Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jowita »

koriotka pisze:dziewczyny a czy ktoras miala z was kroplowki w ciazy ? na podtrzymanie
Nie wiem dokładnie o jakie kroplówki chodzi. Ja miałam podawane leki (kroplówki i pompa), które miały powstrzymać skurcze, by nie doszło do przedwczesnego porodu.
bommbelek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lutego 2015, 22:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bommbelek89 »

smerfetka1718 pisze:
wizyta z usg 3d kosztuje 80 zl, dostaje sie zdjecia. 120 zl jesli chcesz nagrany filmik z tego usg na plyte
Hmm to nie wiem co ta babka w rejestracji gadala skoro ja jej nie MówiłAm o tym filmie tylko od razu powiedziała że 120zl a jak zapytałam czy nagrywa film to pow ze nie jest pewna
A czy to usg kest całe w 3d czy tylko momenty??

A skąd macie Takie info ile zazao usg??bo tu piszesz 80 koleżanka smerfetka 100zl to już sama nie wiem

I jeszcze jedno ja chcę samo usg czy mam mówić dokt żeby nie robił mi badania na samolocie czy jak
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

on nie zawsze robi badanie na samolocie bo jak przy pierwszej wizycie jest wszystko dobrze to potem nie robi ,tak przynajmniej ja mam jak chodze do niego(ale mozesz poprosic)
bommbelek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lutego 2015, 22:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bommbelek89 »

slimaczek pisze:on nie zawsze robi badanie na samolocie bo jak przy pierwszej wizycie jest wszystko dobrze to potem nie robi ,tak przynajmniej ja mam jak chodze do niego(ale mozesz poprosic)
Hej dzięki czyli aktualnie chodzisz do doktora??robił Ci to usg 3d??i dał zdjęcia? Dobrej jakości są??ja już się nie mogę doczekać :-D
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

ja juz za pare dni bede rodzic ,na poczatku ciazy sa slabsze zdjecia bo wiesz dziecko jest mniejsze i wogole ale pozniej ladne wychodza.tylko ze doktor za kazdym razem nie daje zdjecia ,ja przez cala ciaze dostalam trzy ,chyba ze poprosisz to ci da jak bedzie robil usg.a ty w ktorym tygodniu ciazy?
bommbelek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lutego 2015, 22:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bommbelek89 »

25tydzień ja nie chodzę do doktora mam swoją ginekolog do niego idę tylko i wyłącznie na usg 3d aby powierzył Dziexko Sprawdził serce itp i dał zdjęcia właśnie na pamiątkę no i określił płeć bo jeszcze nie wiem
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

tez mi takie badanie robil czy wszystko dobrze,i zdjecie tez mi powiekszyl i ladne wyszlo tylko musial chwile czekac bo dziecko sie tylem do niego przekrecilo ale pokazalo buzke
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: słoneczko »

Jowita pisze:
koriotka pisze:dziewczyny a czy ktoras miala z was kroplowki w ciazy ? na podtrzymanie
Nie wiem dokładnie o jakie kroplówki chodzi. Ja miałam podawane leki (kroplówki i pompa), które miały powstrzymać skurcze, by nie doszło do przedwczesnego porodu.
W 33 tc dostałam skierowanie do szpitala z powodu zagrożenia porodem przedwczesnym i miałam podpieta pompę z fenoterolem (lekiem silnie rozkurczajacym) a później kroplówkę z magnezem. Po wyjściu ze szpitala zalecenie lezenia i magnez w tabletkach.
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jowita »

słoneczko pisze:
Jowita pisze:
koriotka pisze:dziewczyny a czy ktoras miala z was kroplowki w ciazy ? na podtrzymanie
Nie wiem dokładnie o jakie kroplówki chodzi. Ja miałam podawane leki (kroplówki i pompa), które miały powstrzymać skurcze, by nie doszło do przedwczesnego porodu.
W 33 tc dostałam skierowanie do szpitala z powodu zagrożenia porodem przedwczesnym i miałam podpieta pompę z fenoterolem (lekiem silnie rozkurczajacym) a później kroplówkę z magnezem. Po wyjściu ze szpitala zalecenie lezenia i magnez w tabletkach.

To podobnie jak u mnie. Można powiedzieć, że ja w większości przeleżałam pierwszy i trzeci trymestr ciąży. Leki w szpitalu miałam te same w 30 tc, później w 33 tc. Po wypisie zalecenia te same plus dwa inne leki. Poród w 37 tc. Tyle udało się przetrzymać. Ale oszczędzałam się bardzo.
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

bommbelek89 pisze:25tydzień ja nie chodzę do doktora mam swoją ginekolog do niego idę tylko i wyłącznie na usg 3d aby powierzył Dziexko Sprawdził serce itp i dał zdjęcia właśnie na pamiątkę no i określił płeć bo jeszcze nie wiem
noi byla pani u doktora na usg bo jestem ciekawa czy zrobil samo zdjecie czy tez badal?
bommbelek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lutego 2015, 22:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bommbelek89 »

slimaczek pisze:
bommbelek89 pisze:25tydzień ja nie chodzę do doktora mam swoją ginekolog do niego idę tylko i wyłącznie na usg 3d aby powierzył Dziexko Sprawdził serce itp i dał zdjęcia właśnie na pamiątkę no i określił płeć bo jeszcze nie wiem
noi byla pani u doktora na usg bo jestem ciekawa czy zrobil samo zdjecie czy tez badal?
Tak byłam doktor mnie nie badał ale jestem średnio zadowolona z Wizyty... Było opóźnienie pół godziny ale to nic wizyta trwała z 20min pan dokt robił usg nic nie mówiąc i nie tłumacząc bo jak stwierdził zaschlo by. Mu w gardle... 3d bulo włączone dosłownie przez 30sekund mówiłam na początku aby wszystko sprawdził i powiedział jaka płeć po usg musiałam z niego wydusic ta płeć i ogólnie to powiedział że na tą chwilę wszystko dobrze i zgadza się z wiekiem ciąży dał uwaga 2zdjecia i to takie same w 3d ale czarno białe samej buzki a reszta zdjęć miał ich chyba 10 wziął sobie... I oczywiście wizytę mi policzyłem 150zl a pielegniarka mówiła że 120... Jak dla mnie mało rzeczowy doktor i bardzo dużo sobie policzyłem jak za samo. Usg w 2d bez badania i praktycznie bez zdjęć... Jestem rozczarowana
...
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

to jakos dziwnie sie zachowal ,,u mnie na wizytach rozgadany i wogole mily czlowiek.A moze mu to przeszkadzalo ze przyszla pani tylko na usg a chodzi pani do innej doktorki.Ja mialam zdjecie jedno buzki a jedno cale to dziwne ze dal tylko buzke .
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kowalik267 »

Dziewczyny czy doktor Zamorski nadal przyjmuje u Masteja.Mam iść pierwszy raz do niego a ogólnie to nie wiem jak tam jest.Czy mają tam usg no i czy dr zniego korzysta.Proszę o pomoc jakie jest tam usg i jaka atmosfera.Dzieki.
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

Tak,Pan doktor przyjmuje.
Gabinet jest wyposażony w aparat USG.
Nie martw się wizytą.Miałam okazję bywać tam wielokrotnie
Podczas ciąży, samą wizytę , gabinet i atmosferę wspominam
bardzo pozytywnie.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: wiolka666 »

A jak z wizytami u Pana doktora długo trzeba czekac i kiedy przyjmuje wiem że jest bardzo dobrym lekarzem a potrzebuje fachowej wizyty
ODPOWIEDZ