Endokrynolog

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: Endokrynolog

Post autor: Ptaszek6 »

To w przychodni medyk przyjmuje ta Pani DR i czy robi jakieś badania czy tylko tabletki pzrepisuje i czy czeba mieć badania np TSH?? :/
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Endokrynolog

Post autor: anja »

Wie ktoś może gdzie przyjmuje pan Paweł Samborski na ubezpieczenie i ewentualnie czy można prosić jakiś numer? Chyba, że ktoś zna innych endokrynologów w Jaśle lub najbliższej okolicy?
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: Endokrynolog

Post autor: kasiek0011 »

anja pisze:Wie ktoś może gdzie przyjmuje pan Paweł Samborski na ubezpieczenie i ewentualnie czy można prosić jakiś numer? Chyba, że ktoś zna innych endokrynologów w Jaśle lub najbliższej okolicy?
Dr Samborski na NFZ przyjmuje w poradni na ul. Szopena, można się rejestrować pod tym nr tel. 13 446 77 00
Nie wiem jak ma się sytuacja na dzień dzisiejszy, ale z pewnością trzeba długo czekać na wizytę, no i oczywiście trzeba mieć skierowanie. Ja jak dzwoniłam w październiku to usłyszałam, że najbliższy wolny termin jest 28 marca :szok:Niestety nie mogłam tak długo czekać, więc zrezygnowałam z przychodni i poszłam jednak prywatnie. Zadzwoniłam w poniedziałek, a we wtorek doktor mnie przyjął.
agus83
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2012, 16:15

Re: Endokrynolog

Post autor: agus83 »

Ja lecze sie u doktora Samborskiego niesamowity lekarz polecam polecam polecam przez pewnien czas nie bylo mnie w polsce dostalam kontakt telefoniczny i mailowy gddy milam watpliwosci to po prostu pisalam Lepszego nie ma...
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Endokrynolog

Post autor: Tenshi »

Również polecam, niesamowicie przyjazny Pan doktor, wszystko wytłumaczy, o wszystko wypyta, rewelacja!
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

dr. Aneta Dacyl

Post autor: Ptaszek6 »

Co myslicie o Pani dr. Dacyl czy ją polecacie jakie opinie :/ i czy przyjmuje prywatnie.
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Endokrynolog

Post autor: ala »

dr Samborski tylko i wyłącznie najbardziej kompetentny i doświadczony .....a dr Dacyl no cóż nie ma doświadczenia i nie chce żeby zdobywała je na mnie :)
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: dr. Aneta Dacyl

Post autor: julia1978 »

Ptaszek6 pisze:Co myslicie o Pani dr. Dacyl czy ją polecacie jakie opinie :/ i czy przyjmuje prywatnie.
Ja polecam ta pania doktor. Byłam u niej kilka razy w przychodni na Szopena. Bardzo dokładna, wnikliwa, zainteresowana pacjentem.
natalcia142
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 lutego 2013, 12:29

Re: Endokrynolog

Post autor: natalcia142 »

A poda ktoś jakieś namiery na Panią Dr DAcyl numer tel? i cyz przyjmuje prywatnie???
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Endokrynolog

Post autor: jędza »

Ja polecam naprawdę dobrego lekarza który jest ginekologiem-endokrynologiem nazywa się Tomasz Milewicz
zatem jeżeli jakas para miałaby problem z posiadaniem dzidziusia to tylko od niego,
niestety przyjmuje w Krakowie, ale czego się nie robi...
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Endokrynolog

Post autor: rjarek »

A doktor Samborski gdzie przyjmuje prywatnie?
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Endokrynolog

Post autor: magusia »

dr Samborski przyjmuje na 17 stycznia kawałek za rondem po lewej stronie jest tabliczka .
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Endokrynolog

Post autor: rjarek »

Dalej trzeba się rejestrować w poniedziałek z rana telefonicznie?
Ile bierze za wizytę?
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Endokrynolog

Post autor: magusia »

tak rejestracja jest w poniedziałek od godz.8
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Endokrynolog

Post autor: rjarek »

A ile kosztuje wizyta?
ODPOWIEDZ