Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
madzia
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 lipca 2006, 18:37
Lokalizacja: jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: madzia »

hej czy moze mi ktos dac odpowiedź jak długo czeka się na wizyte u Słowińskiego na fundusz zdrowia? I o której godzinie jest rejestracja? Z góry dzieki! :)
diament
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 3 czerwca 2008, 19:39
Lokalizacja: jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: diament »

Ja chodzę do doktora Bernata...bardzo sympatyczny,przyjmuje w poradni " mastaja" to jest koło dworca PKS,bada delikatnie,wszystkie badania wykonuje na miejscu,nie ma potrzeby latania po laboratoriach,pracowniach usg...itp.....a co najważniejsze cała kompleksowa obsługa jest za darmo......ja polecam :super:
gioseppe
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 lipca 2008, 16:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: gioseppe »

ewela pisze:Marek Słowiński przyjmuje teraz na ul. Baczyńskiego w "Strasznym Dworze" na górze. Poradnia "GEMINI". Rano przyjmuje na fundusz a po południu prywatnie. Nr do poradni 0134450150.
pozdrawiam ;)
ktos wie w jakie dni i godziny przyjmuje M SLowinski prywatnie i na NFZ?
diament pisze:Ja chodzę do doktora Bernata...bardzo sympatyczny,przyjmuje w poradni " mastaja"
a ja zupelnie odradzam.
jakis czas temu mialam problemy tyopu przewlekle zapalenie.. Bernat nie potrafil mnie z tego wyleczyc. Dal mi 3 antybiotyki, wybralam je, nie pomogly, poszlam na wizte i zapisal mi kolejny antybiotyk (jeden po drugim) wiec postanowilam zmienic lekarza. Poszlam wtedy do Zrebca, problemy zniknely...
Awatar użytkownika
Gosiak
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 sierpnia 2008, 03:13

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Gosiak »

Ostatnio chodzę do Dr Sebastianki , ona przyjmuje w przychodni przy ulicy Jagiełły,
ewelina24
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 14:53

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: ewelina24 »

witam
byłam u kilku ginekologów w jasle ale najlepszy jest moim zdaniem Radosław Pierz. jest on bardzo mily, wszysko wytlumaczy a nie tak jak nie ktorzy "następna".Przyjmuje on teraz w gabinecie nad biedronka. Gorąco polecam tego ginekologa
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kasiuńcia »

paulaaa pisze:Chyba jako pierwsza w tym wątku polecam ginekologa - KOBIETĘ :)
Chodzę do niejakiej Krystyny Kulon, oczywiście prywatnie, adresu nie znam dokładnie ale to na przeciwko parku, wejście jest zaraz obok jubilera. Gabinet jest w zwykłej mieszkalnej kamienicy. Jak szłam pierwszy raz, to miałam stracha i się aż trzęsłam, głupio mi było ale co miałam zrobić? Kobita okazała się całkiem miła i wporzo, nie czaiłam się tylko wszystko jej prosto z mostu mówiłam. Polecam każdej mojej koleżance, niestety one się boją iść do ginekologa :D
Gdyby ktoś był zainteresowany to podam numer telefonu bo rejestracja tylko tą drogą.
Za wizytę bierze 40-50zł.
Jeśli chodzi o Panią Dr.Kulon, to popieram...Świetna kobita, można z nią pogadać jak z koleżanką i idzie bardzo na rękę.Ale ja nie byłam prywatnie tylko w Centrum Zdrowia DR. Mastej.
:*
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: nikita »

dr Marek Słowiński - profesjonalny i bardzo dobry lekarz.
Pamiętam swoją pierwszą wizytę u niego, wszystko odbyło się bardzo spokojnie i powoli, wytłumaczył, niczym nie straszył. Było naprawdę okej, lepiej niż się spodziewałam.


:)
Georg
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 listopada 2008, 19:25

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Georg »

Pomimo, że jestem facetem to mam kilka spostrzeżeń, może będą przydatne przy wyborze lekarza.
1. Niedermajer - chyba najleprzy fachowiec - mało delikatne badanie - często jest na oddziale.
2. Źrebiec - przyjemne badanie - najlepsze USG w Jaśle - krótkie wizyty w zasadzie bez rozmowy.
3. Pierz - przyjemne badanie - przyjemny w rozmowie, można na wizycie porozmawiać o problemach - tylko w czwartek na oddziale.
4. Teleszyńscy - problemem może być rodzenie w Krośnie, nie pracują na oddziale w Jaśle - podobno fachowcy od leczenia niepłodności ale z moich obserwacji wynika zupełnie co innego w takim przypadku niepolecam.
5. Sebastianka - przyjemne badanie - dobry kontakt.
To wszystko są moje subiektywne wnioski z obserwacji pracy lekarzy w gabinetach i na oddziale w Jaśle.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kasiuńcia »

Georg- Fajne napisałeś, w imieniu wszytkich zlęknionych kobiet dziekujemy;)
:*
dominika391
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 4 grudnia 2008, 08:25

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: dominika391 »

ja mam dośc oddmienne zdanie od wszystkich co do doktor Sebastianki chodziłam do niej jakieś 2 lata wogóle nie rozmawiałóa albo podczas wizyty rozmawiała przez telefon . Była miła ale wogóle nie wykonywała badań tym bardziej ze ja powinnam byc badana bo zażywam tabletki antykoncepcyjne - duże ryzyko chorób. pozatym moja mama chodziła do niej i doprowadziła ja do złego stanu jak poszla do lekarza do rzeszowa to sie jej zapytał czy pani to wogóle chodziła do lekarza?? a pozatym znam niejedna taka historie.... ja byłam z niej całkowicie niezadowolona!!
Awatar użytkownika
testifytiffan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: testifytiffan »

Ja za to wręcz przeciwnie. Miałam problemy z jajnikiem,prawdopodobnie była to cysta. Dzięki Pani dr Sebastiance uniknęłam operacji,zapisała mi po prostu dobre antybiotyki. Na wizycie wobec mnie była bardzo miła,o wszystko się dopytywała (oczywiście chodzi mi o rzeczy dotyczące zdrowia)...Ogólnie bardzo pozytywnie ją oceniam :)
Milka___Z
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 grudnia 2008, 01:52

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Milka___Z »

Moim zdaniem dr Kulon ,która przyjmuje u "Masteja" jest bardzo miła,delikatna przy badaniu,wszystko zawsze wyjaśni i przede wszystkim nie trzeba za nic płacić:)))Wszelkie USG jest na miejscu i do tego darmowo.Bo w końcu wszystką kasę którą płaci sie na fundusz jakoś trzeba wykorzystać:) :super:
anielica
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 17:54

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: anielica »

Hej ja mam pytanie odnośnie doktor Kulon.Czy ktoś może podać numer telefonu na rejestracje do prywatnego gabinetu, bo skoro nie jestem zapisana w przychodni Masteja to chyba nie mogę się tam zarejestrować??I czy jest możliwość zrobienia USG tam w jej prywatnym gabinecie albo cytologii??No i ile to kosztuje :wstyd: Musze iść do gina jeszcze przed Nowym Rokiem dlatego proszE o pomoc :/
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: paulaaa »

u Kulonowej możesz zrobić i USG i cytologię, nie wiem ile kosztuje to drugie, ale ja za zwykłą wizytę kontrolną z USG zapłaciłam 50zł o ile pamiętam. Na prywatną wiadomość wyślę ci numer do niej :)
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 grudnia 2008, 13:43

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: smykula_27 »

Hej.
A może mi ktoś napisać jak wygląda dr Słowiński?
A drugie moje pytanie, czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat dr Chruszcz, czy jest ok, itp.
A kiedyś chodziłam do doktora Bernat, ale odradzam. Bardzo mało mówił, ciężko było cokolwiek z niego wyciągnąć, chociaż badanie nie najgorsze.
ODPOWIEDZ