Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kasiuńcia »

U Dr. Kulon w gabinecie w Centrum Zdrowia Dr.Masteja, nie trzeba płacić dodatkowo za cytologię i USG.
Naprawdę polecam...
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: nikita »

Jak wygląda dr Słowiński?
To pan średniego wzrostu, średniej budowy, około 45letni. Miły i bardzo sympatyczny.
moniczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 15:05

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: moniczka »

ja od kilku lat chodze do dr Teleszyńskiej i jestem z niej bardzo zadowolona.chodziłam do innych lekarzy i dopiero ona wykryła co mi jest. :ok: świetna babka!
moniczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 15:05

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: moniczka »

polecam Teleszyńskich! :ok:
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Lady_P »

jakie macie opinie na temat dr Sebastianki???
Byłam u niej dwa razy i w sumie później poszłam do innego lekarza, ponieważ słyszałam o niej same złe opinie, ale teraz podsumowując te dwie wizyty u niej i kilka o wiele droższych u innego lekarza muszę stwierdzić, że jej diagnoza była bardzo trafna :hyhy:

Dodatkowo sądzę, że jest to przemiła lekarka, odpowiada na wszystkie zadane jej pytania rzeczowo i konkretnie i przede wszystkim wizyty u niej nie kosztują dużo. Cytologia u niej to koszt zaledwie 10zł natomiast u innych znanych mi lekarzy ceny zaczynają się od 20zł wzwyż.
Wg mnie jest :super:
korniczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:01

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: korniczek »

Jeśli chodzi o doktor Sebastiankę to akurat ja mam do niej uraz. W czasie pierwszej ciąży chodziłam do niej i po prostu masakra jak dla mnie: brała kasę za nic.Po porodzie wyskoczyła do mnie z tekstem : a bo sie rodzić pani w nocy zachcialo :wstyd: Teraz chodzę do doktora Szpaka i w sumie nie narzekam.Miły, kulturalny wszystko wytłumaczy a wizyta kosztuje 60zł, cytologia 10zł.Ja go polecam :)
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: Lady_P »

korniczek pisze:Jeśli chodzi o doktor Sebastiankę to akurat ja mam do niej uraz. W czasie pierwszej ciąży chodziłam do niej i po prostu masakra jak dla mnie: brała kasę za nic.Po porodzie wyskoczyła do mnie z tekstem : a bo sie rodzić pani w nocy zachcialo :wstyd: Teraz chodzę do doktora Szpaka i w sumie nie narzekam.Miły, kulturalny wszystko wytłumaczy a wizyta kosztuje 60zł, cytologia 10zł.Ja go polecam :)

...wiesz może z tym rodzeniem w nocy po prostu żartowała, a zabrzmiało to nieco inaczej ;) :oczami:. A co do tego, że brała kasę za nic to trzeba się przyzwyczaić wszyscy lekarze chyba tak robią-przynajmniej ja na takich dotychczas trafiałam :mur:
danio
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 marca 2009, 07:30

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: danio »

A czy dr Świstakowa przyjmuje gdzieś prywatnie? :/
I w ogóle w jakiej przychodni teraz pracuje?
MałaMi
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 marca 2009, 18:53

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: MałaMi »

Ja jestem zadowolona z p. Pierza. Miły, fachowy i stosunkowo niedrogi( USG i cytologia w cenie wizyty). Polecam :ok:
onia27
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 marca 2009, 06:13

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: onia27 »

Ja osobiście nie jestem zadowolona z leczenia u dr Sebastianki :dobani: . Chodziłam rok do niej na NFZ w ZOZie gdzie przyjmowała. Po pierwsze aby sie zarejestrować trzeba było mieć dużo szcześcia min czekac trzeba było z 3 miesiace na wizyte. Po drugie roczne leczenie nie przyniosło żadnego efektu tylko co dwa miesiace nowe antybiotyki ( niespełna 150 zeta na jedna osobę) dla mnie i dla męża. Jak dla mnie podstawą przy zapaleniu miejsc intymnych że tak to ujmę to jest zrobienie posiewu i na podstawie wyniku z tego badania przepisywać leki. Ja musiałam na to badanie czekać rok aż pani doktor sie kapnie aby cos takiego zrobić. Po trzecie zero kontaku z pancjentem aby cos powiedziała co dolega, z postawy było widać jak najszybciej skończyć i jechać do domu. Gdy zaszałm w ciaże chciałam sie zapisac na wizyte a tu prosze przyjać za 4 miesiace :szok: No to ja dziekuje. Pytam sie siostry do jakiego ona chodzi i słysze dr Źrebiec. Wiec dzwonie i umawiam sie na wizyte. mysle pewnie z tdwa tygodnie trza bedzie czekać a tu niespodzianka :D prosze przyjść o 18.30. Cała ciaże przechodziłam do niego. Miły lekarz, wszystko wytłumaczy. minusem ze nie przyjmuje na NFZ ale wydane pieniążki sa warte bo jak leczy to konkretnie. Po ciąży wystarczyło ze raz zapisał antybiotyk i spokój. POlecam wszystkim dr Źrebca
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 grudnia 2008, 13:43

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: smykula_27 »

A ja dzięki temu wątkowi o ginekologach w Jaśle trafiłam do doktora Pierza. Chodze na fundusz i jestem BARDZO zadowolona. No poprostu jest super. Bardzo miły, wszystko wyjaśnia, bezpośpiechu wizyta przebiega.
Dzięki za to forum
Pozdrawiam :)
dodokuna
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 24 marca 2009, 15:59

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: dodokuna »

Co do doktora Słowińskiego on nie ma 45 lat:)) ma góra 40. Jest bardzo miły, kompetentny, bardzo dobrym, ja jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: nikita »

dodokuna pisze:o do doktora Słowińskiego on nie ma 45 lat:)) ma góra 40.
chyba troche przesadziłam:)
kuczina1983
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwietnia 2009, 13:27

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: kuczina1983 »

Witam ja polecam bardzo dr.Źrebca fajny poważny facet,m super gabinet usg najnowsze wszystko powie doradzi wytłumaczy.A Słowiński przygłupiasty wydaje się mu że jest fachura a jak przyjdzie co do czego to na sali porodowej miał w nosie swoje pacjentki.Dr Źrebiec jest najlepszy w Jaśle ja bardzo go szanuje nie pozbywa nie bierze kasy za nic u mnie ma wielkie uznanie!!!!! A Pierz bardziej model niż lekarz hehehehhehehhe.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Ginekolog Jasło

Post autor: grzybel »

Ja mam pytanie też ginekologiczne. Jak to jest z zapaleniem? Jeżeli gin. przepisał mi Clotrimazolum, to mój facet też powinien mieć krem?
I czy to wystarczająca kuracja czy jeszcze powinno się łykać jakiś antybiotyk?
ODPOWIEDZ