Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Asia66
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2009, 16:11

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Asia66 »

Witam
Otóż wybieram sie do doktora Słowińskiego. Jest to moja pierwsza wizyta i mam pytanie czy pieniądze należy zapłacić lekarzowi czy w recepcji. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: natalijka »

Mnie się wydaje, że lekarzowi :)
Dawniej jak chodziłam prywatnie do pana Słowińskiego (na Kochanowskiego jeszcze wtedy przyjmował) to jemu płaciłam, tyle że tam nie było pań pielęgniarek :) Ale wydaje mi się, że jednak płaci się lekarzowi.
Poza tym, koniec języka za przewodnika :)
Asia66
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2009, 16:11

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Asia66 »

Dzięki ci wielkie napewno zapytam ale bije sie ze sie osmiesze takim pytaniem.
maaajaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lipca 2009, 20:04

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: maaajaaa »

A co sądzicie o dr. Pietrusie??
korniczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:01

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: korniczek »

U doktora Słowińskiego nadal nie ma pielęgniarek a za wizytę płaci się u niego w gabinecie.Nie ty pierwsza i ostatnia się o takie rzeczy pytasz:))))
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: natalijka »

A tych pań w recepcji (pielęgniarek) to nie ma jak doktor przyjmuje prywatnie ? Ja zrezygnowałam z chodzenia prywatnego, chodzę tam na fundusz i nie widzę różnicy pomiędzy wizytami płatnymi,a refundowanymi.
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 grudnia 2008, 13:43

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: smykula_27 »

Panie są, ale w poczekalni, a nie w gabinecie. Płaci się lekarzowi. Pytanie odnośnie płacenia (komu płacić) mnie nie dziwi, bo sama miałam przypadek, że byłam prywatnie na wizycie, ale płaciło się na recepcji, a myślałam, że lekarzowi w gabinecie. Ale po prostu, gdy chciałam mu zapłacić, poinformował mnie, że musze zapłacić pani pielęgniarce.
Odnośnie jeszcze wizyt prywatnych i na fundusz w Przychodni na Baczyńskiego, to fakt, nie ma żadnej róźnicy.
Asia66
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2009, 16:11

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Asia66 »

Dziękuje wam ja już jestem po wizycie i potwierdzam że płaci sie lekarzowi.
A tak wogóle to bardzo miły lekarz polecam.

Na wizyte na fundusz długo sie czeka?
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: czxxcz »

...
Ostatnio zmieniony 16 września 2009, 12:49 przez czxxcz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: buła »

a co ma lekarz brać odpowiedzialnosc za kogos. jak sie [...] mysli nie mózgiem to do siebie pretensje dzieciuchy. a nie [...] innych odpowiedzialnoscia obarczac a sami wieczne dzieci.
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: czxxcz »

...
Ostatnio zmieniony 16 września 2009, 12:49 przez czxxcz, łącznie zmieniany 1 raz.
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: natalijka »

To trzeba iść do innego lekarza :) Nie wszyscy robią takie problemy.
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: 2razy5skis »

Dziecko ile Ty mas zlat? że Ci ten ginekolog nie chciał przypisać tych tabletek? 15?16? Tak poza tym to chyba żaden Ci nie przepisze ich.
EEE
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2009, 19:51

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: EEE »

A nie pomyślałaś, że w tak młodym wieku nie powinno się stosować pigulek bo organizm się jeszcze rozwija i mogą być poważne skutki kiedyś w przyszłości np. bezpłodność. Przecież są też inne metody zabezpieczeń....
I może właśnie ta Pani doktor miała racje...
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kasiuńcia »

Do czxxcz: Nie możesz się dziwić temu lekarzowi.W polskim prawie lekarz ginekolog może przepisać tabletki anykoncepcyjne osobie po ukończeniu 18 roku życia (czyli jak to nie którzy określają pełnoletności :) ), bo wg. naszego prawa taka osoba w pełni odpowiada już za swoje zdrowie i życie.Ale jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletnia, niestety ta decyzja spada na Twoich Rodziców/Opiekunów.Dlatego właśnie lekarz postawił Ci ultimatum:Albo Twój Rodzic weźmie na siebie tą odpowiedzialność, albo nie przepisze Ci leków ( które jak wie każda z nas, sieją wielką rewolucję w organizmie kobiety, szczególnie znieształcają organizm młody).Owszem, inny lekarz może iść Ci na rękę i przepisać tabletki, bo ma inne poglądy i być może nie szanuje zbytnio etyki lekarskiej.

Na pocieszenie dodam, że np. w Krakowie są lekarki, które ze względu na swoje przekonania, chociażby religijne, nie przepisują WCALE tabletek antykoncepcyjnych.Cieszmy się, że w Jaśle (jak mniemam) nie ma jeszcze takiej mody :)
ODPOWIEDZ