Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

Jowita pisze:
beti pisze:hej dziewczyny,nie wszystkie bedea wiedziec ale ciezarne ktore chodza do dr,slowinskiego cos moze napisza,otoz czy to prawda ze dr,przepisal wszystkie ciezarne pacjentki do teleszynskich?doszla mnie pogloska i mam nadzieje ze to tylko pogloska.....
No jeśli to okaże się prawdą, to w Jaśle co niektórzy mogą chyba już wszystko i to zupełnie bezkarnie :zdegustowany:
ale jak to wysyla do doktor teleszynskiej ?nie rozumiem tego ...ja chodze do slowinskiego i nic mi o takim czyms nie wiadomo,bez problemu sie umowilam na nastepna wizyte.a moze ma za duzo pacjentek i sie nie wyrabia .
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jowita »

slimaczek pisze:
Jowita pisze:
beti pisze:hej dziewczyny,nie wszystkie bedea wiedziec ale ciezarne ktore chodza do dr,slowinskiego cos moze napisza,otoz czy to prawda ze dr,przepisal wszystkie ciezarne pacjentki do teleszynskich?doszla mnie pogloska i mam nadzieje ze to tylko pogloska.....
No jeśli to okaże się prawdą, to w Jaśle co niektórzy mogą chyba już wszystko i to zupełnie bezkarnie :zdegustowany:
ale jak to wysyla do doktor teleszynskiej ?nie rozumiem tego ...ja chodze do slowinskiego i nic mi o takim czyms nie wiadomo,bez problemu sie umowilam na nastepna wizyte.a moze ma za duzo pacjentek i sie nie wyrabia .

Nie twierdzę, że to prawda, bo nie jestem pacjentką tego lekarza. Ale jeśli coś takiego miało miejsce, to jestem w szoku. Po pierwsze żaden lekarz nie ma prawa kogokolwiek gdziekolwiek PRZEPISYWAĆ, bo każdy pacjent ma prawo sam wybrać sobie lekarza. Więc nawet jeśli ten lekarz nie może z jakiegoś powodu przyjmować pacjentek, to nie może nikogo przepisywać. Pacjentka ma prawo wybrać sobie sama nowego lekarza.
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: asia92 »

a z jakiego powodu dr słowiński miałby poprzepisywac pacjentki?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

spokojnie dziewczyny,wyglada na to ze faktycznie pogloski,glupie pogloski przez kogos bardzo glupiego,i oby tak bylo.....
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mchloek »

Z tego co wiem pan Słowiński ma problemy zdrowotne, ale nie słyszałam żeby kogokolwiek gdziekolwiek przepisywał. Także w 99% są to plotki.
goriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 00:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: goriotka »

a nie jest tak jak to w przypadku doktora zamorskiego? ze moze pan slowinski ma za duzo pacjentek i przepisuje do teleszynskich?
basiuuulenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 listopada 2013, 12:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basiuuulenka »

A propo.. co z drem Zamorskim?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: beti »

hmm,czyli jakies ziarenko prawdy w tym jest?.....mimo to miejmy nadzieje,ze to pogloski.....czas pokaze
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

szukam ginekologa co przyjmuje w sobote ...musze sie wybrac na wizyte a moj gin,nie przyjmuje dzis,
karolciak507
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 września 2013, 21:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: karolciak507 »

Witam chciałam się dowiedzieć czy wiecie kto ma dyżur na ginekologii dziś(13.02) lub jutro (14.02) ? proszę o odp
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mchloek »

goriotka pisze:a nie jest tak jak to w przypadku doktora zamorskiego? ze moze pan slowinski ma za duzo pacjentek i przepisuje do teleszynskich?
Doktor Słowiński ma problem y zdrowotne związane z jelitami , także jeśli dr Z. te miał takie problemy , to TAK to samo. Jeśli dr Z. natomiast jest zdrowy to NIE to samo :)
bommbelek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lutego 2015, 22:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bommbelek89 »

Witam może tutaj może mo ktoś po moc Cy w Jaśle któryś lekarz ginekolog posiada usg 3d/4d i daje foto nagrywa filM Ile taka wizyta kosztuje
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: slimaczek »

slowinski ma 3d daje zdjecia ale czy nagrywa to nie wiem...
goriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 00:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: goriotka »

a na usg 3d, za pozno jest isc w 35 tyg ciazy,zeby zobaczyc chociaz twarz dzieciatka? :))
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mchloek »

Wizyta u dr Słowińskiego (badanie) wraz z USG 3D/4D coś koło 100 zł. Też dr Źrebiec ma USG 3D/4D ale nie wiem jaka cena.
Nie jest za późno w 35 tyg. Już będzie bardzo dobrze buziaka widać :)
ODPOWIEDZ