompetentnym lekarzem-co o tym myślicie???
ewelina24
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 14:53

Re: Endokrynolog

Post autor: ewelina24 »

witam
z tego co słyszałam to on jest najlepszy w naszym rejonie i na ubezpieczalnie są straszne kolejki do niego...
można sie rejestrować w każdy poniedziałek telefonicznie na wizyte prywatną... a ile kosztuje wizyta to zależy podobno od schorzenia czy np tarczyca czy coś innego.
ja niebawem sie do niego wybieram więc bedę wiedziała co i jak....
pocieszek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2009, 22:25

Re: Endokrynolog

Post autor: pocieszek »

dzięki za odpowiedz :padam: a może wiesz jak można do niego zarejstrować się prywatnie hmmm... jakiś numer telefonu albo nawet gdzie przyjmuje???
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Endokrynolog

Post autor: Miś »

Obawiam się, ze o innego Endokrynologa będzie ciężko w Jaśle.
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Endokrynolog

Post autor: paulaaa »

no tak innych endokrynologów to raczej nie widać ;) ja chodzę do niego na kasę no i rzeczywiście, kolejki są kolosalne, np. jak zapisywałam się początkiem stycznia to dopiero na czerwiec! Lekarz niby dobry, ale jak dla mnie to za mało "pogadany" w tym sensie, że sam od siebie nie wiele mówi i o wszystko się go muszę wypytywać. Dopiero przy trzeciej wizycie odważyłam się go zapytać, "no to panie doktorze, co ja mam, niedoczynność czy nadczynność tarczycy?" to mi odpowiedział, ale sam mi tego wcześniej nie wyjaśnił. Mi się jest z nim dosć ciężko dogadać. Ale ogólnie jest bardzo miły i do zwykłej konsultacji wyników często przyjmuje bez zapisu ;)
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Endokrynolog

Post autor: Lady_P »

...a jak można zarejstrowac sie do dr Samborskiego prywatnie??? Dzwoniłam kilkakrotnie pod nr stacjonarny i odzywa sie automatyczna sekretarka. Może któraś z Was ma numer komórki do dr Samborskiego??? :oczami: ...a w Krośnie jest może jakiś endo???
ewelina24
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 14:53

Re: Endokrynolog

Post autor: ewelina24 »

pocieszek pisze:dzięki za odpowiedz :padam: a może wiesz jak można do niego zarejstrować się prywatnie hmmm... jakiś numer telefonu albo nawet gdzie przyjmuje???


Hejka
ja dzisiaj byłam u tego lekarza i moim zdaniem jest on bardzo mily i konkretny. Szczegółowo przeprowadził wywiad, zrobił badania i wyjaśnil co mi dolega i na czym polega leczenie.
Przyjmuje on na ul. 17 stycznia 47 tj kawalek za rondem po lewej stronie.
tel.134462865 rejestracja tylko telefonicznie w poniedziałki o 8.00 później zgłasza sie sekretarka więc trzeba dzwonić rano
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Endokrynolog

Post autor: Lady_P »

... dzięki za info :) ;)
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Endokrynolog

Post autor: nikita »

Ktoś wyżej napisał, że cena wizyty prywatnej zależy od schorzenia. Jak wahają się te kwoty?
ewelina24
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 14:53

Re: Endokrynolog

Post autor: ewelina24 »

nikita pisze:Ktoś wyżej napisał, że cena wizyty prywatnej zależy od schorzenia. Jak wahają się te kwoty?

z tego co wiem to wizyta przeważnie kosztuje w granicach 50-60 zl
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: Endokrynolog

Post autor: Ptaszek6 »

:rozpacz: A słyszał ktoś o Dr Harasimowicz i gdzie przyjmuje prywatnie w Jasle i czy jest dobra.
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Endokrynolog

Post autor: [email protected] »

Ptaszek6 pisze::rozpacz: A słyszał ktoś o Dr Harasimowicz i gdzie przyjmuje prywatnie w Jasle i czy jest dobra.
pani dr przyjmuje w przychodni na ul Mickiewicza prywatnie
a na kase na ul Szopena i jest sie strasznie ciezko do niej dostac trzeba czekac miesiacami ;/

ogolnie pani dr konkretna i mila :)
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: Endokrynolog

Post autor: Ptaszek6 »

Dzięki jagoda a jakiś nr tel bo na necie niema żadnych namiarów na tą Panią Doktor i prywatnie kolejek pewnie niema bo na szopena to dopiero na koniec marca sa terminy wolne kpina :kwasny: do marca można kipnąć przecież.
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Endokrynolog

Post autor: [email protected] »

zapytaj na Mickiewicza w przychodni ona przyjmuje tam prywatnie moze tam sie uda szybciej :)
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

Re: Endokrynolog

Post autor: mellania »

pocieszek pisze:Czy któraś z Was mogłaby polecić mi dobrego, znającego się na rzeczy lekarza endokrynologa w Jaśle lub w Krośnie??? Słyszałam, że dr Paweł Samborski jest dobrym i kompetentnym lekarzem-co o tym myślicie???
Ja leczę się już prawie 2 lata u dr Samborskiego szczerze mówiąc z początku chodziłam do niego prywatnie za ok 70 zł wizyta był owszem miły ,nie wiele mówił od siebie tylko musiałam pytać ,teraz od dłuższego czasu chodzę do przychodni też do niego i zawsze jest tak samo receptę wypisze i nic nie powie po co na co i dlaczego zmienił lek ,postanowiłam spróbować zarejestrować się do dr Harasimowicz ponieważ chodzi moja mama do niej po pierwsze że można szybciej umówić się na wizytę a po drugie jest bardzo miła i wszystko sama od siebie wytłumaczy nie trzeba pytać NAPRAWDĘ WARTO
ODPOWIEDZ