Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: mamima »

Taką maścią musisz smarować się sama a także Twój partner.U niego zapalenie może byc niewidoczne ale z doświadczenia wiem, że lepiej używac maści przez obojga partnerów
Jenny
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 7 września 2007, 19:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Jenny »

kuczina1983 pisze:Witam ja polecam bardzo dr.Źrebca fajny poważny facet,m super gabinet usg najnowsze wszystko powie doradzi wytłumaczy.A Słowiński przygłupiasty wydaje się mu że jest fachura a jak przyjdzie co do czego to na sali porodowej miał w nosie swoje pacjentki.Dr Źrebiec jest najlepszy w Jaśle ja bardzo go szanuje nie pozbywa nie bierze kasy za nic u mnie ma wielkie uznanie!!!!! A Pierz bardziej model niż lekarz hehehehhehehhe.Pozdrawiam.
Osobiście nie mogę się zgodzić z tą wypowiedzią. Byłam u dr Źrebca z pierwszym dzieckiem. To prawda, że ma super gabinet i trójwymiarowe usg ale co do porady i tłumaczenia to wszystko trzeba od niego wyciągnąć, bo niczego sam od siebie nie wytłumaczy. Teraz jestem w ciąży z drugim dzidziusiem i chodzę do dr Słowińskiego. nieprawdą jest, że "jest fachura". Naprawdę super lekarz i sam od siebie wszystko tłumaczy i oczywiście na pytania też ochoczo odpowiada. I jeszcze jedna zasadnicza różnica dr Źrebiec przyjmuje tylko prywatnie więc za wszystko bierze pieniądze, natomiast dr Słowiński do południa na fundusz, a wieczorem prywatnie - i nie ma tutaj różnicy w jakości wizyty... Naprawdę polecam dr Słowińskiego pełen profesjonalizm. Pozdrawiam
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: herbata87 »

a wlasnie u kazdego gin w jaśle mozna zrobić posiew z pochwy??to jest jakos dodatkowo odpłatne?jest ktos w temacie??
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: mamima »

Ja również chodzę do dr Słowińskiego. Jak dla mnie bardzo dobry lekarz, przede wszystkim potrafi wszsytko dokladnie wytłumaczyć. Dokladny i konkretny lekarz. Ja chodze do niego od 3 miesiąca ciąży i jestem zadowolona :)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Anuskaaa18 »

A co myślicie o dr Chruszczowej?
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Lady_P »

...odnośnie tematu, którego lekarza ginekologa uważacie za najbardziej kompetentnego w związku z leczeniem niepłodności, kłopotami z zajściem w ciążę itd???
Z góry dzięki za odp :padam:
SLONCE
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 10:53

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: SLONCE »

a ja polecam panią doktor K. Kulon. Chodzę do niej od lat, dwie ciąże, .... najpierw chodziłam prywatnie, ale od kiedy jest w przychodni obok dworca, to tam - na fundusz i ma lepszy sprzęt. polecam
ahala
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: ahala »

mam pytanie ile kosztuje prywatna wizyta razem z dobraniem odpowiednich tabletek antykoncepcyjnych ??
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kasiuńcia »

Dobranie tabletek antykoncepcyjnych jest wliczone w cenę wizyty.
Również polecam Dr.Kulon, szczególnie dla młodych dziewczyn.
ahala
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: ahala »

aa jaki jest koszt wizyty?i gdzie przyjmuje dr.Kulon??
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Anuskaaa18 »

Dr Kulon przyjmuje koło parku, ja za wizytę z USG zapłaciłam 50zł. Również polecam.
basiula
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 16:56

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: basiula »

Dorota pisze:Cześć
Proszę o podzielenie sie opiniami na temat dobrego ginekologa na terenie Jasła. Czekam na opinie :-)
ja chodzę do dr. Kulonowej do przychodni Mastaja za darmo jest ok
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: mamima »

Dr Szpak Sławomir- jakie macie o nim zdanie?? wiecie może gdzie i czy woogle przyjmuje prywatnie w Jaśle. Wiem ze przyjmuje na fundusz w Nowym Żmigrodzie.
korniczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:01

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: korniczek »

dr Szpak przyjmuje prywatnie na ul.Kościuszki naprzeciwko "halagardy". Wizyta kosztuje 60zł i jak dla mnie to naprawde bardzo dobry lekarz prowadził moja ciaze i bylam zadowolona wszystko wytlumaczy odpowie na kazde pytanie i ogolnie bardzo pozytywnie. Polecam!!!
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: mamima »

do korniczek: a czy dr ma tam usg? i czy długo trzeba czekac na wizyte? z góry dzięki za info
Ja właściwie go znam ze szpitala gdzie dość często jest na oddziale ginekologicznym. Dopiero dzisiaj wyczytałam że przyjmuje w Jaśle.
ODPOWIEDZ